Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

FSA

148 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 118
 • 2
 • 1
 • 5
 • 2
 • 1
 • 0
 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 3
 • 16
 • 0
 • 0
FSA
FSA

FSA – Full Speed Ahead

FSA produkuje jedne z najlepszych elementów osprzętu dla rowerzystów górskich, wyścigowych i triathlonowych. Na FSA stawiają czołowi sportowcy ze wszystkich trzech dziedzin sportu rowerowego i regularnie osiągają z nimi podium. Jednak nie tylko profesjonaliści, ale również rowerzyści weekendowi decydują się na osprzęt FSA ze względu na dobry stosunek ceny do wysokich osiągów i niskiej wagi osprzętu. Jak sugeruje to już nazwa, korby, łożyska, zębatki, mostki i kierownice charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które dotrzymują kroku najnowszym standardom branżowym dotyczącym średnicy kierownicy, łożysk wewnętrznych czy łożysk z włókien węglowych i aluminium. Przy projektowaniu FSA spogląda daleko w przód, by klient korzystał z decydującej przewagi.

Sortuj
 
Strona 1 z
3

Historia marki FSA

FSA to skrót od pełnej nazwy marki Full Speed Ahead. Jej działalność koncentruje się na tworzeniu wysokiej jakości komponentów rowerowych przystosowanych do rowerów szosowych i górskich. Amerykański producent wspiera wiele światowych drużyn rowerowych, trenujących te dwie dyscypliny.

FSA części rowerowe

Historia FSA to dążenie do innowacyjności, dbanie o estetykę wykonania oraz o jakość gotowego produktu. Firmie zależy na tym, aby nie tylko sponsorować drużyny, ale również by dzięki tej współpracy móc skorzystać z wiedzy i doświadczenia sportowców i dzięki temu poprawiać jakość produktów. Połączenie pasji twórców marki i sportowców pozwoliło, by FSA stała się cenioną i rozpoznawalną na świecie marką, oferująca najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach.

Części rowerowe FSA

Postęp technologiczny oraz większy dostęp do wiedzy z zakresu biologii człowieka pozwalają firmom zajmującym się tworzeniem akcesoriów sportowych do projektowania i produkcji coraz to lepszych i spełniających potrzeby bardziej wymagających klientów części rowerowych. Te innowacje mają wpływ również na budowanie rowerów oraz na jakość poszczególnych elementów składowych. Profesjonalni rowerzyści chętnie sami budują swój rower niemal od podstaw, stawiając na produkty sprawdzonych producentów. Również kolarze jeżdżący jedynie rekreacyjnie niejednokrotnie decydują się na zakup nowej części, aby poprawić jakość korzystania ze swojego roweru. FSA wychodzi naprzeciw potrzebom takich ludzi, proponując im duży wybór akcesoriów i części.

 • Napęd rowerowy – szereg elementów rowerowych, które przekładają pracę rowerzysty na ruch roweru. Większość rowerów działa w oparciu o przekładnię łańcuchową. Na typowy układ napędowy roweru składają się takie elementy jak: dwie korby umiejscowione po dwóch stronach ramy z przymocowanymi do nich pedałami. Korby połączone są wałkiem suportowym. Do napędu zalicza się również zestaw kół łańcuchowych (zębatek przednich) i łańcucha oraz zębatek tylnych.

W ofercie FSA dostępny jest duży wybór elementów napędowych do roweru. Dzięki możliwość wybrania spośród bogatej oferty produktów, każdy ma szansę na dopasowanie części do konkretnych zadań jakim sprostać ma rower. Wybór najlepszego napędu rowerowego umożliwia bezpieczną jazdę w każdych warunkach.

 • Hamulce rowerowe – części pozwalające na efektywne zwolnienie roweru oraz jego zatrzymanie. W rowerach, zależnie od ich przeznaczenia, montuje się różne modele hamulców. W sportowych modelach montowane są najczęściej modele szczękowe, tarczowe mechaniczne lub hydrauliczne systemy zatrzymywania koła. Zależnie od tego, w jakich warunkach i na jakich trasach planuje się jazdę, wybiera się odmienne systemy hamulców.

W ofercie FSA dostępne są elementy niezbędne do prawidłowej pracy hamulców tarczowych oraz szczękowych, wszystkie akcesoria oraz przewody i osłonki hamulcowe. Duży wybór wysokiej jakości produktów pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Jeżeli któraś część układu hamulcowego wymaga wymiany, łatwo ją wymienić na nową część od FSA.

 • Koła i piasty – FSA proponuje duży wybór akcesoriów, koła i piasty dopasowane do rowerów różnego typu. Wysoka jakość kół i elementów mocujących je do ramy roweru pozwala na satysfakcjonującą i bezpieczną jazdę w każdym terenie i z każdą prędkością.

W sklepie Bikester.pl dostępne są zarówno koła szosowe, jak i do jazdy górskiej oraz do rowerów triathlonowych. Duży wybór umożliwia dopasowanie akcesoriów do stylu jazdy.

 • Kierownice i uchwyty – system sterowania rowerem powinien działać sprawnie i szybko, umożliwiając wygodną jazdę w warunkach do jakich rower jest przeznaczony.

FSA przygotował duży wybór produktów, niska waga kierownic szosowych pozwala na rozpędzanie się do dużych prędkości, wpływając pozytywnie na możliwe osiągi.

 • Sztyce rowerowe – wsporniki siodłowe to ważny element zapewniający komfort i wygodę rowerzysty. Zależnie od tego, w jakim terenie się porusza, ważne jest wybranie innego modelu sztycy, mniej lub bardziej sztywnego – wybierając, należy kierować się przeznaczeniem roweru oraz indywidualną wygodą rowerzysty.

W ofercie FSA dostępny jest bogaty wybór sztyc rowerowych dopasowanych do potrzeb rowerów szosowych oraz górskich. Wykonane z różnorodnych materiałów charakteryzują się innym poziomem wytrzymałości i odporności – każdy profesjonalny zawodnik, jak i amator kolarski ma możliwość dopasowania produktu do swoich wymagań oraz możliwości.

 • Mostki i stery rowerowe – elementy łączące kierownicę z ramą to istotny fragment układu sterującego. Stery pomagają w obracaniu widelca oraz przymocowanego do niego koła, umożliwiając zmianę kierunku jazdy. Dodatkowe elementy – dwa łożyska i element odpowiedzialny za kasowanie luzów oraz bieżnia pozwalają na bardzo sprawne funkcjonowanie całego układu oraz zapewniają dobre łączenie kierownicy z widelcem i ramą.

Amerykański producent tworzy dobrej jakości produkty z myślą o użytku profesjonalnym oraz dla tych osób, które cenią sobie wysoką jakość komponentów rowerowych, mając świadomość, że każdy element wpływa na solidność produktu końcowego.

Akcesoria rowerowe FSA

Bogata oferta oryginalnych produktów FSA dostępnych w sklepie Bikester.pl pozwala użytkownikom na zakup profesjonalnych produktów w atrakcyjnych cenach. Dzięki zróżnicowanym częściom rowerowym dostępnym w ofercie internetowej, w prosty sposób można nabyć potrzebne produkty służące do usprawniania funkcjonalności oraz działania roweru.

Wieloletnie doświadczenie Full Speed Ahead daje nabywającym produkty marki klientom pewność, że będą one doskonale dopasowane do potrzeb profesjonalnego kolarstwa i spełnią zaawansowane potrzeby techniczne. Z oferty FSA z powodzeniem korzystają zawodowi sportowcy oraz osoby, którym zależy na najwyższej jakości sprzęcie, który sprosta wymagającym zadaniom.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes