Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
K-EDGE - Sprytne uchwyty do Go Pro i komputerów rowerowych
K-EDGE specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości dodatków rowerowych. Jej asortyment obejmuje prowadnice i napinacze łańcucha i praktyczne uchwyty na kierownicę do komputerów, liczników i kamer Go Pro. Firma została założona w 2008 roku, aby zająć się specyficznym problemem świata rowerowego, a mianowicie spadaniem łańcucha. W rezultacie tego powstała pierwsza prowadnica na rynku. Od tego czasu marka K-EDGE obrała za cel znalezienie rozwiązania najbardziej irytujących problemów rowerowych. Jednym z nich jest skuteczne przymocowanie kamer rowerowych. Niezależnie od tego, czy jest to kamera Garmin, czy też Go Pro, K-EDGE zawsze sobie poradzi!

K-EDGE

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

K-Edge

Bezpieczna i przyjemna jazda rowerem nie obędzie się bez odpowiedniego sprzętu, który składa się z wielu niewielkich elementów. Właśnie tego typu produkty dostarcza znana i renomowana marka K-Edge. Producent wiele lat temu zaczynał w USA i debiutował prowadnicą do łańcucha, a dziś jest znaną i uwielbianą przez kolarzy firmą.

Praktyczne i niezbędne – drobne elementy do rowerów

Chociaż kolarstwo kojarzy się zwykle jedynie z rowerem, kaskiem, odzieżą ochronną i bidonem, to do pełni komfortowej jazdy niezbędne są inne, drobne elementy, które dla osób postronnych nie są już tak oczywiste. K-Edge dostarcza tego typu produkty z myślą zarówno o pasjonatach, amatorach, jak też profesjonalnych zawodnikach. Pośród asortymentu marki można znaleźć prowadnice oraz napinacze na łańcuch, adaptery, zestawy do wymiany wkładów, zestawy zapasowe, a także uchwyty na kierownice do różnego rodzaju dodatków, jak Go Pro, nawigacja, komputer. Wszystkie one zostały wykonane ze świetnych gatunkowo tworzyw, dzięki czemu cechują się wytrzymałością, trwałością i niezawodnością. Bardzo dobrze znoszą różnorodne warunki pogodowe, zatem można korzystać z nich swobodnie w dowolnym terenie i przy każdej pogodzie.

Świetne akcesoria w jednym sklepie

Oferowane produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem, ponieważ są niezwykle praktyczne i łatwe do zamontowania. Podczas jazdy warto postawić na sprawdzonych producentów, którzy mają doświadczenie w przygotowywaniu specjalnych, funkcjonalnych gadżetów dla kolarzy. Produkty od K-Edge są bardzo użyteczne, lekkie, łatwe w obsłudze i idealnie wpisują się w oczekiwania pasjonatów jazdy na rowerze. Doceniane są w nich specjalne rozwiązania, jak choćby blokady na uchwytach, dzięki którym można bezpiecznie zamocować je na pojeździe i zablokować urządzenie, aby podczas aktywności nie wypadło. Niektóre modele wyposażone są w regulowane nachylenie lub z opcją domontowania światła. Napinacze czy łapacze łańcuchów to mobilne narzędzia, które zawsze warto mieć pod ręką, stąd ich kompaktowy design. Wielką zaletą jest to, że te przydatne akcesoria można dostać w jednym miejscu, zatem jest to okazja, by zaoszczędzić czas oraz uniknąć stresu.