Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

100% Speedcraft

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

100 Speedcraft

Ochrona oczu i twarzy podczas jazdy na rowerze jest niezwykle ważna, bez względu na to, czy interesują cię trasy rekreacyjne, leśne, wymagające trasy, czy też klasyczne trasy szosowe. specjalistyczne okulary 100 Speedcraft są doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie wygodę i komfort podczas uprawiania ukochanego sportu. Gogle 100 Speedcraft prezentują się profesjonalnie i elegancko, dzięki oryginalnemu, nowatorskim designom, są nie tylko funkcjonalne, ale także przyciągają wzrok. 

Gogle 100 Speedcraft zapewniają 360 stopniowe widzenie, ich konstrukcja nie ogranicza pola widzenia. W modelu Tall znajdziemy niewielkie wywietrzniki, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i minimalizują ryzyko zaparowania. Dzięki tym cechom, okulary sportowe 100 Speedcraft sprawdzą się doskonale w każdych warunkach klimatycznych. Cylindryczny kształt soczewek w 100 Speedcraft jest optymalny i zapewnia szerokie pole widzenia. Zauszniki Ultragrip są regulowane dla jeszcze lepszego komfortu, a także pokryte gumą, podobnie jak i noski oraz elementy zabezpieczające przy skroniach.

Produkty z linii 100 Speedcraft sa wyposażone w elastyczne i komfortowe oprawki. Zostały wykonane z niezwykle lekkiego materiału Grilamid TR90. Dzięki temu gogle są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niewiele ważą, a przy tym prezentują się nowocześnie i oryginalnie. 

Najważniejszym elementem okularów sportowych 100 Speedcraft są nowoczesne soczewki HD o cylindrycznym kształcie. Poprawiają one widoczność, sprawiają, że kontury są wyostrzone a kolory uwydatnione, co ma zdecydowany wpływ na poprawę komfortu jazdy, zwłaszcza przy szybkich prędkościach i w trudnym terenie. Okulary 100 Speedcraft z soczewkami HIPER poprawiają widzenie po zmroku, dzięki poprawie kontrastu. Soczewki okularów 100 Speedcraft wykonane są z poliwęglanu - lekkiego i elastycznego materiału, odpornego na powstawanie zarysowań, pęknięć i innych uszkodzeń mechanicznych. 

Na stronie internetowej naszego sklepu dostępne są także wymienne soczewki do gogli 100 Speedcraft , w kilku kolorach. Produkty są odporne także na wilgoć i tłuszcz, dzięki czemu nie wymagają przecierania podczas jazdy i zapewniają ciągły komfort widzenia. Chronią oczy przed promieniowaniem UV. Dzięki wymiennym soczewkom możesz dowolnie skomponować okulary 100 Speedcraft , które jeszcze lepiej odzwierciedlą Twój unikalny styl i będą nie tylko pełnić funkcję ochronną, ale także staną się stylowym dodatkiem.