Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Mostki Dirt i BMX

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Mostki dirt/BMX na Bikester.pl

Mostki rowerowe łączą kierownicę z rurą sterową widelca. Mostki dirt/BMX to prawdziwa gratka dla fanów odważnej jazdy. Długość mostków dirt jest krótka, dzięki czemu bardzo łatwo manewrować kierownicą. Rowery do driftu muszą być zwrotne i gotowe nawet do nagłego skrętu. Każdy rodzaj roweru musi mieć dopasowany do swojego stylu mostek, ponieważ wpływa on w dużej mierze na prowadzenie pojazdu. Wiadomo, że inaczej wygląda jazda do pracy, a inaczej skakanie w górskich terenach.

Mostki dirt/BMX

Rozmiar zacisku kierownicy

Klasycznym rozmiarem zacisku kierownicy rowerów do dirtu jest 31,8 mm i mostków przeznaczonych do tego typu jest właśnie najwięcej. Dostępne są również mostki dirt na zaciski 25,4 mm i 35 mm. Wykonane zostały z aluminium. Ich waga jest lekka, a jednocześnie zapewniają odpowiednią stabilność. Przemyślana budowa tego produktu gwarantuje, że kierownica nie będzie się wyginać w żaden sposób.

Dobór koloru

Oprócz zróżnicowania na modele, duży wybór kolorów pozwala na spersonalizowanie swojego jednośladu. Zaczynając od klasycznych kolorów, takich jak biel, czerń i szarość, można skończyć na odważnych i wyrazistych barwach: zielonych, czerwonych, złotych i wielu innych. Styl i kształty tych mostków sprawiają, że rower wygląda bardzo nowocześnie i przykuwa uwagę.

Cena mostków dirt

Cena mostków dirt zaczyna się od około 100 złotych. To bardzo dopracowane produkty, które wpływają na jakość i bezpieczeństwo jazdy. Nie powinno się więc w takiej sytuacji oszczędzać na tak ważnym elemencie roweru. To inwestycja w swoją pasję, bezpieczeństwo i wygodę. Wielu producentów zajmuje się tworzeniem mostków dirt/BMX, m.in. są to: Race Face, Sixpack, DARTMOOR i Spank. Te marki oraz wszystkie pozostałe dostępne w sklepie Bikester są sprawdzone, a mostki pochodzące od nich na pewno spełnią Państwa oczekiwania co do wytrzymałości i jakości.

Jeżeli kolarstwo przełajowe lub styl enduro, to coś, w czym czują się Państwo znakomicie, to zachęcamy do kupienia któregoś z oferowanych przez nasz sklep mostków dirt/BMX i zadbania o komfort swojej jazdy!