Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Camelbak Podium

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Bidon Camelbak Podium - najlepszy towarzysz rowerowej podróży

Marka Camelbak od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości akcesoriów, służących do nawodnienia organizmu podczas sportowych aktywności. Amerykański brand jest prekursorem w produkcji systemów, które maksymalnie ułatwiają spożywanie płynów w trakcie uprawiania ulubionych dyscyplin. Bidony Camelbak Podium to flagowy produkt marki i dodatek, który zdobył uznanie entuzjastów sportu na całym świecie. 

Bidony Camelbak Podium - krystalicznie czysty smak napoju

Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z bidonu, doskonale wie, że wybór tego pozornie prozaicznego dodatku wcale nie jest prosty. Użytkownicy często narzekają na zapach pojemnika, który niekorzystnie wpływa na smak napoju. Rozwiązaniem tego problemu są produkty Camelbak Podium . Bidony Camelbak Podium wytwarzane są z silikonów medycznej jakości oraz ze strzeżonej patentem mieszanki polipropylenu z technologią HydroGuard. Materiały te wolne są od BPA/BPF/BPS, dzięki czemu nie pochłaniają zapachów, które mogłyby zmienić smak napoju. Wykorzystanie jonów srebra, skutecznie zwalczających grzyby oraz bakterie, pozwala zadbać o najlepszą jakość i higienę spożywanych płynów. Na uwagę zasługuje także budowa ustnika, który można rozłożyć na drobne elementy, a następnie precyzyjnie oczyścić. Bidony Camelbak Podium produkowane są w dwóch klasycznych pojemnościach - 610 i 710 mililitrów oraz całej gamie dynamicznych wzorów i kolorów. 

Camelbak Podium - najwyższy komfort użytkowania

Bidony Camelbak Podium to nie tylko niezmieniony smak napoju, ale także optymalna funkcjonalność. Pojemniki zostały zaprojektowane tak, by uniwersalnie dopasować się do różnych uchwytów na butelki. Przed przeciekaniem bądź rozlewaniem się płynów chroni technologia JET VALVE - wystarczy przekręcić rygielek w podstawie ustnika o 90 stopni, by zyskać pewność szczelnej blokady bidonu w czasie transportu. Spożywanie napojów możliwe jest na dwa sposoby - poprzez zassanie płynu lub lekkie ściśnięcie elastycznych ścianek pojemnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu napój nie wylewa się samoistnie, nawet wtedy, gdy bidon zostanie przewrócony. Camelbak Podium występują w kilku wariantach - są to między innymi termiczny Camelbak Podium Chill, idealny na letnie wyprawy Podium Ice czy dedykowany kolarzom górskim bidon Camelbak Podium Dirt z ochronną zatyczką, która zapobiega przedostawaniu się nieczystości do wnętrza pojemnika.