Bikester - sklep rowerowy online
Wyprzedaż zapasów - rabaty do 80%1
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

ABUS BORDO

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • czarny

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
ABUS SH 6000/120 Bordo Big Uchwyt, czarny
ABUS SH 6000/120 Bordo Big Uchwyt, czarny
ABUS
SH 6000/120 Bordo Big Uchwyt, czarny
93,99 zł
SALE
ABUS SH 6500/85 Bordo XPlus Uchwyt
ABUS SH 6500/85 Bordo XPlus Uchwyt
ABUS
SH 6500/85 Bordo XPlus Uchwyt
MSRP 95,99 zł 79,00 zł
- 17 %
SALE
ABUS SH 6500/110 Bordo XPlus Uchwyt
ABUS SH 6500/110 Bordo XPlus Uchwyt
ABUS
SH 6500/110 Bordo XPlus Uchwyt
MSRP 93,99 zł 79,00 zł
- 15 %
SALE

Abus Bordo - niezawodna ochrona roweru

Abus Bordo to seria zapięć rowerowych, które od wielu sezonów plasują się w czołówce systemów ochrony przed kradzieżą. Niemiecka marka Abus już od dziewięćdziesięciu lat specjalizuje się w tworzeniu technologii pozwalających zabezpieczyć dom, firmę, ale także motocykle, łodzie czy właśnie rowery. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość wspartą innowacyjnymi technologiami. 

Abus Bordo - sprawdzony patent na uniknięcie kradzieży

Pasjonaci dwóch kółek doskonale wiedzą jak poważnym problemem są kradzieże rowerów. Odpowiednie zabezpieczenie pozostawionego bez nadzoru jednośladu to niezwykle ważna kwestia. Z pomocą przychodzą przemyślane i dopracowane w każdym szczególe zapięcia Abus Bordo , które łączą w sobie wysoką wytrzymałość systemów typu U-Lock oraz elastyczność i łatwość obsługi łańcuchów. Zabezpieczenia Abus Bordo zbudowane są z kliku specjalnie wzmocnionych i hartowanych stalowych paneli o grubości 5,5 mm. Konstrukcja wykończona jest miękkimi komponentami, dzięki czemu zapięcie nie niesie ryzyka uszkodzenia lakierowanej powłoki roweru. Panele łączą się ze sobą innowacyjnym systemem przegubów, które ułatwiają łatwe składanie, ale także dają możliwość dostosowania kształtu zapięcia do różnych warunków. W skład rodziny Abus Bordo wchodzą konstrukcje o trzech poziomach zabezpieczeń - Standard, Extra i Maximum. 

Abus Bordo - profesjonalne zabezpieczenie rowerowe dla każdego

Zapięcia Abus Bordo wykonywane są w opatentowanej technologii Abus Protection Shield, która gwarantuje ochronę przed przepiłowaniem, ingerencją kleszczy czy zamrażaniu do temperatury minus 40 stopni Celsjusza. Seria zabezpieczeń obejmuje zapięcia dostosowane do różnych potrzeb - od lekkiego Abus Bordo Lite po najmocniejszy Bordo XPlus, którego użycie rekomendowane jest w miejscach o wysokim ryzyku kradzieży. W ofercie marki znajdują się zapięcia na klucz, szyfrowany kod, a także warianty z alarmem dźwiękowym, który po uzbrojeniu reaguje na ruchy i wstrząsy na trzech płaszczyznach. Zabezpieczenia Abus Bordo to nie tylko doskonała ochrona, ale także kompaktowe gabaryty, które ułatwiają transport. Konstrukcja składa się jak miarka stolarska, a dzięki dołączonemu uchwytowi zabezpieczenie można po zakończeniu użytkowania szybko przymocować do ramy roweru. Zapięcia Abus Bardo produkowane są w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala na ich dopasowanie do estetyki każdego jednośladu.