Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Giro

We’ll stop when you stop.
Giro łączy w sobie świetny design, funkcjonalność i styl życia. Czy to na rowerze czy na desce snowboardowej, osiągi i styl należą do Giro. Żywa marka, która myśli i kształtuje na nowo, zawsze tworząc niezwykłe produkty, które podnoszą poprzeczkę nieco wyżej. Od rowerów górskich po wyścigowe - Giro ma propozycje dla każdego kolarza.

Topowe kategorie

Entdecke die Neuheiten von Giro

Dowiedz się więcej o GiroWIRED FOR SPEED

GIRO PREZENTUJE OBUWIE DO JAZDY SZOSOWEJ IMPERIAL
But szosowy Imperial przeznaczony jest dla ambitnych kolarzy, którzy jeżdżą szybko i mierzą wysoko. Ten lekki but, ważący zaledwie 215 gramów, jest Twoim idealnym partnerem do pokonywania legendarnych podjazdów. Precyzję, komfort i doskonałe dopasowanie zapewniają podwójne pokrętła Boa® IP-1 i wkładka SuperNatural Fit, natomiast podeszwa z włókna węglowego Easton® EC90™ zadba o doskonałą sztywność i idealne przenoszenie energiiMIPS® SPHERICAL

ZAAWANSOWANA OCHRONA GŁOWY I OPTYMALNA WYDAJNOŚĆ
Dzięki MIPS® Spherical, to efekt lat współpracy Giro z naukowcami. Marka rozwinęła sprawdzony wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami, przenosząc go na zupełnie nowy poziom. Celem MIPS® jest zmniejszenie lub odwrócenie energii obrotowej od uderzenia bocznego. Osiąga się to dzięki połączenia kulki i gniazda, w którym dwie warstwy pianki EPS poruszają się wewnątrz siebie, tworząc system przesuwny. Pozwala to na obracanie się zewnętrznej powłoki niezależnie od powłoki wewnętrznej. System ten pozwolił Giro pozostać wiernym swoim typowo stylowym zasadom projektowania i dzięki Aether MIPS® stworzyć kask rowerowy o jeszcze bardziej smukłej sylwetce i doskonałej wentylacji.

Giro

559 Produkty
Sortuj