Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Elite

Elite Tri Box Torba wielofunkcyjna (2020)

ID: 560327
546 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

Tri Box oferuje możliwość ustawienia całego sprzętu przed, w trakcie i po zawodach w funkcjonalny, ergonomiczny, schludny, bezpieczny i praktyczny sposób. Tri Box może być używany na 4 różne sposoby w zależności od specyficznych potrzeb zawodnika lub charakterystyki obszaru przejściowego (musi być używany zgodnie z regulaminem wyścigu)

Łatwy do transportu
Po przewiezieniu na ramieniu jak plecak, daje możliwość dotarcia do obszaru przejściowego bezpośrednio na rowerze, z dużą użytecznością i bezpieczeństwem, zawsze zachowując porządek w zawartości.

W pełni składalny
Gdy Tri Box nie jest używany, można go całkowicie złożyć poprzez całkowite rozpięcie suwaków, co zmniejsza jego wymiary o 1/3 w stosunku do stanu użytkowania, co jest praktyczną zaletą w podróży, w domu lub w szatni.

Torba na buty
Tri Box zawiera dwie solidne i praktyczne torby na buty, które mieszczą się w torbie jak jedna, a po zdjęciu pozwalają na udostępnienie butów w praktyczny, prosty i intuicyjny sposób, skracając czas potrzebny na zmianę dyscypliny. W zestawie znajduje się również ręcznik, który można przymocować do torby za pomocą paska z rzepem, aby wysuszyć stopy praktycznie automatycznie podczas przejścia.

Torba kąpielowa
Tri Box zawiera szybko zamykany worek do przechowywania kostiumu w suchych i mokrych warunkach.

MODI:
Tryb STANDARDOWY
Idealny dla triathlonistów, którzy nie biorą udziału w bardzo wielu zawodach lub wolą przechowywać cały swój sprzęt w absolutnie uporządkowany sposób. Jedyne co musisz zrobić, to otworzyć górną pokrywę ruchem obrotowym, wyjąć dwie torby na buty (rowerowe i biegowe), ustawić je dzięki paskom na rzepy wbudowanym w produkt - w prosty i bezpieczny sposób z przodu Tri Boxa, układając w ten sposób cały materiał schludnie i praktycznie.

Tryb PRO
Polecany dla zaawansowanych triathlonistów lub tych, którzy chcą przygotować własną zmianę w bardzo krótkim czasie. Wystarczy ruchem obrotowym otworzyć górną pokrywę, wyjąć dwa worki na buty (do jazdy na rowerze i biegania), zdjąć worek T1, zaczepić buty do roweru, włożyć pusty worek na buty T1 do worka i przymocować z przodu Tri Boxa tylko worek T2 z butami do biegania.

Tryb LITE
Bardzo przydatne, jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca w obszarze przejściowym. Górna pokrywa musi być zdjęta i przymocowana do dolnej; następnie należy wyjąć dwa worki na buty (do jazdy na rowerze i do biegania) i umieścić je z przodu Tri Boxa. Otwórz 4 suwaki boczne torby do połowy jej długości. Złożyć części boczne i włożyć końce do pokrywy przymocowanej do podstawy. W ten sposób objętość worka zmniejsza się o połowę, a jednocześnie daje możliwość ułożenia całego materiału przy maksymalnej kolejności i łatwości użytkowania.

Tryb LITE PRO
Przeznaczony dla zaawansowanych triathlonistów, gdy nie ma wystarczająco dużo miejsca w obszarze przejściowym. Górna pokrywa musi być odcięta i przymocowana do dolnej; następnie należy wyjąć dwie torby na buty (rowerową i biegową). Odczepić worek T1, zaczepić buty rowerowe do roweru, włożyć do niego pusty worek na buty T1 i przymocować z przodu Tri Boxa tylko worek T2 z butami do biegania. Następnie otwórz 4 boczne zamki błyskawiczne worka do połowy jego długości, złóż części boczne i przełóż końcówki do pokrywy przymocowanej do dna. W ten sposób zmniejsza się zapotrzebowanie na miejsce, a mimo to cały materiał na konkurs jest starannie zaaranżowany i gotowy do błyskawicznego wykorzystania.

Dodatkowe informacje

  • Especially for Triathlon/Duathlon
  • Can be transported like a backpack
  • Can be used in 4 different modes depending on the specific needs of the athlete or the characteristics of the transition zone
  • Easy to transport with maximum comfort
  • With pocket for name tag of the athlete
  • Incl. 2 shoe comparments, 1 pocket for wet swimming gear and many other smaller compartments
Wyposażenie
Kategoria
Plecak wielofunkcyjny, na zawody  
Przeznaczenie
Zawody, Trening
Zastosowanie
Baseny/otwarte zbiorniki wodne, plaża
Rozmiar
Objętość całkowita: 38 l
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 38 x 24 x 42
Waga
2500  g
Plecak
Wentylacja: Permeable to air
Przedziały/kieszenie: 2 torby na buty, 1 worek na mokry sprzęt kąpielowy
System hydratacyjny
Nawodnienie: brak  
Materiał
0-60  
Płeć
Unisex
Rok produkcji
2020
Numer produktu
560327
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes