Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

DT Swiss

DT Swiss HXC 1200 Spline Przednie koło 27,5" Hybrid Boost, black (2020)

ID: 648335
4.009 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Najlepsi z najlepszych. Od czego zaczynasz? Najlepiej w środku: Super niezawodny interfejs z prostymi ramionami ciągnącymi. Lekkie, stabilne szprychy eMTB. Sztywna, bardzo precyzyjna obręcz z pełnego węgla. Ale cały HXC 1200 SPLINE jest jeszcze lepszy niż suma jego części - koło, które przyspiesza jak żadne inne, zapewnia trakcję jak żadne inne i jest precyzyjne jak żadne inne. Na szlaku to po prostu rakieta. Dzięki niezrównanej wiedzy fachowej w zakresie produkcji elementów wirników i wiodących w branży procedur badawczych, DT Swiss jest w stanie precyzyjnie dobrać wirniki do konkretnego zastosowania. I to jest dokładnie to, co zrobili z tym kołem deweloperzy z DT Swiss. Twoim zadaniem jest tylko jazda w górę i w dół gór.

Piasty HYBRID
Piasty hybrydowe mają ponadwymiarowe obudowy o zwiększonej grubości ścianek, są wyposażone w osie o dużej wytrzymałości i mają dodatkowo wzmocnione uchwyty szprych. Są one również wyposażone w nowe grzechotki z hartowanej stali 24T, ponadwymiarowe łożyska i wirniki stalowe. Dzięki tym sprytnym optymalizacjom DT Swiss osiąga dopuszczalną masę systemową 120 kg przy jedynie minimalnym wzroście masy w porównaniu do standardowej piasty MTB. Rezultatem jest klejnot piasty, która wytrzymuje najwyższe momenty obrotowe, zapewnia bezpośredni napęd i w połączeniu z innymi elementami HYBRID daje w efekcie niezwykle wytrzymałe koła.

włókno węglowe
Jako zaawansowany technologicznie materiał kompozytowy wykonany z włókien i żywicy, węgiel może być używany dokładnie w zależności od występujących obciążeń. Pozwala to na budowę niezrównanych lekkich i wytrzymałych części.

PONADWYMIAROWE ŁOŻYSKA
Wszystkie łożyska kulkowe w piastach są przewymiarowane, aby wytrzymać duże obciążenia i doskonale pracować w najtrudniejszych warunkach.

Szprychy HYBRID
Aby uzupełnić system hybrydowy, DT Swiss potrzebował szprych, które nie tylko wytrzymałyby większą masę i moment obrotowy nowoczesnego eMTB, ale także doskonale pasowałyby do ponadwymiarowych mocowań szprych w piastach. Specjalnie zaprojektowane szprychy posiadają wzmocnione i ponadwymiarowe główki szprych typu Straight Pull, które wraz ze złączkami DT Pro Lock Squorx zapewniają przekształcenie całej mocy przekazywanej na piasty w ruch do przodu. Zlekceważony przez wielu, specjalnie opracowany przez DT Swiss: Hybrydowe szprychy, które są wykonane dla tego nowego sposobu jazdy na rowerze.

Felgi HYBRID
Masy pionowych metrów w nierównym terenie na eMTB oznaczają bardzo trudną żywotność felg. Obręcze DT Swiss Hybrid posiadają sprawdzony profil obręczy o przekroju zoptymalizowanym pod względem obciążeń i są dopuszczone do stosowania w systemie o masie 120 kg. Aby osiągnąć super mocną, specyficzną dla eMTB obręcz, deweloperzy zwiększyli wytrzymałość i grubość materiału tam, gdzie to stosowne. Dostępne w różnych szerokościach, również znajdziesz model, który pasuje do Twojego stylu jazdy i terenu. Stworzony do cięższej, szybszej i dalszej jazdy na rowerze przyszłości. Felgi hybrydowe DT Swiss mają większą grubość ścianek i są dopuszczone do stosowania w systemie o wadze 120 kg.

Technologia ciągnięcia na wprost
Pociągnięcie proste oznacza proste, nieprzymocowane szprychy. Dzięki tej technologii możliwe jest osiągnięcie idealnego stosunku wagi do stabilności. Proste szprychy umożliwiają bardzo precyzyjne ustawienie i optymalizację pozycjonowania w kole, dzięki czemu koło jest sztywniejsze i bardziej czułe.

Technologia piasty typu Straightpull
Piasty prostoliniowe przeznaczone są do prostych, niekrępowanych szprych. Są one niezwykle trwałe, niezawodne i przystosowane do prawie wszystkich standardów osi.

Technologia DT pro lock
Wstrzykiwany w sutki system blokady śrubowej umożliwia budowę niezwykle trwałych wirników. Sutki DT pro lock zapobiegają samoistnemu poluzowaniu się połączenia szprycha - sutek. Zintegrowany, opatentowany system blokady śrub w gwincie nypla jest oparty na kleju dwuskładnikowym. Po wkręceniu sutków aktywowany jest klej, który utwardza się całkowicie w temperaturze pokojowej po ok. 6 - 7 godzinach. W razie potrzeby, wirnik może być użyty natychmiast po montażu. Wielokrotne centrowanie jest możliwe bez żadnych problemów. Wytrzymałość kleju zmniejsza się jednak nieznacznie z każdym ponownym wyśrodkowaniem.

cieniowanie podwójne
Te szprychy mają dwie różne średnice. Mówca jest częściowo przytłoczony przez kucie na zimno. W rezultacie średnica jest mniejsza, co pozwala na zmniejszenie wagi przy jednoczesnej poprawie wartości wydłużenia.

Technologia TUBELESS
Opony bezdętkowe oferują pewne decydujące zalety w porównaniu z konwencjonalnym połączeniem opony i dętki.

Brak specjalnych narzędzi
Do zwykłej konserwacji nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia.

Dodatkowe informacje

  • Based on Spline 350 with 24T ratchet freewheel steel body for Shimano
  • Rim width is 30 mm
Wyposażenie
Przeznaczenie
MTB  
Przeznaczony dla E-Bike
tak  
Wykonanie
przód  
Układ osi
Przednie koło 15x110  
Standardowa oś
Mocowanie nakrętkami  
Obręcze
Materiał: Carbon
Model: próżnia, podwójna
Wysokość profilu: niski (< 30mm)
Rodzaj opon: opona / Clincher
System hamulcowy: Hamulce tarczowe
Otwór zaworu: 6,5 mm
Bezdętkowe: tak
Szerokość: 36 mm
Szerokość wewnątrz: 30 mm
Rozmiar (w calach): 27,5 cale/-i
ETRTO (szerokość x średnica): 584 x 30
Właściwości: ze wskaźnikiem zużycia hamulców
Piasta przednia
Szerokość instalacji (mm): 110
Średnica osi przód (mm): 15
Ilość szprych: 28
Właściwości: do osi przelotowej, uszczelniona, z łożyskiem kulkowym
Szprychy
Model: HYBRID-system Straight Pull szprychy zDT Pro Lock Squorx Nippel
Sznurowanie: 3-krotnie krzyżowany
Koło przednie
Skonstruowane do rodzaj hamulców: hamulec tarczowy 6-otworowy
Waga: 740 g
Koło tylne
Skonstruowane do rodzaj hamulców: ---  
Zestaw kół
Max. obciążenie: 120  kg
Zakres dostawy
1 DT Swiss HXC 1200 Spline Jedno koło przednie 27,5" Hybrid Boost 30 mm z zestawem 12 mm Sram MTB XD 11/12 i zaworem rurkowym  
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2020
Numer produktu
648335
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes