Bikester - sklep rowerowy online
Witamy rowerową jesień

Bandany

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Löffler Aero Bandana, niebieski
Löffler Aero Bandana, niebieski niebieski
Löffler
Aero Bandana, niebieski
140,99 zł
  • Warianty: One Size

Bandany na rower

Jazda na rowerze to aktywność, do której można podchodzić na kilka sposobów. Dla jednych jest to zwykłe uprawiane sporadycznie hobby, a dla drugich nawet styl życia.

Różnice widać zwłaszcza w wyposażeniu. Dla amatorów najbardziej istotny będzie sam rower, a odpowiednie gadżety czy ubiór nie grają dużej roli. Zaś dla zawodowych kolarzy każdy element ma znaczenie, począwszy od rodzaju hamulców i kończąc na odzieżowych dodatkach.

Dlatego też w Bikester mamy wszystko, czego może zapragnąć miłośnik kolarstwa. Coraz częstszym nieodłącznym elementem ubioru są bandany rowerowe i choć sporadyczny kolarz mógłby powiedzieć, że to niepotrzebny dodatek, to dla profesjonalistów wręcz przeciwnie.

Rodzaje bandan na rower

Dostępne na naszej stronie bandany na rower różnią się krojem, kolorem i zastosowaniem. Jedne z nich stanowią rodzaj lekkiego i uniwersalnego nakrycia głowy, które nie tylko ochroni przed słońcem, ale też nie dopuści, by po naszej twarzy spłynęła jakakolwiek kropla potu podczas jazdy. Drugie posiadają specjalnie rozbudowany krój, z przedłużoną częścią szyjną, by jeszcze lepiej chronić przed słońcem; zaś jeszcze inne są jedynie przepaską na czoło, która ma odprowadzać wilgoć. Ten ostatni rodzaj to specjalna bandana pod kask, gdyż nie nagrzewa dodatkowo skóry głowy, ale chroni nasze oczy przed niepożądanymi kroplami potu. Polecamy produkty Shimano, GripGrab, Castelli i inne z naszego bogatego katalogu.

Z czego wykonane są bandany rowerowe?

Materiał, z którego wykonane są bandany rowerowe, to bardzo cienka i lekka tkanina, która chroni przed promieniowaniem UV, gdyż zawiera UPF 50+ oraz pozwala skórze głowy oddychać dzięki szybkoschnącym właściwościom.

Produkty te to jednak nie tylko szereg pomocnych właściwości, ale także bardzo stylowy dodatek do kasku lub nawet całego stroju. Bandany na stronie mają zarówno uniwersalne kolory, jak i bardziej intensywne i odważne barwy, które rzucają się w oczy już z daleka. Ponadto są one wzbogacone o odblaskowe elementy, by nawet wieczorem ich kolor był widoczny na drodze. Widać więc, że bandany rowerowe to nie tylko dodatek do stroju, ale także bardzo praktyczny element zwiększający komfort jazdy i przy tym prezencję każdego kolarza.