Rowerem do pracy

Rowerem do pracy

  • Zalety dojazdu do pracy rowerem
  • Liczby i fakty dotyczące dojazdu do pracy rowerem
  • Jaki rower pasuje do Ciebie?
  • Rady dotyczące drogi do pracy
  • Serwisowanie roweru i naprawy... oraz wiele więcej!

Pobierz za darmo


Po(rower)adnik: Rowerowy poradnik przyjemnego dojazdu do pracy

Dojeżdżając do pracy wiele osób korzysta głównie z samochodu, pociągu lub autobusu. To oznacza jednak, że nasze drogi miejskie i transport publiczny są przepełnione, a korki nieuniknione. Kto chce uciec od złych warunków na drogach wybiera wygodny rower. Bez korków, bez czekania na pociąg, bez poszukiwań miejsca parkingowego. Poza tym rozwiązanie to przynosi korzyści dla zdrowia i jest ekologiczne – dlatego też coraz więcej pracodawców popiera przesiadkę na dwa kółka. Szczególnie rowery elektryczne i leasing rowerów skłaniają pracowników do dojazdu do pracy rowerem. Jakie jeszcze są powody do dojazdów do pracy rowerem? Jaki rower będzie dla Ciebie najlepszy? Jakiego sprzętu potrzebujesz? Jak szybko i najłatwiej możesz znaleźć swój wymarzony rower? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele więcej znajdziesz w naszym Po(rower)adniku, czyli wszystko o dojazdach rowerem do pracy.

O Bikester.pl

Od ponad 10 lat dostarczamy części rowerowe, akcesoria i odzież rowerową, które w łatwy sposób docierają do Ciebie po zamówieniu online na naszej stronie internetowej. Korzystaj z naszej bogatej oferty i niskich cen, nie zważaj na godziny otwarcia czy miejsce, z którego zamawiasz! Zajrzyj do naszych poradników, by z łatwością dopasować odpowiedni produkt do potrzeb. Tanie rowery, stylowe rowery miejskie, rowery górskie czy ostre koło –  wszystko to i więcej znajdziesz na Bikester.pl. Wiele lat doświadczenia czynią nas ekspertami w zakresie tematyki rowerowej. Chętnie się jednak nim dzielimy po to by stworzyć jak najlepszą ofertę dla naszych klientów, a także by móc służyć fachową poradą.

Ponad 600 marek

Za każdą najmniejszą częścią rowerową ze strony Bikester.pl stoi producent. Współpracujemy z ponad 600 starannie wyselekcjowanymi markami, które są aktualnie liderami na rynku. Oto niektóre rzeczy, które znajdziesz u nas na stronie:

  • praktyczne mini-narzędzia od TOPEAK
  • wysokiej jakości kufry podróżne od Red
  • solidne zapięcia łańcuchowe od BBB
  • pomocne stojaki na rowery od Park Tool
  • zestawy naprawcze od Tip Top
 

Z takim sprzętem w łatwy sposób przygotujesz rower na dojazd do pracy! Przeczytaj więcej w przygotowanym przez nas przewodniku!

Zawsze na bieżąco

Najnowsze trendy, kolekcje i kampanie. Na naszej stronie znajdziesz wszystko wokół tematyki rowerowej. Dostarczamy wysokiej jakości rowery górskie, szosowe, miejskie i inne... od najlepszych dostawców na rynku. Przygotowania do sezonu czy do jazdy na rowerze do pracy możesz zacząć już teraz zaglądając do naszej oferty wyprzedażowej – tam znajdziesz wymarzone produkty w niskich cenach. W newsletterze informujemy na bieżąco o aktualnych ofertach specjalnych i kodach rabatowych.  Wszystko to z myślą o Twoich potrzebach i na podstawie feedbacku od Ciebie! Zapisz się już teraz i nie przegap żadnej okazji!

ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ NA

Copyright © Bikester - Wszystkie prawa zastrzeżone