Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6
pls
Lupine Lighting Systems – Światło jest z nami
Marka Lupine Lighting Systems pochodzi z przepięknego niemieckiego regionu, Górnego Palatynatu i już od 20 lat jest symbolem niemieckiej jakości. Wszystkie produkty tej marki są projektowane i produkowane wyłącznie w Niemczech. W trosce o najwyższą jakość, wydajność i trwałość swoich produktów większość wykorzystywanych w nich komponentów jest także wytwarzanych w Europie.

Lupine

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Historia i produkty Lupine

Lupine funkcjonuje od ponad 25 lat, dbając o to, aby dostarczyć swoim klientom profesjonalne akcesoria oświetleniowe. Cały proces projektowania oraz produkcji odbywa się na terenie Niemiec, dzięki czemu klienci wybierający produkty Lupine mają gwarancję ich najwyższej jakości. Każdy pojedynczy element projektu dobierany jest w taki sposób, aby jakość gotowego produktu była jego wyróżnikiem na rynku. Najnowsze diody elektroluminescencyjne, akumulatory oraz najlepsze komponenty pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości, trwałości oraz wydajności lamp. Elementy kontrolne poszczególnych podsystemów zapewniają pełną kontrolę nad lampami sportowymi.

Lupine akcesoria rowerowe

Lupine to pierwsza marka na świecie, która zrezygnowała z lamp halogenowych, całkowicie zastępując je technologią ledową. Dzięki dążeniu do tworzenia innowacyjnych produktów, z roku na rok produkty Lupine są wybierane przez coraz większe grupy sportowców i turystów. Wartości jakie osiągają produkty marki jeszcze kilka lat temu były niemożliwe do uzyskania - obecnie moc oświetleniowa jest znacznie wyższa, model Betty R świeci z mocą 5000 lumenów! Dzisiaj każdy może kupić mocną lampkę i wykorzystywać ją w dowolnym miejscu, zapewniając sobie wysoki stopień jasności. Produkty Lupine to doskonały wybór do użytku profesjonalnego.

Wszystkie lampki zostały „zaprojektowane do wolności” - to hasło marki ma wskazywać na ich wszechstronne zastosowanie. Wszystkie lampy, reflektory, czołówki i latarki zaprojektowane są w taki sposób, aby śnieg, deszcz czy brud i błoto nie stanowiły dla nich problemu i nie były przeszkodą uniemożliwiającą ich używanie. Wszędzie tam, gdzie brakuje światła, czy to ze względu na porę dnia, czy na panujące warunki, produkty Lupine sprawdzają się doskonale. O ich wysokiej jakości najlepiej świadczy fakt, że są regularnie wybierane przez policję i zespoły ratownictwa górskiego.

Lampki rowerowe Lupine

Akcesoria Lupine są chętnie wybierane przez rowerzystów. Bez względu na to, czy jeździ się w mieście czy w lesie, po asfalcie czy w trudnym i wymagającym terenie, lampka rowerowa powinna być obowiązkowym elementem wyposażenia rowerowego. Każda lampka ma dwojakie funkcje – informuje o zbliżającym się rowerzyście oraz poprawia widoczność w terenie, w jakim sportowiec się porusza.

W ofercie Lupine dostępne są różne modele lampek montowanych na kierownicę. Zależnie od typu jazdy, odpowiednie będą inne modele typów oświetlenia, które sprawdzają się w różnych sytuacjach. Do jazdy miejskiej i szosowej najczęściej wybiera się lampki montowane na kierownicy, do jazdy w trudnym i wymagającym terenie można zdecydować się na zamontowanie lampki na kasku, dzięki czemu światło pada z większej wysokości, zapewniając dobry poziom oświetlenia terenu.

Niemiecki producent Lupine przygotował również katalog produktów dedykowanych do potrzeb rowerzystów korzystających z rowerów elektrycznych. W ofercie dostępne są modele pasujące do rowerów najpopularniejszych producentów: Bosch, Yamaha, Shimano czy Brose.

Światła marki Lupine były niejednokrotnie nagradzane przez magazyn World of MTB.

Lampki czołówki oraz na kask

Dzięki specjalnym opaskom możliwe jest przymocowanie latarki do czoła lub kasku. Modele Lupine posiadają bardzo zróżnicowaną moc świecenia, dzięki czemu każdy ma możliwość dopasowania odpowiedniego produktu do swoich potrzeb oraz do wymagań jakim będzie musiał sprostać. Innowacyjnym pomysłem niemieckiej marki jest możliwość sterowania światłem z pomocą systemu bluetooth. System ten podłączyć można do panelu sterującego – małego pilota - albo ustalać moc światła przy pomocy odpowiedniej aplikacji na telefon. Dużym ułatwieniem jest wyposażenie lamp Lupine w różne systemy mocowań, dzięki czemu oświetlenie jest kompatybilne zarówno z kaskiem, opaską na głowę, jak i z systemem mocowania do kierownicy. Możliwość różnorodnego zastosowania produktów Lupine ułatwia korzystanie z nich oraz pozwala na wybranie jednego produktu, który będzie funkcjonalny w rozmaitych warunkach.

Lampki czołówki są chętnie wybierane przez sportowców wędrujących w warunkach zmniejszonej widoczności, np. po zmroku. Lampki tego typu dobrze sprawdzają się do w użytku przez podróżników, wspinaczy jaskiniowych, a także rowerzystów. Dzięki zamontowaniu lampki na czole lub kasku światło jakie lampa emituje zawsze świeci w kierunku odpowiednim do tego w jakim patrzy sportowiec – pozwala to na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu. Ponadto zamontowanie na czole pozwala na zachowanie dwóch rąk wolnych, co zwiększa wygodę podejmowania aktywności sportowych.

Akcesoria rowerowe Lupine

Oprócz systemów montowania lamp do kasków lub dzięki specjalnym opaskom do głowy Lupine stworzyło również duży wybór akcesoriów, które pozwalają na wygodniejsze korzystanie z produktów. W ofercie dostępne są zestawy górskie, czyli wygodne adaptery pozwalające na montaż np. kamery GoPro. Ładowarki do lamp pozwalają na wygodne z nich korzystanie, a przystosowane do przewożenia torby i pokrowce osłaniają lampy w czasie, gdy nie są one używane. Dzięki dużemu katalogowi produktów marki, każdy klient ma możliwość wyboru najlepszych akcesoriów dopasowanych do indywidualnych wymagań.

Lupine oferuje nowoczesne filtry, które umożliwiają zmianę koloru lampek, dzięki czemu mogą być one stosowane np. jako światło tylne (w przypadku czerwonego filtra).

Lupine w ofercie Bikester.pl

Sklep internetowy Bikester.pl proponuje bogaty wybór produktów dedykowanych potrzebom rowerzystów, sportowców oraz innych grup ludzi, którzy potrzebują wysokiej jakości oświetlenia sportowego. W Bikester.pl dostępne są oryginalne produkty marki zapewniające wysoki poziom funkcjonalności oraz dobry poziom oświetlenia, bezpiecznego w stosowaniu w każdych warunkach.

Niemiecka marka proponuje bogaty wybór lampek rowerowych i sportowych, które umożliwiają wygodne i bezpieczne podejmowanie aktywności sportowych w każdych warunkach. Dzięki rzetelnemu podejściu do procesu projektowania oraz tworzenia poszczególnych produktów są one akcesoriami profesjonalnymi, które mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach.