Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Bagażniki tylne

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Bagażniki tylne - sklep rowerowy Bikester.pl

Bagażniki rowerowe tylne są przydatnym akcesorium. Można na nich przewozić bagaż o różnej wadze (w zależności od modelu) i mieć pewność, że będzie tam bezpieczny. Nie ma znaczenia, czy jeździsz rowerem miejskim, górskim czy szosowym. Bagażnik przydaje się w każdych warunkach, nawet w trudnym terenie. Wykorzystuje się go zwykle do przewożenia zakupów albo plecaka, gdy chce się odciążyć plecy.

Bagażniki tylne <2>Wybór bagażników rowerowych

Większość bagażników posiada dodatkowe uchwyty, do których można przymocować torby lub inne przedmioty. Są to np. uchwyty na pompę lub szyny do przytwierdzenia worków opakowaniowych. W naszej ofercie posiadamy bagażniki, które będą zgodne z hamulcami obręczowymi i tarczowymi, będą pasować do każdego materiału ramy. Bagażniki mają regulowaną klamrę, niektóre z nich wyposażone są w reflektor, klipsy sprężynowe, uchwyt na światło.

W Bikester znajdziecie bagażniki tylne od wielu znanych i sprawdzonych marek, m.in. od Cube, ACID, Racktime, Topeak i XLC. Być może macie swojego ulubionego producenta rowerowych akcesoriów. Jest duża szansa, że w naszym asortymencie uda się Wam wybrać bagażnik właśnie od niego. Stawiamy przede wszystkim na producentów, którzy tworzą akcesoria o wysokiej jakości. Bagażniki rowerowe tylne wykonane są najczęściej z aluminium, co powoduje, że są bardzo lekkie, ale zdarzają się też warianty ze stali.

Ładowność bagażników rowerowych

W zależności od modelu ładowność bagażników może wynosić od 3 do 30 kg. To duży przedział, dzięki czemu łatwo możecie wybrać taki, który będzie odpowiadać Waszym potrzebom. Sprzedajemy bagażniki pasujące do różnych wielkości kół. Mamy takie, które pasują na koła od 12″ do 27,5″. To ważne, aby dopasować bagażnik do rozmiaru koła. Dostępne kolory bagażników to: szary, czarny oraz srebrny. Większość z nich jest mocowana na stałe, posiadamy też wersję mocowania lowrider. Oferta bagażników tylnych jest zróżnicowana, ale możecie mieć pewność, że wszystkie dostępne modele są dobrym wyborem. Wystarczy tylko wybrać taki, który będzie spełniać Wasze wymagania.