Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Stan's NoTubes

64 Produkty
Sortuj
 
Strona 1 z
2

NoTubes: systemy bezdętkowe dla Twojego roweru

Rowery bezdętkowe zyskują na popularności za sprawą wygody, jaką oferują na trasie. Z rozwiązań takich korzysta na co dzień szerokie grono zawodników i profesjonalistów, ale rozwiązania tubeless coraz częściej trafiają także do rowerów amatorskich, rekreacyjnych. Ich pielęgnacja, konserwacja i bieżąca obsługa wymaga jednak specjalnego przygotowania – koła dętkowe wymagają podręcznego dostępu do łatek i pompki, a rozwiązania tubless do specjalnych płynów, obręczy i opon, które zapewnią bezawaryjną jazdę. Największym dystrybutorem i najbardziej zaufanym producentem tego typu wyposażenia jest marka Stan’s NoTubes, której uszczelniacze do opon są rozpoznawalne w całym świecie rowerowym.

System NoTubes

NoTubes – systemy bezdętkowe z najwyższej półki

Początki marki Stan’s NoTubes sięgają 2001 roku. Jej twórca, Stan Koziatek, czuł się zmęczony wiecznie przebitymi dętkami w rowerze i twierdził, że przy wymagających wytrzymałości rowerach górskich znacznie lepiej pracowałoby się, gdyby dętek zwyczajnie nie było. Myśląc nad projektem głębiej rozpoczął zastępowanie tradycyjnej dętki rowerowej specjalnym, płynnym uszczelniaczem. Jego rolą było całkowite wypełnienie opony tak, by w razie jakiegokolwiek przebicia płyn automatycznie uszczelniał oponę, bez utraty dynamiki jazdy czy twardości samej opony. Efekt? Stan osiągnął poziom, w którym mógł z powodzeniem poruszać się swoim rowerem górskim i w razie przebicia koła na kolcu czy kamieniu nie martwić się uciekającym powietrzem. Uszczelniacz krążący w oponie wypełnił przebicie, a koło w dalszym ciągu toczyło się po trasie bez obniżania komfortu jazdy. Rozwiązaniem szybko zainteresowali się zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy – przejście na technologię tubeless jest droższe, niż praca z dętkami, ale trudno odmówić wygody i funkcjonalności takiego rozwiązania.

Stan’s NoTubes tworzy systemy bezdętkowe, które na rynku cieszą się zdecydowanie największą popularnością i zaufaniem. Kluczowa jest tu nie tylko jakość wykonania i gwarancja pełnej kompatybilności wszystkich elementów, ale przede wszystkim różnorodność pozwalająca dopasować systemy bezdętkowe NoTubes do niemalże każdego roweru. Sama niezawodność działania uszczelniaczy NoTubes została doceniona i wielokrotnie nagrodzona – płyny zostały okrzyknięte jedną z najważniejszych innowacji w historii kolarstwa.

Obręcze, koła i akcesoria NoTubes dla sprawnych systemów bezdętkowych

Początkowo marka Stan’s NoTubes skupiała się na tworzeniu najlepszych płynnych uszczelniaczy do opon bezdętkowych, jednak z czasem dostrzeżono, że delikatne modyfikacje obręczy i kół mogą stać się kolejnym krokiem w doskonaleniu systemów bezdętkowych. Obecnie w ofercie marki w sklepie Bikester.pl znajdziesz więc nie tylko podstawowe akcesoria do obsługi kół tubeless: uszczelniacze do opon, zawory, wtryskiwacze, taśmy obręczowe, czy gotowe zestawy bezdętkowe, ale także specjalnie zaprojektowane obręcze oraz pełne koła, stworzone do jeszcze lepszej współpracy z systemami bezdętkowymi.

Marka skupia się na ciągłym rozwoju i innowacjach, nakierowując się na dostarczanie klientom i użytkownikom systemów bezdętkowych NoTubes coraz lepszych i sprawniejszych rozwiązań. Jednocześnie, poprzez pracę nad formułą uszczelniaczy NoTubes, twórcy marki chcą odróżnić się od naśladowców pojawiających się na rynku i udowodnić, że to właśnie projekty NoTubes są oryginalnym i najlepszym rozwiązaniem zarówno dla rowerów górskich, gravelowych czy enduro, jak i rowerów szosowych.

Wybierając systemy bezdętkowe NoTubes stawiasz na jakość i trwałość, której zaufali najlepsi. Wszystkie produkty i rozwiązania wprowadzane na rynek przez markę są testowane w różnorodnych warunkach, także przez doświadczonych zawodników MTB i Enduro. Płyny uszczelniające zostały przystosowane też do pracy w trudnych warunkach – NoTubes tworzy je tak, by nie zamarzały nawet przy ujemnych temperaturach i pozwalały na sprawne wypełnienie nawet większych ubytków w oponach, dla maksymalnego komfortu jazdy.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes