Bikester - sklep rowerowy online
Zaoszczędź do 70%1

Acepac

7 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • szary
  • czerwony
  • niebieski
  • czarny

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
  • 2
  • 2
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Acepac Saddle Bag, szary/czerwony
Acepac Saddle Bag, szary/czerwony szary/czerwony
Acepac
Saddle Bag, szary/czerwony
386,99 zł
Acepac Fuel Torba na ramę L, szary
Acepac Fuel Torba na ramę L, szary szary
Acepac
Fuel Torba na ramę L, szary
157,99 zł
Acepac Zip Torba na ramę M, czarny
Acepac Zip Torba na ramę M, czarny czarny
Acepac
Zip Torba na ramę M, czarny
224,99 zł
Acepac Zip Torba na ramę M, szary
Acepac Zip Torba na ramę M, szary szary
Acepac
Zip Torba na ramę M, szary
224,99 zł
Acepac Torebka na ramę, niebieski
Acepac Torebka na ramę, niebieski niebieski
Acepac
Torebka na ramę, niebieski
107,99 zł
Acepac Nieprzemakalna torba podsiodłowa 8l, czarny
Acepac Nieprzemakalna torba podsiodłowa 8l, czarny czarny
Acepac
Nieprzemakalna torba podsiodłowa 8l, czarny
193,99 zł
Acepac Flite 6 Daypack, szary
Acepac Flite 6 Daypack, szary szary
Acepac
Flite 6 Daypack, szary
MSRP 337,99 zł 249,00 zł
- 26 %

Torby rowerowe i plecaki Acepac na Bikester.pl

Młoda marka Acepac powstała w 2015 roku, wyodrębniając się z czeskiego brandu wyposażenia outdoorowego Pinguin. Pinguin był najstarszym producentem tego rodzaju akcesoriów działającym w Czechach – Acepac łączy doświadczenie zdobyte w czasie współpracy z macierzystą firmą oraz nowoczesne spojrzenie na potrzeby osób uprawiających dyscypliny outdoorowe. Celem marki jest dostarczenie swoim klientom produktów funkcjonalnych, wytrzymałych oraz przystępnych cenowo.

Acepac torby rowerowe
W sklepie Bikester.pl znajdziecie torby rowerowe oraz plecaki Acepac, które ułatwią komfortowe poruszanie się rowerem zarówno po mieście, po szosie, jak i po wymagających technicznie trasach.

Rowerzysta, który planuje zabrać ze sobą na wycieczkę czy dłuższą wyprawę potrzebne akcesoria, może zdecydować się na samodzielne przewożenie swoich bagaży – wtedy niezbędny będzie wygodny, pojemny i nieograniczający ruchów plecak – lub na spakowanie ich do torby, która zostanie bezpiecznie umocowana na rowerze. Acepac proponuje szeroki wybór produktów w obu tych przypadkach.

Torby rowerowe – jak je dopasować

Zaletą toreb rowerowych jest to, że bagaż swoim ciężarem nie obciąża bezpośrednio rowerzysty – waga przewożonych rzeczy rozkłada się na jednośladzie, nie na kręgosłupie cyklisty. Zależnie od swoich potrzeb można dopasować małe, średnie lub duże torby rowerowe Acepac, w których przewożenie niezbędnych drobiazgów lub większych ilości bagażu będzie komfortowe.

  • Torby rowerowe montowane pod siodło – z reguły cechują się małymi rozmiarami, choć są przy tym dość pakowne. Sztywna konstrukcja i funkcjonalnie zaprojektowany podział kieszeni pozwalają na wygodną dystrybucję przewożonych akcesoriów – małe torby podsiodłowe idealnie sprawdzą się w przypadku rowerów bez fabrycznie zamontowanego bagażnika, na krótkie wyprawy, podczas których potrzebne jest zabranie ze sobą kilku przekąsek, zapasowych części i osobistych drobiazgów – dokumentów, kluczy, telefonu itp.
  • Torby montowane na ramę – tutaj rozmiary są mocniej zróżnicowane – torba rowerowa na ramę może być na tyle mała, by zmieścić pompkę lub butelkę wody, ale większe modele proponowane przez Acepac zmieszczą znacznie więcej przedmiotów o małych i średnich rozmiarach.
  • Torby rowerowe i sakwy – do przewożenia większej ilości bagażu warto wybrać większe torby montowane do sztycy lub sakwy rowerowe. Większa pojemność zapewnia możliwość przewozu rzeczy nawet na kilkudniową wyprawę lub na codzienne dojazdy do pracy, szkoły czy po zakupy.

Acepac przygotował również osobną linię toreb do przewożenia narzędzi – to idealne rozwiązanie dla osób, które samodzielnie serwisują swoje rowery i lubią wybierać się na dalekie trasy. Dzięki torbie do przewożenia narzędzi nie zaskoczy cię już żadna awaria.

Plecaki rowerowe Acepac

Dla osób, które jeżdżą w technicznym terenie, gdzie bagaże przymocowane do roweru mogłyby negatywnie wpływać na wygodę i stabilność jazdy, oraz dla osób uprawiających turystykę rowerową Acepac przygotował plecaki, które pozwalają na spakowanie sporych ilości rzeczy. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń wewnątrz plecaka oraz przemyślany podział kieszeni zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

Ponadto plecaki Acepac stworzone są z myślą o zróżnicowanych warunkach, w jakich poruszają się często rowerzyści. Specjalnie zaprojektowany system nośny nie utrudnia swobody ruchów i pozwala na wygodną jazdę. Bezpieczne materiały chronią przed otarciami i zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, zapobiegając przepoceniu pleców czy ramion w miejscach styku materiału z ciałem rowerzysty.

Acepac w produkcji zarówno toreb rowerowych, jak i plecaków, sięga po najnowsze technologie – materiały zastosowane w produkcji akcesoriów do przewożenia bagażu zapewniają wysoką odporność na niekorzystne warunki, z jakimi nierzadko rowerzystom przychodzi się zmierzyć. Dzięki temu torby i plecaki Acepac mogą służyć swoim użytkownikom latami, dostarczając radości z pokonywania kolejnych kilometrów.