Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

ORCA

221 Produkty
ORCA

Orca - odzież dla triathlonistów

Kto chociaż raz miał okazję ubrać kombinezon Orca natychmiast zauważył doskonałe dopasowanie nieograniczające ruchów. Powód jest prosty. Orca zawsze opracowuje stroje kąpielowe w ścisłej współpracy ze sportowcami. Pośród nich znajdują się zawsze wspaniali triathlonowi zawodnicy. Nikt inny nie będzie znał lepiej szczegółów, które są istotne w walce podczas wyścigu o podium. Design, materiał i obróbka są w Orca na najwyższym poziomie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i chęci wprowadzania innowacji. Kombinezony piankowe Orca Triathlon pozwalają zawodnikom na prawdziwą i niczym nieskrępowaną rywalizację od samego startu.

Sortuj
 
Strona 1 z
4

Triathlonowa odzież Orca

Triathlon zdobył w ostatnich latach więcej zwolenników, niż w całej historii swojego istnienia. Dyscypliny takie jak trójbój czy swimrun zdecydowanie przeżywają swój najlepszy okres, a wszystko to za sprawą niezwykłej intensywności, jaką się charakteryzują. W triathlonie nie ma miejsca na mierną formę i jakiekolwiek słabości, zarówno w kontekście charakteru zawodników, jak i stosowanych przez nich akcesoriów. I tym właśnie kieruje się w swoich działaniach marka Orca – jeden z najbardziej renomowanych, światowych liderów na rynku odzieży triathlonowej.

Triathlonowa odzież Orca

Dlaczego właśnie Orca?

Jakość i funkcjonalność to słowa, które w branży triathlonowej są od lat utożsamiane z marką Orca i filozofią, jaką wprowadził na rynek jej założyciel – Nowozelandczyk Scott Unsworth. Od początku wiedział on, że triathlonu nie można traktować jako trzech osobnych dyscyplin, ale raczej jako jedność, która na poszczególnych etapach może wymagać odrobinę innego podejścia do kwestii akcesoriów. W ten sposób stworzył on właściwie kompletne wyposażenie triathlonisty, przeznaczone zarówno do pływania, jak i jazdy na rowerze oraz biegania. W ostatnich latach z produktów Orca zaczęli korzystać także amatorzy swimrun – kolejnej dyscypliny łączącej ekstremalnie długie odcinki biegania i pływania. Jak akcesoria Orca wpasowują się w ich tryb treningu?

Orca – kombinezony triathlonowe

Pianki do pływania są ogromną częścią oferty marki Orca, jednak nie samym pływaniem żyje triathlonista. Wielu sportowców, chcąc zaoszczędzić cenne sekundy podczas wyścigu, decyduje się na korzystanie z jednego kombinezonu przez cały wyścig. Jedno z najlepszych rozwiązań opracowała specjalnie dla nich właśnie marka Orca. Kombinezony triathlonowe dostępne w ich ofercie zostały zaprojektowane tak, by nadawały się do kompleksowej rywalizacji we wszystkich trzech etapach triathlonu, jak i pozwalały na swobodne ubranie pod spód ubrań do biegania i jazdy na rowerze bez tworzenia dodatkowych oporów ruchu.

Orca – kombinezony do swimrun

Na podobnej zasadzie można wykorzystywać pianki i kombinezony marki Orca uczestnicząc w zawodach swimrun. Dość istotną kwestią w tej konkretnej dyscyplinie jest konieczność zapewnienia zawodnikom komfortu cieplnego, jako że zawody odbywają się najczęściej w bardzo chłodnym otoczeniu. Jednocześnie jednak nie można oczekiwać, że zawodnicy będą ograniczali swoje ruchy poprzez nakładanie wielu warstw lub nie pozwalali swojej skórze oddychać, narażając się na przeziębienia. W tym wypadku Orca kombinezony do swimrun to najlepszy wybór gwarantujący bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie wyścigu.

H2: Orca – odzież do triathlonu w sklepie Bikester.pl

Marka ma w swojej kolekcji wiele kultowych produktów, cechujących się nie tylko innowacyjnością, funkcjonalnością i niezwykłą wytrzymałością, ale też bardzo atrakcyjnym wizualnie designem. W kategorii pianek do pływania, jedną z najpopularniejszych jest obecnie pianka Alpha, wykonana całkowicie z neoprenu Yamamoto, uważanego za najlepszy materiał w tej kategorii. Lekka, elastyczna, wyporna i przede wszystkim opływowa pianka Alpha gwarantuje doskonałe wyniki pływackie. Jej tańsze warianty, Sonar i Openwater również nie mają sobie równych w swojej kategorii cenowej i są doskonałe dla tych, którzy być może zaczynają dopiero swoją przygodę z triathlonem i swimrunem.

W ofercie marki Orca dostępnej w Bikester.pl pojawia się także szereg kombinezonów, koszulek i spodenek aero stworzonych z myślą o rywalizacji w triathlonie i swimrun. Ich doskonałym przykładem jest model Killa, idealny do startów w nieco cieplejszych warunkach i przystosowany do pokonywania całej trasy w jednym stroju, bez strat czasowych na jego zmianę. Dzięki lekkiej konstrukcji i całkowitym zrezygnowaniu z szwów, kombinezon staje się idealnym rozwiązaniem zarówno dla amatorów, jak i bardzo zaawansowanych sportowców.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes