Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Puky LR

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Puky LR - gwarancja świetnej zabawy

Rowerek biegowy Puky LR to sprawdzony i bezpieczny sposób na wprowadzenie dziecka w świat fizycznej aktywności. Stworzony przez niemieckich konstruktorów jeździk świetnie wspomaga rozwój koordynacji ruchowej i bezstresowo przygotowuje malucha do jazdy na dwóch kółkach. Z rowerków Puky LR mogą korzystać już dwuletnie dzieci. Solidny system regulacji sprawia, że sprzęt będzie sprawiał radość przez wiele sezonów, dostosowując się do potrzeb rosnącej pociechy.   

Puky LR - komfortowy pojazd dla przyszłych mistrzów sportu

Rowerki biegowe Puky LR powstają przy współpracy z pediatrami, terapeutami, a także placówkami przedszkolnymi i rodzicami maluszków. Efektem są dopracowane w każdym calu konstrukcje, które dbają o prawidłowy rozwój, korygują postawę i dostarczają mnóstwa bezpiecznej rozrywki. Linia Puky LR podzielona jest na kilka grup, dopasowanych do wzrostu i etapu rozwoju dziecka. Najlepszym kandydatem na pierwszy rowerek biegowy jest dedykowany dwulatkom Puky LR M, stawkę zamyka Puky LR Ride, czyli model wyposażony w amortyzację i agresywny hamulec tylnego koła, przeznaczony dla pociech w wieku powyżej trzech lat. Największym rowerkiem jest Puky LR XL, na którym mogą jeździć dzieci o wzroście od 95 do 130 centymetrów. Ilość wariantów z linii LR pozwala na idealne dopasowanie biegówki do potrzeb i temperamentu każdego malucha. 

Rowerek biegowy Puky LR - jakość, na którą zasługuje każde dziecko

Bezpieczeństwo i komfort to naczelne zasady, którymi kierują się twórcy Puky LR . Rowerki zaprojektowane są tak, by dziecko szybko opanowało tajniki jazdy i zyskało kontrolę nad pojazdem. Specjalnie wyprofilowane siodełko o kształcie banana pozwala malcowi wygodnie siedzieć, a ponadto wspiera ruchy dziecka podczas odpychania się nóżkami. Kierownica wyposażona jest w uchwyty zapobiegające ślizganiu się dłoni oraz specjalną, dużą osłonę, która minimalizuje ryzyko urazów podczas upadku. Puky LR mają niski przekrok, co ułatwia malcom samodzielne wsiadanie i zsiadanie z rowerka. Wygodę podczas jazdy oraz stabilność pojazdu zapewnia także szeroki podest. Zarówno stalowe, jak i plastikowe elementy są odporne na uszkodzenia, więc rowerek może służyć przez wiele lat, przynosząc radość kolejnym maluchom z kręgu rodziny lub znajomych.