Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Rowerowe nowości - Pierwsze modele na rok 2021 już u nas!

ASICS

Find Your Perfect Shoe
Japońska marka ASICS wyrobiła sobie dzięki swojej ofercie produktów do biegania światową renomę. Buty do biegania ASICS słyną z wysokiej jakości i wygody noszenia, która wspiera ruch biegacza. Nazwa ASICS to skrót od łacińskiej sentencji „anima sana in corpore sano” i wyraża filozofię firmy: „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Z tego względu ASICS wkłada wiele energii w badania nad innowacjami i udoskonalaniem produktów. Wszystkie produkty tej marki są najpierw poddawane gruntownym testom pod względem funkcjonalności i wygody, i tylko po osiągnięciu najlepszych rezultatów trafiają do sprzedaży.

Buty asics

Odkryj nowe buty asics

Odzież asics

Dowiedz się więcej o asics

asics

274 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 154
 • 0
 • 0
 • 47
 • 19
 • 39
 • 9
 • 11
 • 9
 • 5
 • 5
 • 10
 • 17
 • 22
 • 3
 • 0
 • 0
 • 6
 • 0
Sortuj
 
Strona 1 z
5

Asics – buty do biegania i odzież japońskiej marki

W zdrowym ciele, zdrowy duch - ta łacińska sentencja przyświecała Kihachiro Onitsuce, gdy postanowił stworzyć sportową markę obuwia. Pierwsze litery aforyzmu Anima Sana in Corpore Sano dały nazwę Asics. Założycielowi przyświecał cel stworzenia wysokiej jakości produktów, które pozwolą sportowcom na osiąganie dobrych wyników i jednocześnie będą pomagać w osiąganiu celu, jakim jest dążenie do zdrowszego ducha dzięki wysportowanemu ciału.

Od początku działalności Acics dbało o tworzenie innowacyjnych produktów, które będą pozwalały na bezpieczne uprawianie aktywności. Każdy produkt marki przed dopuszczeniem do dystrybucji jest dokładnie badany i sprawdzany – dzięki temu klient ma pewność, że dostaje najlepszej jakości obuwie czy odzież.

Od roku 1949, gdy rozpoczęto dystrybucję obuwia koszykarskiego, wiele się zmieniło, a produkcja została znacznie rozszerzona. Rok później firma stała się znana dzięki zwycięzcy maratonu bostońskiego, który wygrał bieg mając na nogach buty właśnie tej marki. Wtenczas jeszcze firma znana była pod nazwą Onitsuka Cooperation. Nazwa Asics funkcjonuje dopiero od lat 70., kiedy w ramach skuteczniejszej promocji filozofii marki postanowiono zmienić jej nazwę.

W latach 80. wprowadzono do produkcji Asics Gel Cushioning System czyli nowoczesny system amortyzowania wstrząsów – dzięki niemu bieganie stało się mniej obciążające, zaś w 2007 roku na rynek wypuszczono buty Asics Gel-Kinsei, które zostały określone jako najbardziej zaawansowany na świecie but do biegania. Współcześnie firma nie ustaje w wysiłkach, by tworzyć dla użytkowników doskonałej jakości produkty. Dzięki dobrej opinii, jaką obuwie Asics zdobyło na świecie, jest ono obecnie chętnie wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, którzy cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo i szukają innowacyjnych rozwiązań.

ASICS odzież triathlonowa

Odzież triathlonowa Asics

Bieg stanowi jedną z trzech części zawodów triathlonowych. Ze względu na to, że jest to ich ostatni etap, zawodnik jest najbardziej zmęczony i dlatego potrzebuje korzystniejszych elementów odzieży czy butów, które będą mu pomagać w pokonaniu całej trasy zawodów.

Marka Asisc znana jest najbardziej z produkcji obuwia, jednak współcześnie proponuje również bardzo bogaty wybór odzieży do triathlonu. Od pierwszego rozegranego triathlonu w 1974 roku, dyscyplina zdobyła znaczną popularność i obecnie nie tylko mężczyźni, ale również kobiety uprawiają ten sport. Dlatego też oferta ubrań jest bardzo bogata i pozwala wybrać dla siebie najkorzystniejsze modele dopasowane do konkretnych potrzeb.

W czasie triathlonu dużą uwagę należy przyłożyć do odpowiedniej ochrony ciała przed nadmiernym wychłodzeniem. Z uwagi na zróżnicowane warunki w jakich odbywają się zawody, wielu uczestników decyduje się na nabycie stroju, który sprawdzi się w każdych z nich i pozwoli na oszczędzenie czasu – do ostatecznego wyniku zawodnika wlicza się również czas, jaki przeznacza on na przebranie się. Strój, w którym zawodnik biegnie powinien być tak zaprojektowany, aby umożliwić komfortowe podejmowanie aktywności. Wielu zawodników – obojga płci – decyduje się na obcisłe spodenki i koszulki, które nie krępują ruchów i jednocześnie wpływają korzystnie na aerodynamikę. Obcisłe spodenki można dopasować do swoich potrzeb, dzięki wyborowi odpowiedniej ich długości – zależnie od warunków atmosferycznych oraz długości trasy można zdecydować się na bardzo długie spodnie lub krótsze modele, które lepiej sprawdzą się w czasie zawodów odbywających się w wyższych temperaturach.

Odzież triathlonowa to również odpowiednie koszulki – w ofercie produktów Asics znajduje się bogaty ich wybór. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają możliwość wyboru różnorodnych modeli, które dobrze sprawdzą się podczas treningu lub zawodów. Jeżeli zawody odbywają się w sprzyjających warunkach atmosferycznych można wybrać dla siebie model topu bez rękawków, zaś w przypadku ćwiczenia w czasie brzydszej pogody, gdy ciało potrzebuje większej ochrony przed wychłodzeniem, warto wybrać modele z krótkim lub długim rękawem, a nawet dodatkowe bluzy czy kurtki.

Kurtki i bluzy do triathlonu w części biegowej muszą zapewniać wysoki poziom przepuszczalności powietrza, tak by ciało mogło w nich oddychać. Niektóre modele kurtek biegowych zapewniają dobrą ochronę przed wiatrem i deszczem, dzięki czemu sprawdzą się również w trudniejszych warunkach.

Aby zapewnić wysoki komfort uprawiania aktywności marka oferuje także duży wybór dodatków i bielizny: skarpet, biustonoszy czy rękawiczek. Dzięki takim dodatkowym elementom uprawianie sportu jest komfortowe w każdych warunkach.

Obuwie Asics

Biegowe buty Acics wielokrotnie zwyciężały w konkursach na najbardziej innowacyjne obuwie w swojej klasie. Marka stoi na 3. miejscu pod względem firm sprzedających największą ilość sportowego obuwia i jest sponsorem wielu biegowych imprez odbywających się na całym świecie. Wybierając obuwie biegowe zawodnik powinien zastanowić się, na jakich szlakach przeważnie będzie biegał – zależnie od rodzaju terenu potrzebna jest inna amortyzacja i inny rodzaj podeszwy.

W ofercie Asics znajdują się różne modele obuwia – dla osób trenujących w mieście poleca się wybranie miękkiej podeszwy, dobrze amortyzującej wstrząsy, dla osób biegających po szlakach odpowiednie będą twardsze buty, które ochronią przed urazami i osłonią stopę przed niekorzystnym kontaktem z nierównościami terenu. Wielu zawodników trenujących i przygotowujących się do zawodów triathlonowych posiada kilka modeli obuwia – warto wybrać cięższe buty do treningu, a lżejsze na zawody. W ofercie Asisc znajdują się specjalne modele obuwia do biegania dedykowane biegaczom w triathlonie.

Japońska marka dba nie tylko o innowacyjność swoich produktów, ale również o to, aby były one estetycznie wykonane – mnogość wzorów i kolorów obuwia Asics pozwala każdemu zainteresowanemu znaleźć dla siebie odpowiedni model, który będzie pasował do stroju i jednocześnie zapewni bezpieczny i komfortowy bieg oraz pozwoli na osiąganie dobrych wyników. W ofercie dostępne są modele butów tak męskich, jak i damskich – dla osób, które lubią się wyróżniać proponowane są kolorowe modele, zaś dla tych, którzy biegają w trudnych warunkach i szukają obuwia w neutralnych barwach, przygotowane zostały modele ciemne.

Odzież triathlonowa i obuwie Asics w sklepie Bikester.pl

Przygotowując się do zawodów triathlonowych warto wyposażyć się w odpowiedniej jakości odzież i obuwie, które ochronią przed urazami i pomogą w wydajniejszym uprawianiu aktywności. Produkty japońskiej marki są znane i cenione na całym świecie, a starania, by każdy z nich odpowiadał filozofii marki, zaowocowały innowacyjnymi rozwiązaniami, których próżno szukać u innych producentów. Osobom, które szukają najwyższej jakości, zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, polecane są oryginalne produkty Asics.

W ofercie Bikester.pl dostępne są buty i odzież Asics dla kobiet i mężczyzn. Dzięki dużej różnorodności modeli każdy sportowiec ma możliwość dopasowania dla siebie najkorzystniejszych produktów – zachęcamy do zakupu w Bikester.pl. W sklepie internetowym dostępne są produkty dopasowane do potrzeb osób, które szukają najwyższej jakości w przystępnej cenie.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes