Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
Rogi rowerowe
Niegdyś montowane w prawie każdym rowerze górskim i turystycznym, dziś rogi - dodatkowe chwyty mocowane na końcach kierownicy - są coraz rzadszym widokiem. Umożliwiają one rowerzyście zmianę pozycji chwytu, a tym samym pozycji siedzącej. Jest to szczególnie przydatne podczas dłuższych przejażdżek i może odciążyć mięśnie i nadgarstki, zapobiegając bólom i skurczom. W zależności od preferencji, oferujemy rogi w wersji prostej, lekko zakrzywionej lub ukośnej.

Rogi rowerowe

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
BBB Cycling LightCurved BBE-18 Bar Ends
BBB Cycling LightCurved BBE-18 Bar Ends
BBB Cycling
LightCurved BBE-18 Bar Ends
MSRP 136,99 zł 119,00 zł
- 13 %
SALE

Rogi rowerowe

Niegdyś standard, obecnie dobierane samodzielnie jako dodatek ułatwiający dłuższe przejażdżki. Dlaczego warto zakładać rogi rowerowe? Ich zaletą jest przede wszystkim to, że umożliwiają zmianę ułożenia rąk, co pozwala na zmianę również pozycji siedzącej. Jest to bardzo przydatne na długich trasach, pozwalając na odciążenie poszczególnych partii mięśniowych. Jakie produkty możesz znaleźć na naszej stronie?

Komfortowe rogi rowerowe w atrakcyjnych cenach

Zachęcamy Cię do skorzystania z korzystnych obniżek cen i do zaopatrzenia się w niezbędne akcesoria jeszcze przed rozpoczęciem sezonu rowerowego. Dostępne u nas rogi rowerowe wyposażone są w ergonomicznie dopasowany obszar mocowania na kierownicy. Ich montaż nie utrudnia korzystania z kierownicy w klasyczny sposób, bez wspomagania się rogami.

Do wyboru są liczne modele o zróżnicowanych kształtach, dzięki czemu dobierzesz kształt idealny do Twoich potrzeb. Nasze rogi rowerowe wykonane są m.in. z aluminium, dzięki czemu będą lekkie i zarazem wytrzymałe na ekstremalną jazdę. Gumowe wyściółki pomogą zapewnić lepszą przyczepność dłoni podczas jazdy, a także częściowo zamortyzować wstrząsy pojawiające się na nierównych drogach.

Pełne bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Dostępne w sklepie internetowym Bikester rogi rowerowe są wyposażone m.in. w osłony końcowe, dzięki czemu nie grozi Ci poważniejszy uraz podczas upadku. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że rogi doskonale dopasowują się do kształtu dłoni, gwarantując Ci w każdej chwili pewny i stabilny chwyt.

W jakiej sytuacji rogi rowerowe zdadzą egzamin?

Niegdyś dedykowane jedynie do celów sportowych, obecnie rogi rowerowe będą dobrym rozwiązaniem zarówno w przypadku rowerów typu enduro, cross, trekking i wielu innych, a nawet w przypadku zwykłych rowerów wykorzystywanych podczas przejażdżek na co dzień. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty i zaopatrzenie się w wygodne rogi rowerowe w korzystnej cenie!