Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

DT Swiss RWS

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

DT Swiss RWS – szwajcarska technologia dla wydajniejszej i bezpieczniejszej jazdy

DT Swiss od dekad pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród kolarzy. Powstała w 1994 roku w Szwajcarii i od tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Powodem jest świetna jakość tworzonych przez nią podzespołów rowerowych. Komponenty powstają z wysokogatunkowych surowców i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Zaawansowane know-how marki pozwala na produkcję części rowerowych odpowiadających potrzebom zarówno amatorów, jak i profesjonalistów w zakresie kolarstwa. W 2005 roku DT Swiss wprowadziła technologię RWS umożliwiającą jeszcze lepsze mocowanie kół.

DT Swiss RWS - zaciski piast dla kolarzy i wyczynowców

W linii DT Swiss RWS znajdziesz przede wszystkim zaciski piast. Zostały zaprojektowane jako ulepszenie dla popularnych szybkozamykaczy. Z czasem jednak technologia RWS stała się jednym z najlepszych systemów mocowania kół. Wysokowydajna i solidna, sprawdzi się zarówno w przypadku zawodowych kolarzy, jak i miłośników wyczynowej jazdy na rowerze. System DT Swiss RWS pozwala na szybkie, bezpieczne i niezawodne mocowanie kół rowerowych. Dzięki temu od chwili wprowadzenia na rynek technologia RWS stała się jednym ze standardowych systemów mocowania osi. Powodem są zmieniające się trendy w kolarstwie. Miłośnicy jednośladów jeżdżą dziś bardziej odważnie, czasem wręcz agresywnie, co sprawia, że ich rowery muszą mieć solidne mocowanie kół.

DT Swiss RWS – wysokogatunkowe surowce i precyzja wykonania

Zaciski piast DT Swiss RWS są tworzone z najlepszych surowców. Każdy produkt powstaje z aluminium i jest wyposażony w kutą dźwignię. Wytrzymałość i niezawodność zapewniają też obrabiane i anodowane osie. Staranna jakość wykończenia w stu procentach odpowiada szwajcarskiej precyzji. Warto także wspomnieć, że w celu dokręcenia, dźwignia może być podnoszona oraz obracana tak, aby można było jak najłatwiej dopasować ją do widelca czy haków. Po dokręceniu z kolei dźwignia może być ustawiona w dowolnej pozycji.

Zaciski piast DT Swiss RWS – z dźwignią czy bez dźwigni? Które wybrać?

W ofercie DT Swiss RWS znalazły się zarówno zaciski piast z dźwignią, jak i bez niej. Pierwsze doskonale sprawdzą się dla osób, które cenią sobie wygodę. Zaciski piast DT Swiss RWS bez dźwigni pozwalają przejść na lżejszy, bardziej wyścigowy tryb jazdy. To, które rozwiązanie wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. W obu przypadkach możesz mieć jednak pewność, że sięgasz po jeden z najlepszych produktów w swojej klasie.