Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Masterlock

66 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 35
 • 1
 • 0
 • 7
 • 0
 • 9
 • 0
 • 0
 • 7
 • 0
 • 1
 • 0
 • 7
 • 0
 • 0
 • 0
 • 7
 • 2
 • 0
Masterlock

Master Lock

Marka Master Lock® znana jest z bezpieczeństwa i zamków. Od momentu, gdy w 1921 r. Harry Soref założył firmę w Wisconsin, stale pracuje ona nad nowymi wzorami zamków. Obecnie firma jest największym na świecie producentem kłódek. W 2012 r. Barack Obama odwiedził Master Lock, by pokazać, jak ważna jest amerykańska produkcja przemysłowa.

Masterlock
Sortuj
 
Strona 1 z
2

Historia MasterLock

Działalność marki MasterLock od jej założenia w 1921 roku przez Harry’ego Sorefa opiera się na tworzeniu produktów, które zabezpieczą inne przed kradzieżą. W 1924 roku powstała pierwsza kłódka ze stali laminowanej – opatentowano ją w 22 kwietnia tego samego roku. Początkowo produkcja mieściła się w jednym pokoju małego budynku w Milwaukee. Do 1925 roku Harry Soref i jego kłódki były już znane i rozpoznawane – wtedy też twórcę marki odwiedził znany artysta Harry Houdini i poprosił o pomoc w ucieczce w pokazie z kajdankami. Soref zasugerował mu odpowiednie rozwiązanie. W 1928 roku agenci federalni odebrali kontener zawierający 1 476 00 kłódek, które miały na celu zablokowane drzwi do zakładów sprzedających alkohol w czasie trwania prohibicji. W 1931 roku Harry Soref otrzymał jedyny złoty medal od American Association of Master Locksmiths, w tym samym roku marka zdecydowała się na zaangażowane większych sił w tworzenie innowacyjnych produktów.

MasterLock zapięcia rowerowe

W kolejnych latach marka wprowadziła nowe modele kłódek, np. takie, które otwierały się po wpisaniu kodu. W 1954 roku marka została doceniona przez rząd, otrzymując zaproszenie do zaprezentowania swoich produktów. Gdy w 1957 roku umiera założyciel – Harry Soref – dalsze działania marki pozostają skoncentrowane na dążeniu do innowacyjności, najlepszej jakości i ciągłym ulepszaniu procesu produkcyjnego. W 1958 roku kłódki MasterLock doznały kolejnej nobilitacji, wtedy zaczęto ich używać w największym więzieniu w Michigan. Lata 1961-68 to kolejny okres dużej innowacyjności w zakresie tworzenia kolejnych zabezpieczeń. W 1970 roku MasterLock zostało zakupione przez American Brands (obecnie znanych jako Fortune Brands), a rok później wypuszcza pierwszą blokadę do broni, zabezpieczającą przed użyciem przez niepowołane osoby.

W 1972 roku MasterLock zaczyna sponsorować drużynę golfistów z Ohio. W 1980 marka sponsoruje samochód wyścigowy Indianapolis 500 – auto kończy wyścig na 11 lokacie. Od 1990 roku produkty marki tworzone są z myślą o trosce o środowisko naturalne.

Zapięcia rowerowe MasterLock

Przez blisko 100 lat marka MasterLock dała się poznać jako firma dbająca o najwyższą jakość produktów. Wysoka jakość systemów zabezpieczających amerykańskiej marki jest dostępna również dla rowerzystów i innych osób, które potrzebują skutecznego sposobu zabezpieczenia swojego mienia. W ofercie MasterLock znajdują się produkty różnorodne, dzięki czemu użytkownik ma możliwość dopasowania zabezpieczenia do indywidualnych potrzeb, związanych np. z wartością sprzętu, miejscem w jakim zostawia rower itd.

 • U-locki – cieszące się najlepszą sławą zabezpieczenia rowerowe. Tradycyjne modele składają się z dwóch części – półokrągłego pałąka w kształcie litery U oraz prostego zapięcia, które zamyka pałąk. Wykonane z odpornej na przecinanie stali, są najchętniej wybierane przez osoby, które potrzebują wysokiego poziomu ochrony przed kradzieżą. U-locki są otwierane za pomocą dedykowanego kluczyka, w zestawie może być ich nawet 4. Do najczęściej podnoszonych wad tego systemu zabezpieczenia należy jego spora waga, z tego powodu nie jest to rozwiązanie polecane osobom dużo jeżdżącym, dla których waga roweru jest kwestią priorytetową. Niektóre modele wyposażone są w wygodny uchwyt do blokady, który pozwala na jej przyczepienie do ramy podczas jazdy.
 • Linki rowerowe – modele niezwykle popularne, zapewniające średnie zabezpieczenie. MasterLock proponuje różne kolory zapięć, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb. Zapięcie takiej linki możliwe jest za pomocą kluczyka lub po wprowadzeniu odpowiedniego kodu. Różne modele linek rowerowych umożliwiają wygodne przypięcie roweru w różnych miejscach, dużą zaletą takiego rozwiązania jest większa swoboda przy przypinaniu, linka jest na tyle elastyczna, że z łatwością można przypiąć nie tylko ramę, ale i koło albo przypiąć rower w miejscu o utrudnionym dostępie. Linki doskonale sprawdzą się jako dodatkowe zabezpieczenie, np. aby przypiąć kask czy inne niewielkie akcesoria rowerowe, które chce się ochronić przed kradzieżą. Linki rowerowe są lekkie i ich przewożenie nie wymaga dodatkowych akcesoriów – swobodnie można je przypiąć do ramy lub kierownicy.
 • Zapięcia łańcuchowe – modele od MasterLock zwykle są zabezpieczone przez dodatkową osłonkę np. plastikowa lub z innego tworzywa, dzięki temu na ogniwa łańcucha nie oddziałują bezpośrednio różne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo używania tych systemów zabezpieczeń. Zapięcia tego typu zapewniają średni i wysoki poziom ochrony, dobrze sprawdzą się zarówno jako dodatkowe rozwiązanie jak i jako podstawowy wybór dla osób, które cenią sobie dużą swobodę jaką daje możliwość zapięcia tego rodzaju systemów.
 • Zamki i zapięcia rowerowe – specjalne kłódki rowerowe pozwalają na zwiększenie poziomu zabezpieczenia każdego systemu łańcuchowego. W ofercie MasterLock dostępne są również wysokiej jakości łańcuchy stalowe o różnej grubości ogniw oraz o różnej długości, które w połączeniu z zamkami stanowią wysokiej jakości zabezpieczenie. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość indywidualnego dopasowania go do swoich potrzeb.

Części montażowe

Marka MasterLock przygotowała również duży wybór systemów montażowych do przewozu bagażu. W ofercie dostępne są różnego rodzaju linki i zabezpieczenia, które umożliwiają bezpieczne transportowanie. Duży wybór kolorów pozwala na dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb.

Produkty marki MasterLock w Bikester.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oryginalnych produktów MasterLock w ofercie Bikester.pl. Sklep stworzony został z myślą o dostarczeniu rowerzystom wszystkich dyscyplin najwyższej jakości akcesoriów, zabezpieczeń i innych niezbędnych w codziennej jeździe produktów. Wieloletnie doświadczenie marki MasterLock zaowocowało stworzeniem szeregu produktów, jakie z powodzeniem sprawdzą się w nawet najtrudniejszych warunkach, zabezpieczając rower przed potencjalnym złodziejem.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes