Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Mostki szosowe

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Mostki szosowe na Bikester.pl

Rower szosowy to idealny rodzaj pojazdu dla kogoś, kto planuje jeździć ulicami. Warto jednak zaznaczyć, że mowa tu nie o jeździe przez miasto do pracy, ale raczej o sportowym wysiłku, podczas którego poprawia się swoje czasy i inne wyniki. Do tego typu roweru należy wybrać odpowiedni rodzaj mostka. Wsporniki szosowe wpływają na komfortową pozycję w trakcie jazdy oraz na możliwości zwrotne kierownicy.

Wersja ahead mostków rowerowych

Mostki rowerowe szosowe zazwyczaj występują w wersji ahead. W celu jak najlepszego dobrania wspornika mogą Państwo zdecydować się na konkretne parametry. Długość trzonów mostków do szosówek na naszej stronie internetowej waha się pomiędzy 30 mm a 140 mm. Zaciski kierownicy rowerów szosowych zwykle mają 31,8 mm i mostków na ten rodzaj jest u nas najwięcej, choć znajdą też Państwo mostki na zaciski kierownicy o wymiarach 25,4 mm i 35 mm. Jeżeli średnica zacisków widelca w rowerze wynosi 1⅛" lub 1¼", to bez trudu kupią Państwo u nas odpowiedni model wspornika szosowego. Zakres kątów w dostępnych wspornikach wynosi 0-30°. Waga tych produktów jest zoptymalizowana tak, aby nie była za ciężka i nie przeszkadzała w jeździe.

Mostki szosowe

Nasza oferta

Kolory mostków szosowych łatwo dobrać do stylu roweru. W Bikester sprzedajemy czarne, czerwone, białe oraz srebrne wersje. Wsporniki dostępne są od wielu producentów – ich wybór jest naprawdę duży. Jeżeli nie mają Państwo jakiejś swojej ulubionej marki, to zapewniamy, że każdy producent tworzy wsporniki szosowe o najwyższej jakości. Wykorzystywane jest do tego aluminium, a czasem nawet włókno węglowe. Każdy produkt prawidłowo spełnia swoją funkcję, dobrze wygląda i jest wytrzymały. Niektóre z dostępnych w naszym sklepie marek to: Ritchey, Zipp, Profile Design i BBB. Kupując mostek do szosówki, otrzymają Państwo instrukcję ze sposobem zamontowania oraz z uwagami dotyczącymi dbania o wspornik.

Z kupionymi w Bikester mostkami szosowymi sprint po drodze będzie bardzo komfortowy. Zachęcamy do przyjrzenia się tym produktom i do kupienia odpowiedniego modelu dla swojego roweru.