Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Jagwire

348 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 138
 • 13
 • 0
 • 24
 • 18
 • 28
 • 0
 • 6
 • 14
 • 0
 • 20
 • 9
 • 50
 • 3
 • 0
 • 20
 • 54
 • 0
 • 8
Jagwire

Jagwire - Innowacja, pasja, doskonałość

Jagwire jest doświadczonym specjalistą w zakresie systemów zmiany biegów i układów hamulcowych. Wysokiej jakości produkty z Tajwanu przekonują maksymalną funkcjonalnością, jakością i wieloma atrakcyjnymi wzorami. Różni producenci wyposażają w nie fabrycznie swoje rowery. Specjalne narzędzia umożliwiają również optymalne dostrojenie. Jagwire oferuje szeroki, innowacyjny i atrakcyjny asortyment produktów na najwyższym poziomie. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość, wydajność i wzornictwo - w rezultacie otrzymujemy znacznie lepsze wrażenia z jazdy, które zachwycą każdego rowerzystę.

Sortuj
 
Strona 1 z
7

Części rowerowe marki Jagwire

Z częściami Jagwire twój rower zyska nie tylko doskonałe parametry techniczne – producent stawia także na przyciągający uwagę design, dzięki któremu możesz nadać swojemu jednośladowi oryginalny wygląd. Korzystając z produktów marki możesz wybierać spomiędzy różnych rodzajów obudowy przewodów hamulcowych, klocków hamulcowych czy stylowych manetek do przekładni. Dzięki Jagwire rower może otrzymać niepowtarzalny, designerski wygląd oraz doskonałe akcesoria.

Jagwire części rowerowe

Z rozwiązań marki – szczególnie jeśli chodzi o przewody hamulcowe i ich obudowy – korzystają tacy producenci, jak Giant, Felt, Trek, Norco, Cannondale czy Bianchi. Przez ponad 20 lat swojej działalności Jagwire opracowało nowe podejście w produkcji doskonałej jakości systemów sterowania, cechujących się wysoką wydajnością. Firma posiada certyfikat ISO 9001/TS-16949 i nieustannie pracuje nad poprawą jakości swoich produktów. Wykonywane testy pozwalają badać maksymalne obciążenia części rowerowych Jagwire w ekstremalnych warunkach.

Przy prężnie działającej produkcji Jagwire stara się współtworzyć czystszy, zdrowszy świat – w tym celu adaptuje najlepsze proekologiczne praktyki i rozwiązania i stosuje je w swoich fabrykach. Obudowy przewodów Jagwire spełniają międzynarodowe regulacje pod względem bezpieczeństwa dla środowiska, szczególnie jeśli chodzi o ich skład i wykorzystane do produkcji materiały i środki chemiczne.

Akcesoria do hamulców

Jednym z bardziej rozpoznawalnych produktów Jagwire są części rowerowe związane z hamulcami: przede wszystkim klocki hamulcowe oraz przewody, a także akcesoria do konserwacji hamulców. To produkty polecane szczególnie profesjonalistom i prawdziwym pasjonatom, którzy samodzielnie dbają o swój jednoślad. W sklepie internetowym Bikester.pl możecie znaleźć liczne produkty Jagwire, które pozwolą usprawnić rower w zakresie hamowania, zapewniając skuteczne hamowanie oraz wydajną pracę.

Zależnie od rodzaju hamulców (tarczowe lub szczękowe) można spotkać się z różnymi rodzajami klocków, które działają na inne części roweru. W przypadku hamulców szczękowych (zarówno najpopularniejszych V-brake’ów, jak i innych rodzajów działających na zasadzie tego samego lub bardzo podobnego mechanizmu) klocki wywierają nacisk bezpośrednio na obręcz koła, hamując je. Jest to rozwiązanie stosowane w wielu rodzajach rowerów, zarówno tych do jazdy górskiej, jak i turystycznej czy miejskiej o różnym stopniu intensywności – choć rzadko w rowerach do jazdy grawitacyjnej. Hamulce tarczowe często spotyka się z rowerach do jazdy o bardziej profesjonalnym lub wyczynowym profilu, ale rzadziej w rowerach szosowych (ze względu na ich większą wagę).

Klocki do hamulców szczękowych

Części rowerowe Jagwire obejmują klocki hamulcowe do hamulców szczękowych oraz tarczowych. W tym pierwszym przypadku producent oferuje akcesoria do różnych stylów jazdy:

 • Kolarstwo szosowe – kompatybilne z hamulcami SRAM i Shimano oraz Campagnolo – zapewniają doskonałą modulację w każdych warunkach pogodowych, ale dostępne są także specjalne modele przeznaczone do jazdy przede wszystkim w warunkach zwiększonej wilgotności. Jagwire oferuje klocki hamulcowe do obręczy aluminiowych i karbonowych.
 • Kolarstwo górskie – klocki dostępne w dwu wersjach, z gładką bądź żłobioną powierzchnią. Producent zapewnia odmienne rodzaje produktów dostosowane do różnych warunków: na każdą pogodę, na deszczowe i błotniste trasy, a także specjalne klocki gwarantujące większą moc hamowania. Ponadto w ofercie Jagwire dostępne są również klocki do obręczy z różnych materiałów.
 • Kolarstwo przełajowe – w zróżnicowanym terenie potrzebne są hamulce, które sprawdzą się zarówno w naturalnym terenie, jak i podczas jazdy na drogach utwardzanych. To idealne rozwiązanie dla kolarzy uprawiających cyclocross. Jak w przypadku poprzednich modeli, tak i te klocki dostępne są w wariancie do użytku przy obręczach aluminiowych i karbonowych.

Klocki do hamulców tarczowych

Jeśli natomiast chodzi o klocki do hamulców tarczowych – warto zwrócić uwagę przede wszystkim na rodzaj okładzin, które zastosowane są na wewnętrznej części klocka. Jagwire oferuje części rowerowe, które mają za zadanie sprawdzić się w różnych warunkach i zapewnić kolarzowi niezawodność. Klocki producenta są kompatybilne z większością najpopularniejszych systemów przygotowanych przez twórców hamulców: Magura, SRAM, Shimano, RST, Tektro i innych.

Jagwire przygotował różne grupy klocków hamulcowych do hamulców tarczowych – rowerzysta może dobrać je zależnie od uprawianej dyscypliny i charakteru jazdy, a także od swoich preferencji użytkowych.

Model produktu Okładzina Cechy
Sport Organic Organiczna (żywiczna) Mieszanka żywiczna montowana na stalowej płytce nośnej gwarantuje dobrą moc i modulację. Jednocześnie minimalizuje hałas. To doskonała opcja do jazdy w suchych warunkach, głównie do jazdy o charakterze rekreacyjnym lub o średnim stopniu intensywności.
Sport Semi-Metallic Półmetaliczna Mieszanka półmetaliczna łączy cechy żywicy – redukcja hałasu, niskie zużycie tarczy – i metalu – bardzo dobra siła hamowania. To uniwersalny model do jazdy o średnim stopniu intensywności w zróżnicowanym terenie.
Pro Semi-Metallic Półmetaliczna Żywiczna podkładka i ultralekkie aluminium zapewniają niską wagę, zmniejszenie hałasu oraz bardzo dobrą siłę hamowania. Rozwiązanie polecane szczególnie do cyclocross i innych odmian jazdy przełajowej w zróżnicowanych warunkach.
Pro Extreme Sintered Metaliczna, spiekana Spiekane okładziny metaliczne dzięki większej wadze zapewniają najwyższą siłę hamowania. To produkt odporny na wodę, polecany szczególnie do zjazdów DH. Materiał ten powoduje jednak większe zużycie tarcz i nagrzewanie materiału wskutek tarcia.

Przewody i osłonki hamulcowe

Skuteczne, a co za tym idzie także bezpieczne hamowanie, zależy nie tylko od solidnych hamulców i wytrzymałych klocków hamulcowych – istotne jest zapewnienie sobie również bezzakłóceniowego działania całego mechanizmu. Z tego powodu Jagwire wśród części rowerowych oferuje również przewody oraz osłony na kable – zabezpieczenie linek hamulcowych pozwala skuteczniej zapobiegać ich przypadkowemu uszkodzeniu wskutek niewłaściwego użytkowania, nieodpowiedniego przechowywania roweru lub upadku czy zderzenia.

Linki hamulcowe Jagwire znane są ze swojej wysokiej jakości – dzięki zastosowaniu materiałów dostosowanych do różnych rodzajów jazdy oraz do różnych modeli hamulców każdy rowerzysta ma możliwość dopasować produkt ściśle do swoich potrzeb.

Jagwire w ofercie sklepu Bikester.pl

Producent części rowerowych Jagwire ceniony jest przede wszystkim za dostarczanie nowoczesnych akcesoriów do systemów hamulcowych w rowerze, a także akcesoriów do konserwacji hamulców. W sklepie Bikester.pl znajdziecie linki i klocki hamulcowe przygotowane na zróżnicowane trasy i warunki – dzięki szerokiej ofercie Jagwire każdy rowerzysta będzie miał szansę spersonalizować swój rower i dostosować go do warunków trasy i do indywidualnych potrzeb.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes