Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Head

157 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 90
 • 0
 • 0
 • 9
 • 17
 • 28
 • 0
 • 1
 • 4
 • 0
 • 15
 • 10
 • 18
 • 10
 • 1
 • 1
 • 2
 • 0
 • 7
Head
Head

HEAD Swimwear – kombinezony, okulary i sprzęt treningowy

Niezależnie od tego, czy chodzi o triathlon, swimrun czy inne wyzwanie, pływanie w otwartych wodach wymaga od sportowca i jego sprzętu trochę więcej niż pokonywanie długości basenu. Producent artykułów sportowych Head zna wyzwania z tym związane i oferuje w swoim segmencie poświęconym pływaniu specjalistyczne kombinezony, okulary pływackie i dodatkowe wyposażenie dla sportowców, którzy nie boją się fal i niskiej temperatury wody. Najlepsi sportowcy z całego świata w trakcie rywalizacji triathlonowej i swimrun oraz podczas przygotowań stawiają na sprzęt marki Head.

Sortuj
 
Strona 1 z
3

Head – specjalista od sportów wodnych

Podjęcie się jakiegokolwiek sportu, zarówno na poziomie amatorskim jak i profesjonalnym wymaga odpowiednich akcesoriów. Wiedzą o tym doskonale wielbiciele triathlonu i swimrun – dwóch niezwykle wymagających dyscyplin, w których odpowiednia aerodynamika, a jednocześnie brak ograniczenia ruchów są niezwykle istotne. Marka Head doskonale wie, czego potrzebują sportowcy zarówno podczas treningów, jak i zawodów, dlatego też od lat skupia się na przygotowywaniu dla nich jak najlepszych akcesoriów i odzieży.

Kombinezony Head

Początki sportowej dominacji

Portfolio marki Head jest naprawdę bogate i silnie reprezentujące szeroki przekrój dyscyplin sportowych. Od pierwszych nart z tworzywa sztucznego i aluminium zaproponowanych przez Howarda Heada minęło już 68 lat, podczas których marka niejednokrotnie zaskoczyła innowacyjnymi i nowatorskimi rozwiązaniami, które przyjęły się w sporcie i nadały nowy bieg historii.

W przeciągu dwóch dekad swojego istnienia marka szybko wspinała się po szczeblach rynku akcesoriów sportowych, zdobywając sobie niebywałą popularność nie tylko za sprawą nart, ale też wzmocnionych rakiet tenisowych. Wśród większych, najbardziej znaczących osiągnięć marki Head było jednak przejęcie w latach 70. udziałów firmy Mares, zajmującej się produkcją wyposażenia do nurkowania, oraz firmy Tyrolia, produkującej wiązania narciarskie. To właśnie ta pierwsza stała się powodem, dla którego dziś markę Head uważa się za lidera odzieży do triathlonu i swimrun!

Head w służbie triathlonistom i wielbicielom swimrun

Trójbój, znacznie lepiej znany pod nazwą triathlon, to dyscyplina wymagająca niezwykłej wytrzymałości i wręcz nadludzkiej siły, podobnie jak jedna z młodszych dyscyplin tego typu – swimrun. W obydwu przypadkach zawodnicy muszą nie tylko zmagać się z trasą na poszczególnych etapach i własną wytrzymałością organizmu, ale też różnorodnymi warunkami atmosferycznymi. Wsparcia szukają więc w specjalistycznej odzieży zapewniającej odpowiednią ochronę, nie blokującej ruchów, zwiększającej aerodynamikę ciała i gwarantującej możliwość szybkiej zmiany stroju pomiędzy etapami. Odzież tego typu znajdują często właśnie w ofercie marki Head.

Head – kombinezony triathlonowe

Jednym z podstawowych podobieństw pomiędzy triathlonem a swimrun jest obecność w obu dyscyplinach zarówno etapów biegania, jak i pływania. W tym pierwszym zawodnicy mogą postawić na Head kombinezony triathlonowe, zarówno w wersji przeznaczonej na całą trasę bez konieczności zmiany pomiędzy etapami, jak i na pojedyncze etapy wyścigu. Bez względu na to, który wariant będzie dla sportowca bardziej komfortowy, jedno jest pewne - każdy z nich musi być odpowiednio dopasowany do jego ciała, nie ograniczający ruchów i wykonany na tyle solidnie, by nie rozlecieć się podczas zawodów.

Head – kombinezony do swimrun

O maksymalny komfort, swobodę ruchów, ochronę przed warunkami atmosferycznymi i opływowość kostiumu muszą dbać również wielbiciele swimrun. Marka Head proponuje kombinezony do swimrun wykonane z cienkiego neoprenu, cechującego się wysoką elastycznością, ale też odpowiednim poziomem ochrony przed zimnem. Jako że sam sport wywodzi się z dość zimnych wybrzeży Szwecji, trudno liczyć podczas biegu na upalne warunki, a przecież na przebieranie się też nie ma czasu. Head kombinezony do swimrun zapewniają najlepszą równowagę pomiędzy wszystkimi istotnymi cechami dla odzieży sportowej. Zawód i słaba jakość nie są wpisane w filozofię marki.

Odzież triathlonowa Head w sklepie Bikester.pl

Marka Head już od ponad połowy wieku dowodzi, że solidnie wykonana odzież i akcesoria sportowe potrafią wesprzeć zawodnika w jego drodze do zwycięstwa. Czy to w triathlonie, swimrunie, tenisie, narciarstwie, czy każdej innej dyscyplinie sportowej, niezawodne i innowacyjne rozwiązania są tym, co w połączeniu z talentem gwarantuje ostateczną przewagę konkurencyjną.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes