Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Rozgrzewka przed Bright Friday | Codziennie dwie megaoferty

Deuter

My Deuter Is My Flow
DEUTER - Z MIŁOŚCI DO SPORTÓW GÓRSKICH.
Historia sukcesu Deutera rozpoczęła się już w 1898 roku w Augsburgu, kiedy to jego założyciel Hans Deuter rozpoczął produkcję worków i toreb na listy z płótna i lnu dla poczty królewskiej. Kilka lat później firma rozpoczęła produkcję plecaków i wyposażyła wielu alpinistów na legendarne wyprawy, takie jak pierwsze wejście Anderla Heckmaiera na północną ścianę Eigeru w 1938 roku. Duch innowacyjności sprawił, że Deuter stał się jednym z najbardziej znanych na świecie producentów plecaków outdoorowych, a od 1991 roku również do jazdy na rowerze. Znakomite technologie w połączeniu z szerokim zakresem funkcji i zrównoważonym rozwojem charakteryzują każdy produkt Deuter do dzisiaj. Dotyczy to również specjalnych plecaków dla kobiet, które można rozpoznać po widocznej żółtej lilii.
Odkryj nowości od Deuter

Dowiedz się więcej o marce Deuter

Trans Alpine Pro

W 2019 roku Deuter całkowicie zmienił Trans Alpine Pro, ulubiony model ambitnych rowerzystów i entuzjastów MTB. Nowoczesny design i wiele nowych funkcji, takich jak system nośny Airstripes zapewniający najlepszą wentylację, czy lepsze dopasowanie, czynią z niego idealnego towarzysza na szlaku.

Wskazówki dotyczące pakowania na wielodniowe wycieczki rowerowe

W tym filmie, Andy Rieger, przewodnik MTB, trener techniki jazdy i instruktor, pokazuje, co należy zabrać ze sobą na wielodniową wycieczkę na MTB do Deuter Trans Alpine Pro 28 lub Trans Alpine Pro 26 SL.

Deuter

188 Produkty
Sortuj