Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

CAMPZ

Outdoor & Adventure
Uciec od codzienności i wyrwać się z domu. Przygoda rozpoczyna już za Twoimi drzwiami i może Cię ponieść na drugi koniec świata. Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz, specjaliści od outdooru w CAMPZ oferują niezawodny i sprawdzony sprzęt w uczciwych cenach. Cokolwiek przyjdzie Ci do głowy i gdziekolwiek jesteś, CAMPZ oferuje niezbędny sprzęt kempingowy outdoorowy na każdą podróż - dużą lub małą.

Sprzęt kempingowy CAMPZ

Odkrywaj kempingowe bestsellery od CAMPZ

CAMPZ

93 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 26
 • 6
 • 1
 • 17
 • 7
 • 21
 • 0
 • 0
 • 13
 • 6
 • 3
 • 2
 • 10
 • 2
 • 0
 • 1
 • 10
 • 0
 • 2
Sortuj
 
Strona 1 z
2

Wyposażenie turystyczne CAMPZ:

Oferta sprzętu outdoorowego CAMPZ obejmuje wysokiej jakości śpiwory, namioty oraz akcesoria niezbędne podczas dłuższych podróży i wypoczynku na łonie natury. Klasyczne rozwiązania, duża różnorodność produktów i wysoka jakość w przystępnej cenie to cechy, za które marka doceniana jest zarówno wśród amatorów i okazjonalnych biwakowiczów, jak i wśród zaprawionych w nocowaniu pod gołym niebem outdoorowców. W kolekcji CAMPZ w sklepie Bikester.pl znajdziesz wszystko, co może okazać się niezbędne podczas dłuższej podróży w teren – namioty, śpiwory, karimaty, kuchenki turystyczne i wiele więcej.

Namiot Campz

Sprzęt turystyczny Campz – funkcjonalne wyposażenie outdoorowe

Obserwowana już od kilku lat moda na zbliżanie się do natury, turystykę pieszą i aktywne spędzanie wolnego czasu sprawiła, że marki takie jak CAMPZ zyskały ogromną popularność wśród początkujących i bardziej doświadczonych biwakowiczów. Oferując szeroką gamę produktów i akcesoriów przydatnych podczas wypadów w teren, CAMPZ stworzył rozwiązania przystosowane do różnych warunków pogodowych, terenu i potrzeb użytkowników. Propozycje marki opierają się o sprawdzone technologie i proste motywy, choć są w stanie zaoferować także wiele ciekawych rozwiązań dla bardziej wymagających podróżników. Oceniając całokształt, CAMPZ to zdecydowanie jedna z najbardziej wszechstronnych marek w niskiej i średniej półce cenowej.

W zakresie oferty, produkty CAMPZ zostały podzielone na kilka podstawowych kategorii wyposażenia outdoorowego. Największą z nich stanowią namioty, śpiwory oraz karimaty, a więc elementy niezbędne do przygotowania wygodnego i bezpiecznego miejsca do snu na świeżym powietrzu. Rozwiązania CAMPZ sprawdzają się skutecznie na zorganizowanych polach namiotowych, ale także w terenie – dostępne namioty bez problemu rozbijesz w lesie, na polanie, w górach i nad morzem, a dzięki naturalnej kolorystyce unikniesz wyróżniania się na tle otaczającej przyrody. Namioty dostępne są w rozmiarach dwu-, trzy- i czteroosobowych, a także w wersjach rodzinnych, z dodatkowymi przedsionkami i podziałem na pomieszczenia dla optymalnego komfortu noclegowego.

Namioty i śpiwory CAMPZ. Zadbaj o spokojny sen pod gołym niebem

Stawiając na różnorodność i potrzebę dopasowania rozwiązań do rozmaitych warunków pogodowych, CAMPZ oferuje namioty tunelowe, kopułowe oraz szybkie namioty typu pop up rozkładające się samodzielnie w kilka sekund. W ofercie marki dostępne są równie niezbędne wymienne stelaże namiotów, sznurki mocujące, śledzie oraz moskitiery, dzięki którym zadbasz o swoje bezpieczeństwo podczas nocy spędzonej w terenie.

Wśród podstawowego wyposażenia kempingowego nie możesz zapomnieć o izolującej od podłoża karimacie, której rolą jest nie tylko stworzenie miękkiego i wygodnego podłoża do spania, ale przede wszystkim stworzenie bariery pomiędzy ułożoną bezpośrednio na ziemi podłogą namiotu a Twoim śpiworem i ciałem. Warto pamiętać, że nawet latem temperatury przy ziemi potrafią spadać do poziomu kilkunastu stopni i odpowiednie zabezpieczenie organizmu przed wyziębieniem będzie kluczowym elementem dbania o zdrowie podczas wyprawy.

Sprzęt turystyczny CAMPZ w sklepie Bikester.pl

Jeśli wybierasz się w dłuższą podróż rowerem i planujesz przynajmniej jedną noc spędzoną pod gołym niebem, zapakowanie właściwego wyposażenia turystycznego i noclegu będzie podstawowym, ale i najtrudniejszym zadaniem. W bagażu rowerowym należy umiejętnie pogodzić kwestię wygody snu i biwakowania z komfortem prowadzenia obciążonego roweru. Sprzęt turystyczny CAMPZ został stworzony z myślą o tych, którzy chcą aktywnie korzystać z otaczającej natury i podróżować kompaktowo nie rezygnując z wygody. Dostępne w naszym sklepie materace, karimaty, śpiwory, namioty, kuchenki turystyczne i pozostałe akcesoria outdoorowe z powodzeniem zapakujesz do sakwy bagażnikowej, zabierając swój podręczny sprzęt noclegowy wszędzie tam, gdzie będziesz w stanie dotrzeć na swoim jednośladzie.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes