Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

HUUB

HUUB Varman 3:5 Pianka pływacka Mężczyźni, black/orange (2020)

ID: 1186831
2.309 zł
Zawiera podatek VAT, darmowa wysyłka
Proszę wybrać rozmiar

Posiadasz już w koszyku inny rozmiar tego produktu. Skorzystaj z tabeli rozmiarów, aby wybrać prawidłowy.

Informacje dotyczące rozmiarów : Misura normale

Pasujące : Szeroki

Przenieś do Ulubionych
  • 30 dni na zwrot towaru
  • Darmowa małych części wysyłka od 399 zł,-6
  • 40.000 Produktów 550 Marek
Szczegóły produktu

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Za ewentualne błędy przepraszamy.

HUUB opracował kombinezon o doskonałej giętkości górnej części ciała i świetnej pływalności w biodrach i udach. Z biegiem lat HUUB zdał sobie sprawę, że aby uzyskać maksymalny udźwig bioder i ud, muszą iść dalej, ale zasady w triathlonie ograniczają grubość kombinezonu do maksymalnie 5 mm. Celem było więc przesuwanie granic, aby jak najlepiej wykorzystać to, co HUUB rozwinął w najbardziej wyporny materiał, jaki kiedykolwiek wykorzystano do produkcji kombinezonów mokrych.

+43 materiał piankowy
Na rynku nie ma drobniejszego lub bardziej wypornego materiału, który byłby o 43% bardziej wyporny niż standardowy neopren. +43 to najbardziej znaczący postęp technologiczny w dziedzinie materiałów na kombinezony mokre od ponad 80 lat. Od czasu wprowadzenia na rynek w 1930 roku neopren znalazł wiele zastosowań. Aż do końca lat 80-tych wczesni triatloniści używali wersji neoprenu o gładkiej skórze, a HUUB zastanawiał się, dlaczego to nie poprzedziło?

Podczas testów w laboratoriach, HUUB stwierdził, że wgłębienia i kontury nie wpływają korzystnie na wydajność. Ciągłe kwestionowanie standardu i kilkuletni cykl rozwoju z partnerami w laboratoriach HD wymagało stworzenia lżejszego i bardziej prężnego materiału. Wynik? Przełomowa pianka (43% bardziej wyporna niż standardowy neopren), która jest warta 80-letniego oczekiwania!

Neopren zawsze będzie miał swoje miejsce... dobrze, na razie! Japońskie materiały Yamamoto stosowane przez firmę HUUB doskonale nadają się do stref rozciągania i rozszerzania, a w połączeniu z technicznym i konstrukcyjnym procesem myślenia naprawdę nie ma dla nich alternatywy. Jeśli chodzi o pływalność w strojach kąpielowych, najpierw był neopren, potem NBR, teraz +43, a HUUB nie może się doczekać, aż go wypróbujesz.

Neutralna broń
HUUB stworzył nową, neutralną pozycję ramion, która redukuje typowy maksymalny cykl rozciągania o 50%. Twój styl dziurkowania z kombinezonem mokrym może teraz naśladować styl dziurkowania bez kombinezonu mokrego i zapewnia nigdy wcześniej nie odczuwalną swobodę ruchów.

System M.A.D
Opracowany we współpracy z Innovate-UK Aktywny Pomiar Oporności Powietrznej (M.A.D.) jest ostatecznym pomiarem - świętym graalem danych dla pływaków. Jaki opór stawiam sobie samemu i w różnych kombinezonach mokrych, taśmach itp Istnieją inne metody, ale żadna nie jest tak dokładna i precyzyjna jak system M.A.D.

Profesor Huub Toussaint wynalazł pierwszy system M.A.D. 15 lat temu, ale jego nauka i badania doprowadziły go do przeniesienia go na wyższy poziom dzięki użyciu 17 płyt siłowych zamiast jednej. Wraz z wizją HUUB-u i jego akcjonariuszy podjęto decyzję o realizacji tego marzenia i stworzeniu własnego systemu M.A.D. Żadna inna marka sportowa nie ma takiego systemu, a HUUB nie mógł się z tym pogodzić: Jak można stawiać wymagania bez dokładnych testów? Najbardziej zaawansowany system M.A.D. na świecie jest realizowany we współpracy z BEST Swimming Centre na Majorce.

Dodatkowe informacje

  • Upper body with freedom of rotation
  • Exclusive, incredibly stretchy neoprene
  • Selected and refined by the fastest swimmers in triathlon
  • Produkt posiada normalne wielkości
  • Obcisły, sportowy krój
Wyposażenie
Rodzaj
Pianka kombinezon do pływania  
Przeznaczenie
trening  
Zamek błyskawiczny
na całej długości pleców  
Top
Długi rękaw: długi rękaw  
Garnitur / spodnie
Długość nogi: długi  
Materiał
80 % chloropren 15 % poliamid, 3 % innych włókien, 2 % bawełna  
Płeć
Mężczyźni
Rok produkcji
2020
Numer produktu
1186831
Opinie klientów
Pomóż innym w podjęciu decyzji i bądź pierwszym klientem, który oceni ten produkt!

Potrzebujesz pomocy?
Brak wsparcia telefonicznego
Więcej informacji
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes