Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Puky

38 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 11
 • 0
 • 0
 • 2
 • 0
 • 7
 • 0
 • 0
 • 3
 • 0
 • 0
 • 1
 • 7
 • 8
 • 1
 • 0
 • 4
 • 0
 • 0
Puky
Puky

Puky – bezpieczne dzieciństwo!

Rodzice planujący zakup roweru dziecięcego szybko trafiają na markę Puky. Ze względu na niewątpliwie wysoką jakość, starannemu planowaniu i uwzględnianiu wszystkich środków bezpieczeństwa, rowery dziecięcy Puky stanowią naturalny wybór wielu rodziców. Firma Puky od ponad 60 lat z sukcesem zajmuje się produkcją wysokiej jakości pojazdów dla dzieci. Ponieważ aspekt bezpieczeństwa należy do najważniejszych kwestii w kontekście produktów Puky, wszystkie pojazdy sprawdzane i testowane są przed dopuszczeniem do sprzedaży pod kątem aktualnych wytycznych. Oczywiście muszą one podobać się również dzieciom, dlatego klienci mogą tutaj liczyć nie tylko jakość i bezpieczeństwo, ale również modne, dostosowane do gustów dzieci wzornictwo.

Sortuj
 
Strona 1 z
1

Rowerki Puky na Bikester.pl

Firma Puky została założona w 1949 roku w Niemczech. Jej pierwszymi produktami były skutery, jednak szybko oferta została wzbogacona o rowerki dla dzieci. Marka Puky jest obecnie liderem w produkcji i sprzedaży dziecięcych pojazdów. Obecnie oprócz dużego wyboru rowerków, skuterów i hulajnóg marka oferuje również liczne akcesoria, które zwiększają wygodę i bezpieczeństwo podczas aktywnego uprawiania sportu.

Firma Puky stawia na wysoką jakość swoich produktów, dlatego każdy z nich tworzony jest z użyciem wysokiej jakości materiałów, wyłącznie w niemieckich fabrykach. Aby pojazdy Puky były bezpieczne dla najmłodszych użytkowników, poddawane są różnym testom i kontrolom w nowoczesnych laboratoriach. Pojazdy dla dzieci niemieckiej marki wyróżniają się nie tylko wieloletnią historią na rynku, najlepszą jakością materiałów z jakich są wykonywane, ale także ciekawym wyglądem, który zapewnia dziecku dużo radości podczas użytkowania.

Rowerki Puky

Rowerki dla najmłodszych Puky

Naukę jazdy na rowerze warto zacząć od małego, wielu rodziców decyduje się rozpocząć naukę korzystania z rowerów od rowerków biegowowych, już w 2 roku życia dziecka. Zanim dziecko nauczy się dobrze łapać równowagę i nim będzie w stanie rozpocząć pierwsze próby na rowerze z pedałami może zacząć jazdę z rowerkiem biegowym. Rowerki dopasowane są do wzrostu dziecka – jeżeli dziecko jest wysokie warto sprawdzić jaki jest zalecany przez producenta wzrost użytkownika. Rowerek biegowy pozwala dziecku nauczyć się operować kierownicą i sprawdzać, w jaki sposób zachowuje się cały pojazd i w którą stronę skręca. Siodełko umożliwia dziecku wygodne siadanie (jednak wiele dzieci w ogóle nie korzysta z tego udogodnienia) i sprawia, że po przejściu na rowerek z pedałami dziecko lepiej potrafi utrzymywać równowagę.

Kiedy dziecko nauczy się łapania równowagi i będzie dobrze umieć już chodzić i biegać, można próbować uczyć je jazdy na rowerze z pedałami. Małe rowerki dla dzieci zachęcają najmłodszych do aktywności swoim atrakcyjnym wyglądem – kolorową ramą i dodatkami takimi jak dzwonek, kolorowa flaga z bohaterami bajek czy frędzle doczepione do kierownicy. Rowerki dziecięce Puky swoim wyglądem przypominają rowery dla dorosłych, dlatego też dziecko, kiedy już może jeździć z rodzicami widzi, że używa podobnego do nich sprzętu, co działa zwykle bardzo motywująco.

Rowery dla młodzieży

Niemiecki producent Puky oferuje także duży wybór rowerów dla młodzieży. Rowery charakteryzują się wyglądem tradycyjnych rowerów dla dorosłych, jednak mają krótszą i mniejszą ramę, dzięki czemu dopasowane są do wzrostu młodych rowerzystów. W ofercie Puky znajdują się rowery miejskie i rowery górskie, dzięki czemu można z powodzeniem dopasować rower do potrzeb różnych użytkowników. Każdy z rowerów Puky przygotowywany jest z dużą uwagą przykładaną do wyglądu każdego produktu – miejskie rowery Puky zachwycają swoim wyglądem i doskonale wpisują się w nurt bicykle chic.

Inne pojazdy Puky

W ofercie sklepu internetowego Bikester znajdują się także różnorodne pojazdy dla dzieci. Dla najmłodszych użytkowników dobrym wyborem będą rowerki trójkołowe, które pozwalają na jazdę bez ryzyka o utratę równowagi i upadek. Pedały montowane są w takich rowerkach na przednim kole, a dziecko może przyjąć wygodną, wyprostowaną pozycję.

Oprócz rowerków trójkołowych Puky proponuje także atrakcyjne pojazdy dla dzieci np. rowerki biegowe czterokołowe czy pojazdy z rączką, które umożliwiają rodzicom kontrolowanie poczynań pociechy. Takie rowerki dobrze sprawdzają się w użyciu przez najmłodsze dzieci, które jeszcze mają problemy z utrzymaniem równowagi lub też dla tych dzieci, które są bardzo aktywne i bez odpowiedniego nadzoru chętnie uciekają rodzicom – rączka umożliwia wygodne złapanie pojazdu w dowolnym momecie.

W sklepie Bikester.pl dostępne są także różnorodne modele hulajnóg dziecięcych – doskonale sprawdzają się jako urozmaicenie dla jazdy na rowerze, albo jako pomoc w uczeniu dziecka równowagi, jeżeli jeszcze nie umie samodzielnie jeździć na rowerze i ma problemy z utrzymaniem właściwej pozycji. W ofercie Puky znajduje się wiele modeli hulajnóg, które sprawdzą się zarówno do użytku dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci, które marzą o spróbowaniu innych aktywności. Hulajnogi Puky dostępne są jako tradycyjne pojazdy oraz jako rozbudowane, które mają złożone systemy, znane z konstrukcji rowerów i dzięki temu nadające się do użytku także dla bardziej wymagających użytkowników.

Rowery Puky

Dla najstarszych dzieci i młodzieży marka Puky przygotowała modele gokartów, które pozwalają na jazdę w różnych warunkach i stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla rowerów. Gokarty Puky posiadają solidne fotele i dzięki szeroko rozstawionym kołom są bardzo stabilne. Kierownica przypominająca tę znaną z samochodu sprawia, że dziecko niezwykle chętnie bawi się w takim pojeździe, rozwijając swoją wyobraźnię i umiejętności związane z omijaniem napotkanych podczas jazdy przeszkód.

Akcesoria rowerowe Puky

Producenci Puky dbają o najmłodszych rowerzystów proponując duży wybór kasków ochronnych, które zwiększają ochronę dziecka podczas pierwszych prób jazdy na rowerze, jak i w czasie dłuższych wycieczek rowerowych. Dzięki możliwości wyboru odpowiedniego rozmiaru skorupy kasku dziecko w każdym wieku jest bardzo dobrze chronione. Odpowiednio wyściełane wnętrze kasku i otwory w górnej części zwiększają wygodę użycia kasku i zapewniają ochronę przez przegrzaniem i przepoceniem. Dopasowane zapinki pod brodę utrzymują kask na miejscu i zabezpieczają go przez spadnięciem z głowy.

W sklepie internetowym Bikester.pl dostępny jest również duży wybór akcesoriów, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania rowerków i pojazdów Puky, np. dodatkowych kółek czy nóżek umożliwiających pojazdom stanie. Puky oferuje także dodatki rowerowe takie jak flagi, które podnoszą bezpieczeństwo korzystania z rowerków i oraz sakwy, które nadają im indywidualny charakter, dzięki czemu mali rowerzyści z przyjemnością korzystają z pojazdu i uczą się aktywnego spędzania czasu. Sakwy i koszyczki na kierownice umożliwiają przewożenie na rowerkach Puky lub innych pojazdach dziecięcych zabawek i innych małych przedmiotów, dzięki czemu dziecko może zabrać ze sobą w podróż ulubionego misia lub inną zabawkę.

W ofercie produktów Puky znajdują się także dzwonki rowerowe, które pozwalają małym rowerzystom na ostrzeganie innych o swojej jeździe. Dla wielu maluchów dzwonki rowerowe są jednym z bardziej pożądanych gadżetów rowerowych, bez których nie można mówić o kompletnym wyposażeniu roweru. Dzwonki Puky wykonane zostały z dużą uwagą, zachwycają kolorowymi nadrukami, prezentującymi wizerunki uśmiechniętych misiów lub innych dziecięcych zabawek.

Akcesoria, pojazdy i rowerki Puky

W sklepie Bikester.pl dostępne są produkty sprawdzonych i cenionych na świecie producentów. Niemiecki producent pojazdów dziecięcych oferuje bogaty wybór pojazdów dla dzieci w różnym wieku. Dzięki dużemu wyborowi rowerków oraz dodatków i akcesoriów rodzice mają możliwość dopasowania produktów marki do indywidualnych potrzeb swoich dzieci i zapewnić im bezpieczną i radosną zabawę, dzięki możliwości aktywnego spędzania czasu.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes