Bikester - sklep rowerowy online
Witamy rowerową jesień
Bombtrack
Bombtrack - rowery do każdego stylu jazdy
Młoda marka z Kolonii zaczęła podbijać rynek rowerami typu singlespeed i fixie do miejskiej dżungli. W ofercie znajdują się również praktyczne akcesoria. Dużą popularnością cieszą się też rowery górskie i gravelowe z ich przemyślanymi datalami, nowoczesnymi materiałami i starannie dobranymi komponentami.

Bombtrack

3 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • szary
  • zielony
  • niebieski

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Bombtrack Oxbridge Geared, zielony
Bombtrack Oxbridge Geared, zielony zielony
Bombtrack
Oxbridge Geared, zielony
MSRP 6.109,00 zł 5.699,00 zł
  • Warianty: S | 51cm (28")M | 54cm (28")
Bombtrack Munroe AL, szary
Bombtrack Munroe AL, szary szary
Bombtrack
Munroe AL, szary
MSRP 5.749,00 zł 3.499,00 zł
  • Warianty: S | 49cm (27.5")
- 39 %
Bombtrack Arise, niebieski
Bombtrack Arise, niebieski niebieski
Bombtrack
Arise, niebieski
MSRP 7.049,00 zł 4.799,00 zł
  • Warianty: S | 49cm (27.5")
- 31 %

Bombtrack

Jak powinien być skonstruowany wygodny i bezpieczny rower, najlepiej wiedzą miłośnicy kolarstwa, którzy regularnie uprawiają ten sport w różnych warunkach terenowych. W tym duchu Bombtrack projektuje swoje flagowe modele. Testowane przez właścicieli i pracowników firmy produkty są dopracowane w każdym detalu, a przez to komfortowe i niezawodne podczas użytkowania.

Różnorodność modeli od marki Bombtrack

Niemiecka marka posiada rozbudowaną ofertę rowerów stworzonych z myślą o różnorodnych potrzebach, odmiennej anatomii i upodobaniach klientów. Dostępne są opcje bardzo stylowe i designerskie do jazdy po mieście, ale też takie z niezwykle stabilną konstrukcją do terenów górskich oraz leśnych, a do tego lekkie szosówki, którym wystarczy prosta droga z dala od miasta, by zaprezentować swoje możliwości. Specjalna konstrukcja pozwala osobom początkującym czerpać radość z jazdy i szlifować swoje umiejętności. Bombtrack doceniany jest jednakowo przez pasjonatów z doświadczeniem, amatorów, ale też profesjonalnych zawodników. Klienci mogą dokonać wyboru, kierując się kolorem czy wyglądem, jednak na bardziej wymagające osoby czeka wielość możliwości, jeśli chodzi o typ kierownicy, szerokość oraz typ opon, profil ramy, tworzyw, z jakich wykonane poszczególne elementy, hamulce czy ilość przerzutek. Renoma w branży i zadowolenie użytkowników to najlepsza zachęta, aby zdecydować się na tego producenta, który wiele uwagi poświęca detalom oraz funkcjonalności.

Komfort i jakość od pasjonatów kolarstwa

Bombtrack dostarcza produkty najwyższej jakości. Jednoślady wykonane są z materiałów świetnych gatunkowo, dzięki czemu są wytrzymałe, trwałe i nawet częste użytkowanie nie pozostawia widocznych śladów. Bardzo dobrze znoszą nawet trudne warunki atmosferyczne i terenowe, zatem można je swobodnie myć oraz zabierać na wycieczki za miasto. Konstrukcja rowerów jest bardzo ergonomiczna i przemyślana, ponieważ jednym z celów marki jest dostarczenie jak największego komfortu podczas jazdy. Właśnie dlatego są one lekkie, wyprofilowane i zaopatrzone w niezbędne do bezpiecznej jazdy elementy. Specjalne opony, rama, hamulce i kierownica tworzą spójną całość, aby nawet długa jazda była przyjemna i wygodna. Odpowiednia pielęgnacja oraz konserwacja sprzętu to szansa, aby móc cieszyć się bezproblemową jazdą przez wiele lat.