Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

ABUS

310 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
ABUS
ABUS

ABUS – technika zabezpieczeń od 1924 r.

Od 1924 roku firma ABUS z siedzibą w Niemczech wyznacza standardy zabezpieczeń przeciwko kradzieży rowerów. Zamki rowerowe ABUS utrudniły życie już niejednemu złodziejowi. Produkty są stale udoskonalane i kontrolowane pod kątem niezawodności i żywotności w instytutach badawczo-rozwojowych firmy tak, by złodziejom nie dać żadnych szans. Szeroki asortyment zapewnia odpowiednie rozwiązanie do każdego rodzaju sytuacji. W portfolio produktowym znajdują się zarówno zabezpieczenia typu u-lock, jak i zamki łańcuchowe i składane. Wygodny transport nieraz dość ciężkich zamków zapewniają odpowiednio zaprojektowane uchwyty ABUS.

Sortuj
 
Strona 1 z
6

ABUS zabezpieczenia rowerowe i akcesoria – sklep online

Marka ABUS jest jednym z najbardziej znanych i zarazem posiadających wieloletnie doświadczenie w branży producentów zabezpieczeń. Nazwa ABUS jest akronimem pochodzącym od słów August Bremicker und Sohne (August Bremicker i synowie). Do dzisiaj główne udziały koncernu ABUS pozostają własnością rodziny Bremicker. Początki firmy związane były z produkcją uniwersalnych kłódek i zamków, jednak z czasem przedsiębiorstwo nabrało bardziej wyspecjalizowanego charakteru. Obecnie jedną z głównych gałęzi niemieckiego koncernu są światowej klasy zabezpieczenia i akcesoria rowerowe.

Zabezpieczenie przed kradzieżą roweru z ABUS

Nie pozostawia złudzeń fakt, że chcąc pozostawić rower bez opieki poza naszym domem, jesteśmy zobowiązani do zaopatrzenia się w jakiś rodzaj zapięcia rowerowego. Pospolita teoria mówi, że na nasze zabezpieczenie rowerowe powinniśmy wydać nie mniej niż 10% wartości pojazdu. Oznacza to, że w przypadku roweru, którego zakup wyniósł 2000 zł, musimy dokupić zapięcie kosztujące przynajmniej 200zł. Jest w tym twierdzeniu ziarno prawdy, chociaż oprócz ceny powinniśmy się skupić również na ki