Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Letnia Wyprzedaż CUBE 2019 | Rabaty do 20%

PEARL iZUMi

60 lat inowacji: odzież sportowa i rowerowa najwyższej klasy
Założona przed 60 laty firma Pearl Izumi zaliczana jest dzisiaj do najbardziej znanych na świecie marek w dziedzinie rowerowej odzieży funkcjonalnej. Marka jest symbolem wysokiej klasy odzieży sportowej i rowerowej, zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i stylu. Świetne wykonanie w połączeniu z wyróżniającym się, modnym designem sprawiają, że Pearl Izumi należy do najbardziej znanych marek w sportach rowerowych. Od jakiegoś czasu Pearl Izumi poszerzyła swój asortyment o odzież funkcjonalną stworzoną specjalnie dla biegaczy, zachowując swoje wysokie standardy jakościowe. Tak na marginesie, nazwa Pearl Izumi odwołuje się do angielskiego określenia perły i nazwy miejscowości „Izumi” w Japonii, która słynie z krystalicznie czystej wody.

Odzież

Odkryj nowości PEARL iZUMi

Technologie

Pearl iZUMi - Here We Go

W 2019 roku Pearl iZUMi daje przykład i rozpoczyna kampanię "Here We Go", aby w jeszcze bardziej wesprzeć ochronę środowiska naturalnego poprzez produkcję odzieży rowerowej zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju. Marka w coraz większym stopniu opiera się na materiałach naturalnych, nadających się do recyklingu i wielokrotnego użytku, które przekonują funkcjonalnością, trwałością i stylem. Ride more, do more.

Pearl iZUMi - Craft Series

Nasze ciało nie jest przystosowane do wielogodzinnego siedzenia na małym i twardym siodle. Dlatego też Pearl iZUMi posiada we wszystkich spodenkach rowerowych poduszki, które są idealnie dopasowane do danego stopnia obciążenia. Nowością są poduszki Pursuit i Escape 1:1 Chamois Craft Series, do wyboru w wersji P.R.O., ELITE i SELECT w zależności od stopnia obciążenia i intensywności akrtywności. Żaden inny produkt nie został tak dokładnie przetestowany, by potwierdzić, że jest to jedna z najlepszych i najwygodniejszych poduszek siedzisk na świecie.

PEARL iZUMi

232 Produkty
Sortuj
 
Strona 1 z
5

Odzież rowerowa Pearl Izumi - spodenki i koszulki rowerowe

Pearl Izumi jest amerykańską marką odzieżową, która swoją działalność rozpoczęła w Japonii. Pierwszy strój rowerowy sygnowany znaczkiem Pearl Izumi powstał w 1950 roku – założyciel marki uszył go dla swojego syna. Obecnie odzież tej marki uznawana jest za jedną z bardziej wyspecjalizowanych i oferujących sportowe ubrania dla kolarzy i biegaczy.

Pearl Izumi

Nazwa Pear Izumi odzwierciedla pochodzenie marki. Angielskie pearl oznacza perłę, zaś izumi oznacza fontannę, ale też region Japonii słynący z krystalicznie czystych wód. Połączenie dwóch słów daje nazwę marki, którą tłumaczy się jako „fontannę pereł”.

W stroje marki ubrana została kolarska drużyna Stanów Zjednoczonych, która na Igrzyskach Olimpijskich w 1984 roku zdobyła 9 złotych medali. Od 1989 roku Pearl Izumi współpracuje z amerykańskimi producentami odzieżowymi, zapewniając klientom wyspecjalizowaną odzież. W 2008 roku marka została wykupiona przez Shimano.

Stroje rowerowe

Od początku istnienia marki jej produkty były tworzone z myślą o potrzebach rowerzystów. Obecnie w ofercie Pearl Izumi dostępny jest bogaty wybór elementów odzieży, które mają pomóc sportowcom w osiąganiu dobrych wyników podczas zawodów, a także umożliwić bezpieczne i komfortowe podejmowanie aktywności fizycznych.

  • Spodenki rowerowe to podstawowy element odzieży kolarza. Obcisły krój gwarantuje swobodę ruchów oraz minimalizuje opory powietrza, pozwalając na osiąganie dobrych wyników w czasie jazdy. Pearl Izumi oferuje zarówno krótkie, jak i długie modele spodenek, w tym spodenki z szelkami, najlepszy wybór dla zawodników trenujących w triathlonie. Wszystkie produkty marki zostały przygotowane z wysokiej jakości materiałów odpornych na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i jednocześnie zapewniających użytkownikowi komfort cieplny.
  • Koszulki rowerowe to bazowa odzież z długim lub krótkim rękawem. Zależnie od warunków, w jakich zawodnik trenuje, potrzebuje on innego rodzaju ochrony przed działaniem czynników zewnętrznych. W ofercie dostępne są koszulki rozpinane i modele bez zamka, bogaty wybór fasonów i krojów pozwala na dopasowanie odzieży do uprawianego rodzaju kolarstwa.
  • Kurtka rowerowa stanowi odzież ochronną, niezbędną w czasie jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych, np. w jeździe szosowej lub podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych np. w czasie deszczu lub silnego wiatru. Pearl Izumi proponuje kolarzom różne modele kurtek rowerowych: softshell, szosowe, MTB, a także zwiększające komfort cieplny kamizelki. Kurtki rowerowe wyróżniają się sportowym krojem – tylna część jest dłuższa o przedniej, dzięki czemu dobrze chronią przed wiatrem i chłodem wrażliwe części pleców.
  • Akcesoria – w ofercie produktów marki dostępny jest szeroki wybór wygodnych dodatków, które mają zwiększać komfort i bezpieczeństwo jazdy. Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, którzy cenią sobie wysoką jakość akcesoriów sportowych docenią szeroki wybór ochraniaczy, czapek, rękawiczek i skarpet, które uprzyjemniają jazdę w każdych warunkach dzięki wysokogatunkowym materiałom. Wszystkie akcesoria wykonane zostały w taki sposób, aby sprostać wymaganiom, jakie postawią przed nimi doświadczeni sportowcy.

Obuwie Pearl Izumi

W ofercie amerykańsko-japońskiego producenta dostępne są również sportowe modele butów kolarskich. Wykonane z nowoczesnych materiałów, wpływają na komfort jazdy i pozwalają na najlepsze przekładanie siły włożonej w pedałowanie na prędkość jazdy. Zależnie od tego, jakiemu stylowi jazdy obuwie jest dedykowane, umożliwia ono wygodne podbieganie na podjazdach w przypadku jazdy MTB lub też charakteryzuje się twardą podeszwą typową dla jazdy szosowej.

Odzież i obuwie do biegania

Oferta produktów Pearl Izumi poszerzona została o te przeznaczone dla biegaczy. Zawodowi biegacze i triathloniści potrzebują odzieży funkcjonalnej, która umożliwi im swobodny bieg w zróżnicowanych warunkach. Bogaty wachlarz produktów dla biegaczy zawiera również estetycznie wykonane obuwie.

W sklepie Addnature.pl biegacze znajdą oryginalne ubrania Pearl Izumi:

  • Spodnie do biegania – zarówno długie modele, jak i krótsze szorty. Zależnie od upodobań biegaczy spodenki mogą mieć luźniejszy lub bardziej obcisły krój. Wykonane z wysokiej jakości materiału spodnie są odporne na ścieranie, szczególnie w najbardziej na nie narażonych miejscach, tj. w kroku i na wewnętrznych częściach nogawki.
  • Koszulki do biegania – wykonane z oddychających materiałów, zapewniają odpowiedni komfort cieplny i nie krę