Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Przygotowania do sezonu - Przyszykuj swój rower na wiosnę
Shimano

Shimano GRX FC-RX810 Mechanizm korbowy 1x11 40 zębów, black

ID: 1007936
1.049 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
Proszę wybrać długość korby
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

SHIMANO GRX - BADAJ DALEJ
Zaprojektowany do jazdy po wyboistych torach, przez żwir i błoto, dzięki czemu możesz dotrzeć tam, gdzie chcesz iść komfortowo i bez stresu i osiągnąć to wyjątkowe uczucie wydajności. Pierwsza grupa komponentów opracowanych przez Shimano do jazdy po żwirze. Zamiast mówić żwirom, czego potrzebują, twórcy Shimano zapytali ich, czego chcą. Shimano słuchał przez dwa lata i spędził niezliczoną ilość godzin rozmawiając z entuzjastami Gravela z całego świata. Jeździli po zakurzonych i żwirowych drogach i wąskich ścieżkach, skrzyżowanych potokach i górskich przełęczach, aby dowiedzieć się, jak może wyglądać grupa Shimano Gravel. Rezultat tych wszystkich podróży, a także nowych przyjaźni? Najpierw Gravel Alliance firmy Shimano, a teraz Shimano GRX - pierwsza na świecie seria z elementami opracowanymi specjalnie dla żwiru.

Celem nie jest zdominowanie sceny żwirowej ani zmiana jej kierunku. Shimano nie chciał odkryć koła na nowo. Inżynierowie z Shimano uwielbiają Gravelna takim, jaki jest. Shimano chciał po prostu dać tobie i twoim przyjaciołom możliwość jazdy w sposób, jaki chcesz z nową grupą komponentów. A GRX tak robi.

I wreszcie, co nie mniej ważne, programiści mieli na myśli grupę Shimano GRX, która zapewni najwyższą wydajność w wyścigach po żwirze, oferując jednocześnie opcje, które sprawią, że będzie ona przystępna dla świadomych kosztów jeźdźców. Wyznaczając te cele konstrukcyjne, Shimano opracował elementy, które nadają się również do jazdy na rowerze przełajowym, rowerowych przygód i prawie każdej podobnej dyscypliny. Krótko mówiąc, Shimano GRX jest najlepszym na świecie sposobem na swobodne poruszanie się i odkrywanie nowego terytorium na rowerze szutrowym.

HG-EV
Kaseta HG-EV służy do gradacji i zarządzania kadencją dostosowaną do potrzeb zawodnika. Shimano oferuje optymalne przełożenie skrzyni biegów dla 11-stopniowej zmiany biegów. Możesz wybrać szersze lub węższe gradacje, aby zaspokoić swoje potrzeby. Dzięki kasecie HG-EV otrzymujesz 11-stopniową zmianę biegów bez uszczerbku dla wytrzymałości, a także ulepszoną funkcję zmiany biegów HYPERGLIDE.

HOLLOWTECH II  
Koncepcja technologii HOLLOWTECH II została opracowana w celu stworzenia zoptymalizowanego zestawu korbowego, który minimalizuje wysiłek, jaki kierowca musi włożyć w napęd. Duża sztywność zestawu korbowego zapewnia efektywne przenoszenie siły podczas pedałowania, a jego niewielka waga odciąża jeźdźca, szczególnie na dłuższych dystansach. Zestaw korbowy został opracowany z myślą o osiągnięciu optymalnej równowagi pomiędzy sztywnością a niskim ciężarem. Technologia HOLLOWTECH pozwala na uzyskanie maksymalnej sztywności ekstremalnie lekkich, wydrążonych ramion korbowych, produkowanych przy użyciu ekskluzywnej technologii kucia SHIMANO. Ponadto w korbie HOLLOWTECH II prawa korba jest na stałe połączona z osią wspornika dolnego, dzięki czemu uzyskuje się optymalną równowagę pomiędzy maksymalną sztywnością a minimalnym ciężarem. Zewnętrzny wspornik dolny zapewnia lepsze rozłożenie ciężaru i większą stabilność, co przekłada się na bardziej wydajne przenoszenie mocy. Przy projektowaniu korbowodu HOLLOWTECH II położono nacisk na optymalną równowagę pomiędzy sztywnością i sprawnością obrotową, a także na niską wagę i atrakcyjny wygląd. 

Wysokiej jakości uszczelnienia precyzyjne
Zestaw korbowy HOLLOWTECH II posiada również wysokiej jakości precyzyjne uszczelnienia w obszarze łożyska, które zwiększają jego trwałość i utrzymują doskonałą wydajność obrotową przez długi czas.

Dodatkowe informacje

  • kompatybilny łańcuch: HG-EV 11-way / HG-X 11-way
  • rec. Dolny wspornik: Shimano SM-BBR60 / SM-BB72
  • Bliższe kroki przełączania zapewniają stały rytm na znanych trasach
  • Optymalna zmiana biegów dla różnych powierzchni i różnych stylów jazdy
Wyposażenie
Przeznaczenie
Rower szosowy  
Tarcze mechanizmu korbowego
Ilość tarczy łańcucha: 1 zębatka
System przełożeń: 40 zębów
Korba
Kompatybilność biegów: 11-rzędowa
Model: 4-ramienny
Mocowanie osi: 24mm
Rozstaw otworów: 110 mm
Rodzaj otworów: standard
Linia łańcucha: 50.1 mm
Korba rowerowa
Q-Faktor: 151  mm
Materiał
Duża tarcza: Aluminium
Ramię korby: Aluminium
Waga
650  g
Zakres dostawy
1 Zestaw korbowy Shimano GRX FC-RX810 bez wspornika dolnego  
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2020
Numer produktu
1007936
Opinie klientów
5
1 Opinie klientów
5 gwiazdek
1
4 gwiazdek
0
3 gwiazdek
0
2 gwiazdek
0
1 gwiazdka
0
16.07.2020
Rémi
Skuteczny pedał
Un pedalier efficace
Automatycznie przetłumaczone z języka francuskiego Oryginał

Doskonały mechanizm korbowy. Kojarzony z 11x34 chodzę wszędzie. Prędkość maksymalna 45 km / h prędkość minimalna 10 km / h

Excellent pédalier. Associé a un 11x34 je passe partout. Vitesse maximum 45 km/h vitesse minimum 10 kms/h


Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes