Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Garmin Edge

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Garmin Edge

Produkty z linii Garmin Edge to doskonały wybór dla osób, które traktują jazdę na rowerze zarówno jako hobby, sposób na relaks, czy też są profesjonalnymi sportowcami. Rowerowe komputery pokładowe wyposażone w GPS Garmin Edge ułatwią każdą trasę, niezależnie czy jest to weekendowa wycieczka za miasto, czy wyczynowa jazda po nierównym, leśnym terenie. 

Linia mobilnych komputerów pokładowych z GPS Garmin Edge oferuje szeroki zakres sprzętu, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Począwszy od monochromatycznych urządzeń, poprzez sprzęt średniej wielkości, na instrumentach o dużych, kolorowych ekranach skończywszy - szeroka oferta sprzętu z linii Garmin Edge usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Garmin Edge 130 Plus to podstawowe urządzenie z serii. wyposażone jest w czarno-biały wyświetlacz. Posiada wszystkie niezbędne funkcje GPS, korzysta z kilku systemów satelitarnych jednocześnie (GPS, GLONASS i Galileo), co zapewnia dokładniejszą nawigację nawet w trudnych warunkach. Urządzenie analizuje czekające na trasie wzniesienia i utrudnienia, co pozwala przeanalizować wybraną drogę i zoptymalizować wysiłek. Jest to także wersja budżetowa, nieco bardziej przyjazna dla kieszeni.

Bardziej zaawansowane modele takie jak Garmin Edge Explore czy też Garmin Edge 530 łączą w sobie cechy nowoczesnego urządzenia nawigującego z kolorowym wyświetlaczem z niewielkimi rozmiarami i wagą. Występują w wielu wariantach, dostosowanych do potrzeb użytkownika. Przykładowo, wersja Edge 520 Plus, który posiada wbudowane mapy orientacyjne, które posiadają na lepsze rozeznanie sie w terenie. Edge 520 to także pierwsze urządzenie wyposażone w Wi-Fi, dzięki czemu możliwa jest wymiana danych z innymi akcesoriami, takimi jak monitor rytmu serca czy opaska mierząca tętno. 

Wszystkie osiągnięcia najnowocześniejszej technologii, opakowane w smukłą obudowę o minimalistycznym designie, wraz z ekranem dotykowym znaleźć można we flagowych modelach serii jakimi są   Garmin Edge 1040 i 1040 Solar. Pozwalają one na połączenie z aplikacją Garmin Connect. Dodatkowo są to pierwsze urządzenia tego typu wyposażone w port ładowania USB-C , a model 1040 Solar może pracować nieprzerwanie przez około 100 godzin, dzięki wykorzystaniu światła słonecznego. 

Dodatkowo na stronie internetowej naszego sklepu znajduje się szeroka gama akcesoriów do Garmin Edge , takich jak kable zasilające, obudowy silikonowe oraz uchwyty na kierownicę.