Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Croozer

Osoby chcące pozostać aktywne i szukające rozwiązań jak spacerować, biegać lub jeździć na rowerze ze swoimi dziećmi, zwierzętami domowymi lub większymi ładunkami, znajdą wszystko w ofercie Croozer. Wygodne rozwiązania transportowe tej marki umożliwiają łatwy transport ciężkiego bagażu, i które z łatwością radzą sobie z wyzwaniami życia codziennego. Produkty Croozer są niezwykle bezpieczne i zaprojektowane z wielką starannością i dbałością o szczegóły.

Topowe kategorie

Odkrywaj bestsellery od Croozer

Dowiedz się więcej o Croozer

Croozer

82 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 42
 • 0
 • 0
 • 15
 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 5
 • 4
 • 3
 • 1
 • 1
 • 0
 • 0
 • 1
 • 38
 • 0
 • 1
Sortuj
 
Strona 1 z
2

Croozer: przeczepki rowerowe dla dzieci, zwierząt i transportowe

Praktyczna, stabilna i gotowa do jazdy w każdym terenie przyczepka rowerowa to wygodny, a zarazem wyjątkowo bezpieczny sposób na podróżowanie rowerem z dzieckiem. W przeciwieństwie do fotelików, które wymagają od najmłodszych zachowania stabilnej pozycji siedzącej i ograniczają swobodę ruchów, przyczepki rowerowe zapewniają dobre warunki rowerowych wycieczek, nawet gdy dziecko potrzebuje się zdrzemnąć. Marka Croozer jest zdecydowanym liderem na rynku przyczepek rowerowych, zarówno tych dla dzieci, jak i do transportu zwierząt czy rowerowego bagażu. Bezpieczeństwo i komfort jazdy to najważniejsze cechy przyświecające projektom Croozer.

Croozer przyczepka rowerowa

Croozer – przyczepki rowerowe w podróży

Historia marki Croozer sięga 1993 roku i pierwszych projektów świeżo upieczonego taty, który otworzył w Niemczech swój pierwszy sklep z przyczepkami rowerowymi. Zafascynowany możliwościami i bezpieczeństwem, jakie mogą oferować, Andreas Gehlen wyznaczył sobie za cel dystrybucję wysokiej jakości przyczepek rowerowych dla dzieci do wszystkich fanów rodzinnego i turystycznego kolarstwa w Niemczech. Początkowo nie kierował swoich działań w stronę tworzenia własnej linii produktów, jednak z czasem dostrzegł jak wiele elementów można poprawić w modelach dostępnych na rynku i jakim bezpieczeństwem, stabilnością oraz jakością wykonania mogą wykazywać się najlepsze przyczepki rowerowe. Croozer jest obecnie globalnym liderem tej kategorii produktów, a przyczepki sygnowane logo marki są uwielbiane przez wielu rodziców, amatorów kolarstwa i tych, którzy wymagają od transportu rowerowego nieco lepszej pojemności bagażowej.

Podstawową cechą wyróżniającą markę Croozer jest bezpieczeństwo – to na nim marka skupia się w każdym projekcie, dbając o przeprowadzenie wszystkich niezbędnych testów i analiz. Przyczepki rowerowe Croozer są certyfikowane, posiadają trzyletnią gwarancję producenta (i aż dziesięcioletnią na ramę przyczepki), a ich konstrukcja budowana jest tak, by przyczepka nie przewróciła się podczas rowerowego postoju czy nawet wtedy, gdy przewróci się sam rower.

Przyczepka Croozer dziecięca: na rowerze i w biegu

Jednym z ważnych atutów wielu modelów przyczepek rowerowych Croozer jest możliwość dostosowania ich do potrzeb tych, którzy lubią pozostawać aktywni nie tylko na jednośladzie. Modele takie jak Vaaya i Keeke posiadają wbudowaną rączkę, która pozwala na prowadzenie przyczepki jako wózka sportowego. Stabilna konstrukcja korpusu przyczepki oraz jej układu jezdnego gwarantuje komfort dla dziecka i rodzica, bez względu na to czy biegasz po osiedlowych chodnikach, ścieżkach rowerowych czy parkowych dróżkach.

Croozer Vaaya: przyczepka dla dzieci w wieku 0-6 lat, z możliwością wyposażenia w fotelik Croozer Baby Seat dla bezpieczeństwa najmłodszych pasażerów i niemowląt. Model Vaaya może pełnić rolę przyczepki rowerowej lub wózka joggingowego.

Croozer Keeke: przyczepka dla aktywnych, z możliwością przekształcenia na wózek spacerowy i pojemnym bagażnikiem na zabawki, torbę z akcesoriami czy wyposażenie piknikowe. Zarówno modele Vaaya, jak i Keeke mogą być przystosowane do przejazdu jednego lub dwójki dzieci.

Croozer: przyczepka dla psa w ofercie Bikester.pl

Wiemy, że z wygody przyczepek rowerowych lubią korzystać nie tylko rodzice małych dzieci, które nie mogą jeszcze samodzielnie dołączać do rodzinnych wypraw rowerowych. Świadomość tą ma też marka Croozer, w której ofercie znalazło się miejsce na modele przyczepek przystosowane do bezpiecznego przewozu psów, a także przyczepki transportowe, w które z łatwością zapakujesz ekwipunek biwakowy na rodzinną wyprawę w teren. Oprócz przyczepek, w naszym sklepie internetowym znajdziesz także akcesoria i wyposażenie do przyczepek rowerowych Croozer – osie do mocowania, wkładki wentylacyjne, osłony przeciwsłoneczne, wygodne siedziska dla najmłodszych dzieci oraz łóżka dla psów idealnie dopasowane rozmiarem do wnętrza przyczepek Dog Bruuno.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes