Bikester - sklep rowerowy online
Najnowsze modele już u nas

Zredukowany do minimum i wydajny niż kiedykolwiek wcześniej: nowy FIXIE Inc. Backspin z napędem Zehus, dedykowaną aplikacją i jednym biegiem nada Twoim miejskim przejażdżkom nowy rytm; rytm, który popcha Cię do przodu i wywołuje uśmiech na Twojej twarzy, gdy sprawnie meandrujesz po miejskiej dżungli. Rowery FIXIE Inc. zawsze kojarzyły się z minimalizmem i czystym doświadczeniem jazdy. Nowy Backspin nie jest wyjątkiem. Moc e-roweru pracuje dla Ciebie w ukryciu. Brak kabli i widocznego wyświetlacza pięknie wpasowuje się w zredukowany styl singlespeeda. Dzięki unikalnemu efektowi Backspin masz dodatkowy atut w rękawie: możesz samodzielnie ładować akumulator podczas jazdy i w ten sposób zwiększyć swój zasięg. Przyjrzyj się jeszcze takim smaczkom projektowym jak zintegrowana lampka czy dyskretne błotniki. Poznaj bliżej nowy FIXIE Inc. Backspin.

TWOJE MIASTO - TWOJE ZASADY!

Miasto jest Twoim terenem. Znane są Ci najszybsze i najpiękniejsze drogi przez miejską dżunglę. Cieszysz się bryzą, która chłodzi lekko twarz i już od dawna nie korzystasz z komunikacji. Jazda na rowerze jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko praktycznym środkiem transportu. To prostota, elegancja i styl. I Twój jednoślad powinien to oddawać. Czasem też chcesz dodać gazu. Sprawdź, co jest możliwe z nowym FIXIE Inc. Backspin!

POTĘGA ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH

Najnowsza generacja Zehus BIKE All in One jest ukryta w tylnym kole Backspin, razem z baterią. Pedałując wstecz, ładujesz baterię. Wtedy 40 Nm momentu obrotowego wspomoże Cię w pedałowaniu. Poziomy wsparcia można ustawić samodzielnie w odpowiedniej aplikacji - dokładnie dla swoich codziennych tras. Bateria o pojemności 172Wh w piaście zapewnia energię wystarczającą na ok. 30-60 km dodatkowej jazdy, a w pełni naładowana jest po 3 godzinach. Ale można również ładować baterię podczas zjazdów, pedałując wstecz. Inżynierowie nazywają to rekuperacją - my nazywamy to efektem backspin.


SPRAWDZONE I PRZETESTOWANE W KAŻDYM SZCZEGÓLE

Najlepszy rower do codziennej jazdy, który posiada wszystko, co niezbędne, w czystej, lekkiej i łatwej w konserwacji formie. Wszystko zamknięte jest w spójnej estetyce bez zbędnych krzykliwych detali i przytłaczająych wzorów. FIXIE Inc. Backspin nie zna żadnych kompromisów, ani pod względem funkcjonalnym, ani estetycznym. Oświetlenie zostało zintegrowane z kierownicą i sztycą podsiodłową. Wąskie błotniki osłaniają 28-calowe koła i trzymają brud z dala od ubrań. Opony o szerokości 35 mm pewnie poprowadzą Cię po nierównej nawierzchni. Mówiąc o przenoszeniu - z niecałymi 13,5 kg, Backspin, pomimo napędu elektrycznego jest lżejszy niż wiele rowerów miejskich bez silnika.

INTELIGENTNY I BEZPIECZNY

Oświetlenie dostosowane do warunków drogowych jest zintegrowane z kierownicą i sztycą podsiodłową i oczywiście można je ładować. Błotniki dyskretnie osłaniają 28-calowe koła i chronią przed brudem.

FUNKCJA BACKSPIN

Użyj moment na zjazdach, aby naładować akumulator energią kinetyczną podczas ruchu. W ten sposób uzyskasz większy zasięg swojego roweru. Inżynierowie nazywają to rekuperacją - my nazywamy to efektem backspin.

ZASIĘG

Twój zasięg zależy od wsparcia, dystansu, stylu jazdy i wiatru. Wbudowany akumulator oferuje 172Wh energii. Zwykle wystarcza to na 30 do 60 kilometrów beztroskiej jazdy.

KONTROLA POPRZEZ APLIKACJĘ

W aplikacji Bitride Connect można śledzić dane dotyczące jazdy i stan baterii oraz precyzyjnie regulować wspomaganie i odzyskiwanie energii. Elektroniczny immobilizer dla Twojego Backspina również należy do wyposażenia standardowego.

ŁADOWANIE

Ładowanie Backspina jest tak proste jak ładowanie smartfona. Złącze ładowarki znajduje się na tylnej osi. Do pełnego naładowania akumulatora Backspin wystarczy gniazdko elektryczne i maksymalne okno czasowe 3 godzin.

Teaser Options