Bikester - sklep rowerowy online
Witamy rowerową jesień

INFORMACJE PRASOWE

internetstores GmbH
Friedrichstraße. 6
D - 70174 Stuttgart

E-Mail: serwis[at]bikester.pl
Adres strony: www.internetstores.de

Sąd Rejonowy w Stuttgarcie
HRB 741359
USt.ID.Nr: DE232081518

Zarządzający przedsiębiorstwem: Torsten Waack van Wasen, Stefanie Kniepen


Lokalizacje:

 • Humboldt Höfe
  Oranienburger Str. 66
  10117 Berlin, Germany
 • Fritz-Müller-Straße 106-108
  73730 Esslingen, Germany
 • Uddvägen 7
  13154 Nacka, Sweden
 • 136 Rue Marcel Mérieux
  69970 Chaponnay, France
 • Dolphin France SAS
  35 rue Ponchardier
  42015 Saint Etienne, France

Odpowiedzialność za treści widniejące na stronie
Jesteśmy odpowiedzialni za własne treści. Są one dostępne do użytku publicznego oraz zgodne z ogólnymi przepisami prawa. Nie ponosimy odpowiedzialności, a także nie dajemy gwarancji za kompletność, błędy techniczne i redakcyjne, zaniedbania, itp. , jak również dokładności informacji zawartych na tej stronie.

Odpowiedzialność za treści na stronach internetowych poprzez linki zewnętrzne DritterVerweise z innych stron internetowych wyłącznie w celach informacyjnych.
Odpowiedzialność za treści pochodzące z innego źródła leży wyłącznie po stronie dostawcy treści, który posiada je na swoich stronach internetowych. Oferty internetowe podmiotów trzecich zostały zweryfikowane poprzez odpowiednie łącze. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za kompletność i dokładność informacji, które znajdują się w odnośniku lub linku; w szczególności treści tych stron, które można zmienić w dowolnym momencie, bez naszej wiedzy. Przypadki łamania praw, w postaci znajdujących się na stronach linków do naszej strony internetowej, będą natychmiast weryfikowane i usuwane.

Zmiana informacji dostarczanych
Zastrzegamy sobie prawo , bez uprzedniego powiadomienia , do zmiany podanych informacji , ich dodania lub usunięcia.

Prawa autorskie
Konstrukcja oferty, jak również jej zawartość są chronione prawem autorskim. Dotyczy to w szczególności tekstów, obrazów, grafiki, dźwięku, wideo lub plików związanych z animacją, w tym ich rozmieszczenia na poszczególnych stronach internetowych. Powielanie i wykorzystywanie informacji prasowych jest dozwolone pod warunkiem podania źródła. Ponadto wszelkie publikacje (także w Internecie), przetwarzanie lub wykorzystywanie treści (lub ich części) do celów komercyjnych, wymaga uzyskania od nas pisemnej zgody.

Informacje dotyczące naszego zespołu obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące rozliczenia, zwrotu towarów, gwarancji, itp. Skorzystaj z formularza kontaktowego obsługi klienta.


Komisja Europejska udostępnia platformę internetową umożliwiającą pozasądowe rozstrzyganie sporów („platforma ODR"), która jest dostępna pod następującym linkiem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ .

Nasze przedsiębiorstwo nie bierze udziału w alternatywnym rozwiązywaniu sporów i nie jest do tego zobowiązane.