Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Oferty na lato - Koszystaj z pięknej pogody za mniej
CAMPAGNOLO

CAMPAGNOLO Super Record Przerzutka 12-rzędowe, black (2020)

ID: 814160
1.889 zł
1.800 zł
- 89 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Gama Super Record 12x2 Speed jest maksymalnym wyrazem zaawansowanej technologii prestiżowej włoskiej marki. Ta grupa biegów została stworzona dla tych, którzy chcą wyposażyć swój rower w to, co najlepsze na rynku pod względem osiągów i odrębności.

Potrzeba poprawy czegoś, co już jest punktem odniesienia, oznacza, że nie zaniedbano ani jednego, nawet najmniejszego szczegółu. Grupa wektorowa Super Record jest niezwykle lekka i jednocześnie bardzo wytrzymała. Grupa ta jest symbolem innowacyjności Campagnolo, a technologie, materiały i umiejętności wykorzystane do jej produkcji umieszczają ją w kategorii własnej.

Nowy przerzutnik tylny Super Record 12x2 Speed prezentuje się na rynku z innowacyjną przerzutką zaprojektowaną w technologii 3D Embrace, która umożliwia utrzymanie maksymalnej trakcji łańcucha nawet na najmniejszych kołach łańcuchowych. Nowa przerzutka przednia z systemem dzielonych korbowodów poprawia wykorzystanie 24 biegów, aby jak najlepiej wykorzystać każdą kombinację startową i zawsze znaleźć idealne przełożenie dla każdego gradientu. Nowe uchwyty przesuwne Ergopower są jeszcze bardziej ergonomiczne dzięki specjalnemu kształtowi dźwigni i są jeszcze łatwiejsze w użyciu. Nowy zestaw korbowy robi kolejny krok w kierunku sztywności, łącząc łożyska parami, zachowując przy tym technologię Super Record level i korzyści.

Nowe zestawy kołowe zawierają nie tylko jeszcze jedną zębatkę dla tego samego zapotrzebowania na miejsce, ale obróbka największych kół zębatych zawartych w dwóch potrójnych zestawach wykonanych z jednego bloku stalowego jest na najwyższym poziomie technologicznym. Nowy łańcuch o grubości 5,2 mm utrzymuje niezawodność Campagnolo i poprawia zmianę biegów w nowym układzie napędowym Super Record poprzez wyrównanie sworzni z ogniwem zewnętrznym.

Wreszcie, co nie mniej ważne, technologia hamulców Dual Pivot i Direct Mount opracowana przez Campagnolo dla serii 2018 zapewnia maksymalną siłę hamowania i sterowność dla wszystkich tych, którzy przyzwyczajeni do bardziej konwencjonalnego wyczucia hamulców, używają ramy i układu hamulcowego na obręczach z grupowaniem zmiany biegów Super Record.

Wyposażenie
Przeznaczenie
Road  
Liczba biegów
12-rzędowa  
Klatka przerzutki
Model: krótkie  
Rodzaj montażu
montaż na osi, montaż do ramy
Waga
216  g
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2020
Numer produktu
814160
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Masz pytania?
Obecnie nasza linia telefoniczna nie jest obsadzona
Przejdź do tematów pomocy
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes