Bikester - sklep rowerowy online
Przewodnik po rowerowych prezentach

Powerbar wspiera Cię w dążeniu do bycia najlepszą wersją siebie i do osiągania jeszcze więcej. Marka nie tylko oferuje szeroki wybór smacznych batonów energetycznych, żeli, power shotów i napojów sportowych, ale także dokłada wszelkich starań, aby działać odpowiedzialnie. Te wysokoenergetyczne produkty zostały stworzone, aby pomóc wszystkim zapalonym cyklistom osiągać lepsze wyniki w zawodach, na treningach i podczas codziennych przejażdżek.

Topowe kategorie

Odkryj bestsellery od Powerbar

Powerbar 5 Electrolytes Zero Calorie Napój sportowy w tabletkach 10 sztuk
Powerbar 5 Electrolytes Zero Calorie Napój sportowy w tabletkach 10 sztuk
Powerbar
5 Electrolytes Zero Calorie Napój sportowy w tabletkach 10 sztuk
22,99 zł

Dowiedz się więcej o Powerbar

Powerbar

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Powerbar 5 Electrolytes Zero Calorie Napój sportowy w tabletkach 10 sztuk
Powerbar 5 Electrolytes Zero Calorie Napój sportowy w tabletkach 10 sztuk
Powerbar
5 Electrolytes Zero Calorie Napój sportowy w tabletkach 10 sztuk
22,99 zł
  • Warianty: 10 sztuk

Żywność energetyczna PowerBar

Batony i żele energetyczne PowerBar są nieodłącznym elementem treningu sportowców. Dzięki doskonale dopracowanej formule i wykorzystanym składnikom, batony, drinki proteinowe, napoje izotoniczne czy żele dostarczają zawodnikom odpowiednią dawkę energii podczas treningu czy rywalizacji, pozwalając na zwiększenie swojej wytrzymałości i wydolności fizycznej. To najszybszy, a zarazem najbezpieczniejszy sposób na uzupełnienie kalorii i minerałów utraconych podczas intensywnej aktywności fizycznej. Już od ponad 30 lat działania na rynku, amerykańska firma jest niekwestionowanym liderem w kategorii żywności funkcjonalnej dedykowanej dla sportowców.

PowerBar batony energetyczne

Jak PowerBar zdobył uznanie w świecie profesjonalnego sportu?

O potrzebie stosowania wysokiej jakości żywności funkcjonalnej i wysokoenergetycznej wiadomo w sporcie zawodowym od dawna. Podczas treningu, który zużywa w organizmie ogromne pokłady energii konieczne jest, aby kalorie były przez zawodnika na bieżąco uzupełniane – tylko w taki sposób można zapewnić sobie siły na wielogodzinny wysiłek i realne szanse na rywalizację. W trakcie biegu, jazdy na rowerze czy innych zawodów i treningów sportowych na poziomie profesjonalnym i amatorskim trudno o znalezienie czasu na przerwę i zjedzenie pełnego, energetycznego posiłku, nie obciążając przy tym organizmu do pracy bezpośrednio po jedzeniu. Batony energetyczne PowerBar doskonale rozwiązały ten problem, dając zawodnikom dostępność do szybkich przekąsek w trakcie wysiłku, dostarczających wystarczająco energii by zaspokoić potrzeby organizmu na kolejne kilkanaście minut intensywnego treningu.

W ofercie PowerBar pojawia się cały szereg różnego rodzaju produktów energetycznych i białkowych, a także napoje izotoniczne stanowiące ważny dodatek dla sportowców potrzebujących skutecznego sposobu na nawodnienie organizmu i uzupełnienie minerałów wytraconych wraz z wysiłkiem. W Bikester.pl znajdziesz m.in. żele energetyczne, napoje izotoniczne, elektrolity, batony energetyczne oraz drinki proteinowe w różnorodnych smakach i praktycznych opakowaniach łatwych do zabrania na każdy trening.

PowerBar: batony energetyczne wspierają w treningach

Praktyczne, poręczne i wysokokaloryczne batony energetyczne PowerBar stały się bezpośrednią odpowiedzią marki na zapotrzebowanie użytkowników. Dostępne wcześniej wyłącznie w formie żeli energetycznych produkty nie zawsze okazywały się łatwe w użyciu, szczególnie gdy w grę wchodziła m.in. jazda na rowerze. Specjalnie skonstruowany baton jest na tyle lepki, by zawodnik mógł bez problemu zamocować go do ramy rowerowej i zdejmować jedną dłonią, podgryzając w czasie jazdy. Ogromną zaletą batonów energetycznych jest także ich konsystencja – nie każdy sportowiec polubił się z formą żelu, ale chętnie sięgnie po równie kaloryczną alternatywę.

Drinki porteinowe PowerBar

Po co sięgać po treningach? Dieta sportowców opiera się przede wszystkim na uzupełnianiu białka po każdym wysiłku tak, by wyeliminować ryzyko spalania mięśni i zapewnić im wystarczająco składników odżywczych do odbudowy i regeneracji. PowerBar wprowadził do swojej oferty drinki proteinowe o wysokiej rozpuszczalności i atrakcyjnym smaku, dzięki któremu posiłek bezpośrednio po treningu ma szansę stać się ulubioną przekąską.

Oferta PowerBar: napoje izotoniczne i żele energetyczne

Obok żeli i batonów energetycznych będących głównymi filarami oferty PowerBar, w Bikester.pl znajdziesz także wysokiej jakości napoje izotoniczne uzupełniające brakujące mikro- i makroelementy podczas intensywnego treningu czy zawodów. Choć nie są potrzebne przy każdej aktywności fizycznej, producent, pozostający w stałym kontakcie z doświadczonymi dietetykami sportowymi zaleca, aby napoje izotoniczne włączyć do swojej diety treningowej w trakcie długiego i bardzo intensywnego wysiłku powodującego utratę składników mineralnych wraz z wytracaniem wody przy poceniu się. Napoje izotoniczne doskonale nawadniają, a przy tym zwracają powstające w treningu niedobory niezbędnych witamin i minerałów. Sprawdź ofertę PowerBar i wzmocnij swoje możliwości treningowe.