Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Oferty na lato - Koszystaj z pięknej pogody za mniej

Elite

85 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 36
 • 0
 • 0
 • 5
 • 22
 • 6
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
 • 1
 • 5
 • 29
 • 0
 • 1
 • 0
 • 9
 • 3
 • 6
Elite

Elite – Wyposażenie dla zawodowców

Od bidonów i uchwytów rowerowych po rolki i trenażery treningowe – marka Elite może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży rowerowej. Od ponad 30 lat jej eksperci produkują zaawansowane techniczne i innowacyjne produkty dla miłośników jazdy na dwóch kółkach. Każdy produkt marki potwierdza, iż został stworzony przez ludzi, dla których jazda na rowerze jest prawdziwą pasją, a nie tylko pracą. Każdy nowy produkt jest najpierw opracowywany przez zespół badawczy, a następnie poddawany testom przez najlepszych zawodników w międzynarodowych zawodach – marka Elite sponsoruje większość ekip biorących udział w Tour de France, Giro d'Italia i wielu innych prestiżowych wyścigach. Wybierając produktu Elite możemy mieć pewność że ich jakość i funkcjonalność została potwierdzona przez zawodowców.

Sortuj
 
Strona 1 z
2

Akcesoria dla rowerzystów Elite

Od ponad trzydziestu lat Elite dostarcza rowerzystom na całym świecie wysokiej klasy akcesoria – marka stawia sobie za cel przygotowywanie innowacyjnych produktów, które sprawiają, że przed kolarzem otwiera się perspektywa pokonywania kolejnych przeszkód i przekraczania własnych granic. Elite współpracowało z mistrzami, zdobywcami tytułów Tour de France czy Giro d’Italia. W czasie jazdy gasili pragnienie dzięki bidonom Elite, a do zawodów przygotowywali się korzystając z trenażerów Elite.

Od 1979 roku Elite dostarcza swoim klientom nowoczesne rozwiązania, dzięki którym przygotowanie się do trasy oraz pokonanie przeszkód w czasie jazdy stają się znacznie łatwiejsze i pozwalają na zwiększenie efektywności i poprawę wyników rowerzysty. W sklepie Bikester.pl znajdziecie m.in. bidony i uchwyty na nie, a także trenażery i bagażniki rowerowe marki Elite.

Elite trenażer rowerowey

Bidony Elite

Każdy rowerzysta wie, jak istotne jest nawadnianie organizmu w czasie treningu – szczególnie latem. Organizm przy zwiększonym wysiłku szybciej traci wodę – jej uzupełnianie oraz podaż elektrolitów pozwalają lepiej uchronić ciało przed efektami nadmiernego wysiłku, utratą minerałów i osłabieniem mięśni.

Elite przygotowuje bidony dla rowerzystów dostosowane do potrzeb kolarzy uprawiających różne odmiany kolarstwa. Osoby, które chcą skupić się przede wszystkim na osiąganiu wysokich prędkości, mogą wybrać bidony rowerowe przeznaczone specjalnie dla nich – są one niezwykle lekkie i zaprojektowane tak, by zapewniać maksymalny komfort użytkowania. Z kolei bidony dla tych, którzy chętnie wybierają się na długie, trekkingowe wyprawy, cechują się wysoką wytrzymałością i pojemnością.

Ponadto Elite oferuje swoim klientom również bidony termiczne, umożliwiające przewożenie napojów z zachowaniem ich temperatury – niskiej lub wysokiej. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy planuje się trening w ekstremalnych temperaturach i na zewnątrz panuje mróz lub upał. Bidony dostępne w ofercie Elite w sklepie Bikester.pl mają ergonomiczny kształt, ułatwiający wygodny i pewny chwyt. W sklepie znajdziecie również uchwyty do komfortowego osadzenia butelki na ramie, rurze podsiodłowej czy w innym miejscu, dzięki wykorzystaniu specjalnego stelaża.

Elite produkuje również designerskie butelki stylizowane na modele stosowane przed laty przez zwycięskie teamy kolarskie.

Systemy hydratacyjne

Producent dostarcza także dedykowane kolarzom systemy hydratacyjne – umożliwiają one przewożenie większej ilości wody na raz, dlatego idealnie sprawdzą się w przypadku dłuższych wypraw czy treningów, podczas których rowerzysta nie ma możliwości napełnienia bidonów świeżą wodą. System hydratacyjny pozwala dobrze zaplanować trening, z uwzględnieniem konieczności uzupełniania płynów.

Zarówno bidony, jak i systemy hydratacyjne Elite są dedykowane konkretnym rodzajom jazdy – warto sprawdzić, jakie przeznaczenie przewidział dla danego modelu producent, tak by móc prawidłowo korzystać z bidonu i cieszyć się jego właściwościami w pełni.

Uchwyty na bidony

Aby przewozić bidon wygodnie i pewnie, bez obaw o jego zgubienie, a jednocześnie by móc swobodnie korzystać z butelki, Elite przygotowuje uchwyty w oparciu o nowoczesne technologie. Wykorzystuje w tym celu różne materiały, zapewniające odmienne właściwości:

 • Karbon – niezwykle niska waga i odporność na uszkodzenia,
 • Materiały syntetyczne – ergonomiczne i uniwersalne uchwyty przygotowane z nowoczesnych tworzyw polimerowych,
 • Metal – lekki, mocny i stylowy uchwyt ze stali.

Uchwyty nie posiadają zapięć trzymających bidon – butelkę wsuwa się od góry, a specjalnie opracowana, innowacyjna konstrukcja uchwytu zapewnia bezpieczny transport i łatwy dostęp.

Bagażniki rowerowe Elite

Producent Elite dostarcza swoim klientom również akcesoria do przewożenia rowerów. Specjalne bagażniki montowane na hak samochodu umożliwiają bezpieczny transport roweru – jednego lub kilku, zależnie od modelu. Bagażniki rowerowe mają miejsce na przymocowanie tablicy rejestracyjnej pojazdu a także odblaski, zwiększające widoczność bagażnika i podnoszące bezpieczeństwo przewożonych jednośladów.

Montaż na hak pozwala dość swobodnie korzystać z funkcjonalności samochodu i nie utrudnia znacząco dostępu do klapy pojazdu ani do jego bagażnika.

Bezpieczny trening z Elite

Oprócz licznych akcesoriów firma dostarcza także trenażery – nowoczesne i standardowe modele umożliwiają kontynuowanie treningu w zamkniętych pomieszczeniach. Dzięki temu trenować można niezależnie od warunków atmosferycznych czy pory dnia. Trenażer jest także bardzo istotnym elementem bezpośredniego przygotowania do wyścigu – pozwala rozgrzać mięśnie. Natomiast już po ukończeniu wyścigu stopniowe uspokojenie mięśni jest niezbędne dla kolarza i pozwala uniknąć kontuzji – w tym celu również wykorzystuje się trenażery.

Zależnie od potrzeb kolarza można wykorzystać do trenowania tzw. rolki– najprostszy model trenażera, dostępny także w Bikester.pl. Wystarczy ustawić na nim rower i można trenować – elementem takiego treningu jest także ćwiczenie balansu, ponieważ rower nie jest w żaden sposób zablokowany, tak że trzeba samodzielnie utrzymywać równowagę.

Nieco bardziej zaawansowane modele unieruchamiają rower, a przy tym dają możliwość stopniowania trudności treningu przez hamowanie koła. Dzięki temu kolarz może dopasować opór, jaki musi pokonać, by wprawić koła w ruch. Ćwiczenia na takim trenażerze pozwalają trenować z różnym stopniem obciążenia.

W treningu z wykorzystaniem trenażera przydadzą się dodatkowe akcesoria – np. program pozwalający różnicować trudności treningu przez połączenie z urządzeniem stymuluje prawdziwą jazdę po konkretnych trasach.

Pozostałe akcesoria Elite

Sklep Bikester.pl oferuje swoim klientom również liczne akcesoria – suplementy diety i preparaty do pielęgnacji ciała przygotowane przez Elite czy plecaki. Producent od lat dba o to, by zapewnić rowerzystom najwyższą jakość, dlatego wszystkie akcesoria dedykowane kolarzom są przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów cechujących się wysoką efektywnością.

Bidony i akcesoria Elite

Szeroki asortyment sklepu Bikester.pl pozwala klientom skompletować wysokiej klasy akcesoria dla rowerzystów. W sklepie znajdziecie liczne produkty przygotowane przez Elite – producent ten wspiera od lat czołowych kolarzy, przygotowując dopasowane do ich potrzeb nowoczesne bidony ze zintegrowanymi uchwytami umożliwiającymi wygodne korzystanie. W ofercie producenta znajdują się również trenażery rowerowe pozwalające na efektywny i wydajny trening w dowolnych warunkach oraz bagażniki do bezpiecznego przewozu rowerów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Elite w naszym sklepie internetowym.Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes