Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Bianchi

Bianchi oznacza tradycję i jakość. Marka kształtuje historię kolarstwa od ponad 130 lat i cieszy się dziś dużym prestiżem. Edoardo Bianchi, który założył firmę w Mediolanie w 1885 roku, postrzegał budowę rowerów jako rzemiosło i "dar Włoch dla świata". Poza stylowym wzornictwem, Bianchi skupia się również na wydajności. Rowery firmy przemawiają nie tylko do ambitnych kolarzy wyścigowych, ale także do hobbystów, którzy lubią przebywać na łonie natury i dojeżdżać do pracy na rowerze. Dział badań i rozwoju Bianchi został powołany do tego, aby rowery przeszły najtrudniejsze testy, jakie można sobie wyobrazić. Korzystają na tym nie tylko profesjonaliści, których wkład pomaga im wygrać niezliczone wyścigi na rowerach Bianchi, ale także każdy klient, który kupi rower od firmy. Bianchi: idealne połączenie innowacyjności, nauki, technologii i człowieczeństwa.

Rowery Bianchi

Odkrywaj bestsellery marki Bianchi

Dowiedz się więcej od Bianchi

Bianchi Electric Intelligence

Mobilność dla zmieniającego się świata

Lif-E to program Bianchi dotyczący inteligencji elektrycznej. Z e-rowerami, które są integralną częścią tej misji, aby uczynić świat lepszym, Bianchi chce poprawić życie ludzi i wyznaczyć jaśniejszy kurs na przyszłość. Ten transhumanistyczny projekt ma również na celu optymalizację stosunku człowieka do maszyn, zarówno teraz jak i w nadchodzących latach. Współpracując z innowatorami i wizjonerami, którzy są jednymi z członków założycieli tego lepszego świata, zostały zdefiniowane cztery filary projektu jako zrównoważona mobilność, odpowiedzialne podróżowanie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Celem jest stworzenie globalnej społeczności, która może oczekiwać lepszej przyszłości.

Bianchi

3 Produkty
Cena w zł
Kolor
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Sortuj
 
Strona 1 z
1

Wysokiej klasy rowery Bianchi

Kolarstwo szosowe to dyscyplina z wieloletnią tradycją, ceniąca ponad wszystko klasykę, przywiązanie do tradycji, prestiż, ale i współczesne możliwości techniczne w zakresie doskonalenia konstrukcji rowerów i osiąganych na nich wyników. Na podobnych wartościach swoją obecność na rynku buduje już od ponad 130 lat włoska marka Bianchi – najstarszy pośród wciąż aktywnych producentów profesjonalnych rowerów na świecie. Stylowe wzornictwo, doskonale wyważona konstrukcja, perfekcyjnie aerodynamiczna sylwetka, niepodważalna trwałość i jakość wykonania – wybierając rowery Bianchi inwestujesz w sprawdzony sprzęt na lata. Czym jednak włoski producent wyróżnia się na tle innych, równie doświadczonych i popularnych marek rowerów szosowych?

Bianchi rower

Historia Bianchi: rower jest najbardziej wyjątkowym przykładem rękodzieła

Gdy w 1885 roku Edoardo Bianchi tworzył pierwsze modele rowerów, ich konstrukcja była jego zdaniem niezwykłym rzemiosłem. Każdy detal projektu, geometria ramy, ułożenie kierownicy, wielkość kół, wysokość siodełka – pozornie drobne elementy składające się na konstrukcję roweru mogą znacząco wpłynąć na to, jak doskonale dopasuje się on do kolarza i jego wymagań. Bianchi dążyło więc do tworzenia modeli pozwalających na pewną personalizację, przemawiających do najbardziej ambitnych kolarzy, ale i amatorów sportu.

Na charakterystycznych, turkusowych ramach do dziś porusza się wielu zawodników klasy światowej. Dzięki umiejętności łączenia tradycji i klasyki z nowymi rozwiązaniami technicznymi, Bianchi pozostaje na szczycie, cieszy się ogromnym prestiżem i zaufaniem sportu, a jednocześnie nie odbiega od wartości, jakie wyznaje od ponad 130 lat.

Zdecydowanym atutem, który pozwolił Bianchi zajmować zaszczytne miejsce na rynku rowerowym przez tak wiele lat jest rozwój, którego włoski producent nigdy się nie obawiał. Tworząc własny dział badań i rozwoju, marka Bianchi dała konkurencji jasny sygnał gotowości do intensywnego testowania i doskonalenia swoich rowerów.

Tylko tak, pomimo zmieniających się trendów, coraz większych wymagań zawodników i jeszcze lepszych komponentów pojawiających się na rynku, rowery Bianchi mogą pozostać wartościowym rozwiązaniem dla najlepszych. Sami zawodnicy są z resztą ważną grupą testową marki – to na podstawie ich wrażeń, opinii i sugestii włoski producent opracowuje kolejne udoskonalenia klasycznych modeli w swojej kolekcji.

Oferta Bianchi – rowery gravel i kolarzówki najwyższej klasy

Bianchi zyskał uznanie rynku produkując jedne z najlepszych, profesjonalnych rowerów szosowych z wyższej klasy cenowej. Stawiając na najlepsze w danym czasie komponenty i osprzęt, marka miała możliwość celowania swoich produktów bezpośrednio do zawodników rywalizujących w największych wyścigach światowych. Z czasem do oferty wprowadzane były kolejne, sportowe modele rowerów: konstrukcje gravelowe, niezawodne przy poruszaniu się po nieco luźniejszym podłożu, MTB XC, cieszące się coraz większym uznaniem w kolarstwie przełajowym, a także rowery fitness, dziecięce czy elektryczne, które w ostatnich latach zdają się zajmować coraz ważniejsze miejsce na rynku nie tylko wśród amatorów, ale i zawodników.

Kolarzówki i rowery gravel od Bianchi na pierwszy rzut oka nie różnią się znacząco od produktów dostarczanych na rynek przez konkurencyjne marki. Tym, co wyróżnia je jednak ponad pozostałe modele jest przywiązanie do detali, dopilnowanie najwyższej jakości materiałów i wykonania w każdym elemencie konstrukcji, a także sam prestiż wypracowany przez tak długą obecność na rynku.

Każdy amator kolarstwa myślący o profesjonalnej jeździe rozważał w pewnym momencie przejście na rower Bianchi. Rozpoznawalna w środowisku rowerowym turkusowa rama już z daleka zdaje się podpowiadać: jestem poważnym kandydatem do rywalizacji i zwycięstwa w każdym wyścigu. Sprawdź ofertę marki w Bikester.pl.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes