Bikester - sklep rowerowy online
Witamy rowerową jesień
High5
High5
Żywność sportowa High5 od lat cieszy się popularnością wśród sportowców wyczynowych na całym świecie. Żele, napoje mineralne i batony dostarczają organizmowi właściwy zestaw minerałów, węglowodanów i protein potrzebnych podczas treningu, rywalizacji i w fazach odprężenia. Firma High5 zwraca przy tym szczególną uwagę na dobrą tolerancję, dlatego prawie całkowicie rezygnuje z zastosowania barwników i konserwantów. Firma High5 dobrze zna obciążenie oraz wymagania sportowców i w ramach palety swoich produktów oferuje kolarzom sportowym, triathlonowym i biegaczom kompleksowe wsparcie.

High5

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

High5 – wsparcie organizmu sportowca

Stosowanie przez sportowców specjalistycznych odżywek witaminowych i proteinowych jest jednym z najlepszych sposobów uzupełnienia diety w potrzebne organizmowi witaminy i minerały. W przypadku tak intensywnej aktywności fizycznej, jakiej poddają swoje ciało na co dzień, nawet najbardziej zbilansowana dieta nie jest w stanie zapewnić wystarczających substancji odżywczych koniecznych podczas sezonu treningowego. Jedną z wiodących marek zajmujących się produkcją różnego rodzaju żeli, batonów i proszków proteinowych jest brytyjska marka High5. Żywność funkcjonalna proponowana przez High5 jest nieodłącznym elementem wyposażenia kolarzy, biegaczy, triathlonowców czy lekkoatletów, którzy chcą poprawić swoje osiągi w sposób naturalny, bezpieczny i przede wszystkim zgodny ze wszystkimi wymogami polityki antydopingowej.

High5 żywność

High5 – żywność funkcjonalna z certyfikatem bezpieczeństwa

Marka High5 przyznaje, że sport powinien być przyjemnością, ale wierzy też że przekraczanie własnych granic nie musi wiązać się z sztucznymi i szkodliwymi dla sportu wzmacniaczami. Z tego też powodu produkty High5 nie zawierają składników z listy substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową. W rzeczywistości, każdy produkt wypuszczony na rynek przez High5 to opracowany naukowo, potwierdzony badaniami, stworzony z najwyższej jakości składników suplement wspomagający sportowca w sposób bezpieczny i całkowicie legalny.

W przypadku żywności stosowanej przez profesjonalnych sportowców, szczególnie jeśli kwestia dotyczy żywności funkcjonalnej, nie ma miejsca na błędy i pomyłki. Stosując się do międzynarodowych standardów takich jak brytyjskie BRC Food marka zapewnia o swoim przywiązaniu do jakości i staranności wykonania produktów zgodnie z obietnicami. To właśnie dzięki niezawodności i przywiązaniu do najmniejszych detali High5 była w stanie opracować tak wiele unikalnych produktów stosowanych dziś przez sportowców reprezentujących naprawdę różnorodne dyscypliny.

Żele, batoniki i proteiny dla sportowców

Oferta High5 to bardzo szeroki wybór rozpuszczalnych elektrolitów, żeli izotonicznych, rozpuszczalnych napojów witaminowych, batoników energetycznych, czy wreszcie proszków proteinowych przygotowanych z myślą o wyczynowych sportowcach. Dzięki poręcznym opakowaniom i precyzyjnie opracowanemu składowi, już jedna porcja żelu czy batonika wystarcza, by wzmocnić kolarza podczas wyścigu lub tenisistę w przerwie najważniejszego seta turnieju. Produkty High5, dostępne w różnorodnych smakach, składach i formułach mogą być z powodzeniem dopasowane do indywidualnych wymagań konkretnej dyscypliny sportowej, uzupełniając niedobory białka, witamin czy minerałów wydalanych z organizmu przez pot w bardzo szybkim tempie. To właśnie tego typu proszki nadają napojom sportowców kolorowych barw. W pełni bezpieczne i przebadane pod kątem zabronionych substancji produkty dostarczają energii i niezbędnych składników odżywczych wtedy, gdy są one najbardziej potrzebne.

Żywność sportowa w sklepie Bikester.pl

Żywność funkcjonalna, nazywana też często żywnością sportową to specjalna odmiana produktów spożywczych posiadających, poza funkcją odżywczą, specjalne składniki wpływające korzystnie na organizm człowieka. Wszelkiego rodzaju witaminy i minerały, o jakie zostały wzbogacone tego typu produkty pozwalają zwiększyć ogólną odporność organizmu, wspomagają trawienie, wzmacniają pracę mięśni i chronią przed infekcjami. Z założenia oczywiście żywność funkcjonalna nie ma być zastępstwem dla zróżnicowanej diety, a raczej uzupełnieniem jej u sportowców i osób aktywnych fizycznie, wymagających większych pokładów mikro i makroelementów niż te możliwe do przyswojenia z podstawowych posiłków.

W ofercie sklepu Bikester.pl posiadamy produkty uznanej za jedną z najlepszych marek żywności sportowej – High5. Dostarczane przez brytyjską firmę produkty to najwyższej jakości sprawdzone składniki, bezpieczne dla zdrowia człowieka i przede wszystkim bezpieczne z punktu widzenia legalnych środków wspomagających w sporcie. Wybierając z pośród szerokiej oferty High5 masz pewność, że decydujesz się na sprawdzoną i zaufaną markę.