Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Shimano

Shimano GRX Di2 RD-RX815 Przerzutka 11-rz. Direct Mount, black (2020)

ID: 1007963
1.399 zł
1.080 zł
- 22%
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

SHIMANO GRX - BADAJ DALEJ
Zaprojektowany do jazdy po wyboistych torach, przez żwir i błoto, dzięki czemu możesz dotrzeć tam, gdzie chcesz iść komfortowo i bez stresu i osiągnąć to wyjątkowe uczucie wydajności. Pierwsza grupa komponentów opracowanych przez Shimano do jazdy po żwirze. Zamiast mówić żwirom, czego potrzebują, twórcy Shimano zapytali ich, czego chcą. Shimano słuchał przez dwa lata i spędził niezliczoną ilość godzin rozmawiając z entuzjastami Gravela z całego świata. Jeździli po zakurzonych i żwirowych drogach i wąskich torach, skrzyżowanych potokach i górskich przełęczach, aby dowiedzieć się, jak może wyglądać grupa Shimano Gravel. Rezultat tych wszystkich podróży, a także nowych przyjaźni? Najpierw Gravel Alliance firmy Shimano, a teraz Shimano GRX - pierwsza na świecie seria z elementami opracowanymi specjalnie dla żwiru.

Celem nie jest zdominowanie sceny żwirowej ani zmiana jej kierunku. Shimano nie chciał odkryć koła na nowo. Inżynierowie z Shimano uwielbiają Gravelna takim, jaki jest. Shimano chciał po prostu dać tobie i twoim przyjaciołom możliwość jazdy w sposób, jaki chcesz z nową grupą komponentów. A GRX tak robi.

I wreszcie, co nie mniej ważne, programiści mieli na myśli grupę Shimano GRX, która zapewni najwyższą wydajność w wyścigach po żwirze, oferując jednocześnie opcje, które sprawią, że będzie ona przystępna dla świadomych kosztów jeźdźców. Wyznaczając te cele konstrukcyjne, Shimano opracował elementy, które nadają się również do jazdy na rowerze przełajowym, rowerowych przygód i prawie każdej podobnej dyscypliny. Krótko mówiąc, Shimano GRX jest najlepszym na świecie sposobem na swobodne poruszanie się i odkrywanie nowego terytorium na rowerze szutrowym.

E-TUBE
Dzięki połączeniom "plug & play" platformy E-TUBE oraz bezprzewodowym połączeniom D-FLY, łatwiej niż kiedykolwiek jest sprawdzić stan systemu i zastosować niestandardowe ustawienia dla komponentów DI2 i SHIMANO STEPS z komputerem, tabletem lub smartfonem.
Funkcje takie jak SHIMANO SYNCHRONIZED SHIFT mogą być regulowane bezprzewodowo poprzez Bluetooth podczas jazdy. Przy każdym uruchomieniu przeprowadzane jest automatyczne sprawdzanie aktualizacji oprogramowania sprzętowego, aby upewnić się, że na wszystkich komponentach jest uruchomiona aktualna wersja. Aplikacje na PC, smartfony i tablety ułatwiają szybką diagnozę usterek i upraszczają proces naprawy. E-Tube oferuje przyjemną wizualną konwersję danych z jazdy SHIMANO STEPS w czasie rzeczywistym na Twoim smartfonie.

SEIS - SHIMANO ELECTRONIC INTELLIGENT SYSTEM
Innowacyjny technologicznie, skomputeryzowany system przełączania oparty na koncepcji DI2 zwany SEIS (SHIMANO ELECTRONIC INTELLIGENT SYSTEM)
Innowacyjna technologia przełączania SEIS jest nadal oparta na SHIMANO INDEX SYSTEMIE (SIS), którego doskonała wydajność przełączania została udowodniona na przestrzeni wielu lat. Główna różnica pomiędzy systemami polega na tym, że proces przełączania nie jest już mechaniczny, lecz elektroniczny.
Ten elektroniczny system zmiany biegów został gruntownie przetestowany przez kilku profesjonalnych rowerzystów w ciągu ostatnich kilku lat we wszystkich możliwych warunkach, np. deszczu, błota, ekstremalnego zimna, na bruku, a nawet kombinacji tych czynników. Proces przełączania odbywa się poprzez proste naciśnięcie przycisku. Zmiana biegów nie wymaga żadnego wysiłku, co ma wyraźne zalety, ponieważ kierowca zawsze ma mocną przyczepność do kierownicy i może skoncentrować się na jeździe bez rozpraszania uwagi przez zmianę biegów. System zmiany biegów umożliwia precyzyjną i bezwysiłkową zmianę biegów w każdej sytuacji, nawet przy zimnych rękach lub gdy kierowca jest całkowicie wyczerpany. Również brudne lub rozciągnięte pociągi nie mogą mieć wpływu na wydajność przełączania, ponieważ sygnał przełączania jest przesyłany elektronicznie. Przyciski sterujące działają podobnie jak mechaniczne dźwignie DUAL CONTROL, dzięki czemu można łatwo przyzwyczaić się do SEIS.

SHIMANO SHADOW RD+
Shadow RD+ dla Shimano oznacza cichy napęd z dodatkowym stabilizatorem przerzutki tylnej, który redukuje uderzenia łańcucha, aby zapobiec jego odskoczeniu.

Dodatkowe informacje

  • Adjustable chain stabilisation prevents the chain from jumping out of the chain
  • TURN Stabiliser ON or OFF to adapt to the terrain
  • Shifting tension specially adapted for gravel riding
  • Smooth and reliable shifting even over varying terrain
  • Compatible with newer dual control levers for road bike
Wyposażenie
Przeznaczenie
Road  
Liczba biegów
11-rzędowa  
Klatka przerzutki
Model: długie  
Pojemność przerzutki długa
Pojemność całkowita: 40 z.
Maks. różnica zębów: 17 z.
Maks. największa zębatka: 34 z.
Min. największa zębatka: 30 z.
Max. najmniejsza zębatka: 11 z.
Min. najmniejsza zębatka: 11 z.
zalecany łańcuch
Shimano HG-EV i HG-X 11-biegowe  
Rodzaj montażu
montaż do ramy  
Rodzaj materiału
Aluminium  
Waga
287  g
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2020
Numer produktu
1007963
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes