Bikester - sklep rowerowy online
Najnowsze modele już u nas
High5
High5
Żywność sportowa High5 od lat cieszy się popularnością wśród sportowców wyczynowych na całym świecie. Żele, napoje mineralne i batony dostarczają organizmowi właściwy zestaw minerałów, węglowodanów i protein potrzebnych podczas treningu, rywalizacji i w fazach odprężenia. Firma High5 zwraca przy tym szczególną uwagę na dobrą tolerancję, dlatego prawie całkowicie rezygnuje z zastosowania barwników i konserwantów. Firma High5 dobrze zna obciążenie oraz wymagania sportowców i w ramach palety swoich produktów oferuje kolarzom sportowym, triathlonowym i biegaczom kompleksowe wsparcie.

High5

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • czerwony
  • biały

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Kategorie
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
High5 Flask 0,5l
High5 Flask 0,5l
High5
Flask 0,5l
18,99 zł
  • Warianty: Standard

High5 – wsparcie organizmu sportowca

Stosowanie przez sportowców specjalistycznych odżywek witaminowych i proteinowych jest jednym z najlepszych sposobów uzupełnienia diety w potrzebne organizmowi witaminy i minerały. W przypadku tak intensywnej aktywności fizycznej, jakiej poddają swoje ciało na co dzień, nawet najbardziej zbilansowana dieta nie jest w stanie zapewnić wystarczających substancji odżywczych koniecznych podczas sezonu treningowego. Jedną z wiodących marek zajmujących się produkcją różnego rodzaju żeli, batonów i proszków proteinowych jest brytyjska marka High5. Żywność funkcjonalna proponowana przez High5 jest nieodłącznym elementem wyposażenia kolarzy, biegaczy, triathlonowców czy lekkoatletów, którzy chcą poprawić swoje osiągi w sposób naturalny, bezpieczny i przede wszystkim zgodny ze wszystkimi wymogami polityki antydopingowej.

High5 żywność

High5 – żywność funkcjonalna z certyfikatem bezpieczeństwa

Marka High5 przyznaje, że sport powinien być przyjemnością, ale wierzy też że przekraczanie własnych granic nie musi wiązać się z sztucznymi i szkodliwymi dla sportu wzmacniaczami. Z tego też powodu produkty High5 nie zawierają składników z listy substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową. W rzeczywistości, każdy produkt wypuszczony na rynek przez High5 to opracowany naukowo, potwierdzony badaniami, stworzony z najwyższej jakości składników suplement wspomagający sportowca w sposób bezpieczny i całkowicie legalny.

W przypadku żywności stosowanej przez profesjonalnych sportowców, szczególnie jeśli kwestia dotyczy żywności funkcjonalnej, nie ma miejsca na błędy i pomyłki. Stosując się do międzynarodowych standardów takich jak brytyjskie BRC Food marka zapewnia o swoim przywiązaniu do jakości i staranności wykonania produktów zgodnie z obietnicami. To właśnie dzięki niezawodności i przywiązaniu do najmniejszych detali High5 była w stanie opracować tak wiele unikalnych produktów stosowanych dziś przez sportowców reprezentujących naprawdę różnorodne dyscypliny.

Żele, batoniki i proteiny dla sportowców

Oferta High5 to bardzo szeroki wybór rozpuszczalnych elektrolitów, żeli izotonicznych, rozpuszczalnych napojów witaminowych, batoników energetycznych, czy wreszcie proszków proteinowych przygotowanych z myślą o wyczynowych sportowcach. Dzięki poręcznym opakowaniom i precyzyjnie opracowanemu składowi, już jedna porcja żelu czy batonika wystarcza, by wzmocnić kolarza podczas wyścigu lub tenisistę w przerwie najważniejszego seta turnieju. Produkty High5, dostępne w różnorodnych smakach, składach i formułach mogą być z powodzeniem dopasowane do indywidualnych wymagań konkretnej dyscypliny sportowej, uzupełniając niedobory białka, witamin czy minerałów wydalanych z organizmu przez pot w bardzo szybkim tempie. To właśnie tego typu proszki nadają napojom sportowców kolorowych barw. W pełni bezpieczne i przebadane pod kątem zabronionych substancji produkty dostarczają energii i niezbędnych składników odżywczych wtedy, gdy są one najbardziej potrzebne.

Żywność sportowa w sklepie Bikester.pl

Żywność funkcjonalna, nazywana też często żywnością sportową to specjalna odmiana produktów spożywczych posiadających, poza funkcją odżywczą, specjalne składniki wpływające korzystnie na organizm człowieka. Wszelkiego rodzaju witaminy i minerały, o jakie zostały wzbogacone tego typu produkty pozwalają zwiększyć ogólną odporność organizmu, wspomagają trawienie, wzmacniają pracę mięśni i chronią przed infekcjami. Z założenia oczywiście żywność funkcjonalna nie ma być zastępstwem dla zróżnicowanej diety, a raczej uzupełnieniem jej u sportowców i osób aktywnych fizycznie, wymagających większych pokładów mikro i makroelementów niż te możliwe do przyswojenia z podstawowych posiłków.

W ofercie sklepu Bikester.pl posiadamy produkty uznanej za jedną z najlepszych marek żywności sportowej – High5. Dostarczane przez brytyjską firmę produkty to najwyższej jakości sprawdzone składniki, bezpieczne dla zdrowia człowieka i przede wszystkim bezpieczne z punktu widzenia legalnych środków wspomagających w sporcie. Wybierając z pośród szerokiej oferty High5 masz pewność, że decydujesz się na sprawdzoną i zaufaną markę.