Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Race Face Atlas

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Race Face Atlas

Niezależnie od tego, czy mowa o rowerach górskich, szosowych, czy też miejskich, jednym z najważniejszych elementów każdego jednośladu jest kierownica. Race Face Atlas to bestsellerowe części rowerowe i kierownice, których znakiem rozpoznawczym są oryginalne kolory, widoczne z dużej odległości i przyciągające wzrok. Użytkownicy na całym świecie znają markę Race Face Atlas, dzięki wysokiej jakości częściom, które znacznie poprawiają komfort jazdy w trudnym terenie. 

Najnowsze modele kierownic Race Face Atlas są jeszcze szersze, dla lepszego komfortu jazdy. Kierownice o średnicy 35 mm są wygodne w użytkowaniu i dzięki ergonomicznemu kształtowi, optymalizują prędkość jazdy. Możliwe jest regulowanie długości kierownicy, od 750 mm do 820 mm. Kierownice Race Face Atlas dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu w łatwy sposób można zmienić wygląd swojego pojazdu, dodając jeden element w wybranym przez siebie kolorze. 

Innym, popularnym modelem kierownicy Race Face Atlas jest Atlas 1.25 Riser o średnicy 31 mm. Jest to najdłuższa kierownica tego typu na rynku, może osiągnąć aż 785 mm. Sprzęt Race Face Atlas jest wykonany z aluminiom używanego przy produkcji części lotniczych, co zapewnia mu niezwykłą lekkość i wytrzymałość. Kierownice tego typu są szczególnie polecane osobom preferującym jazdę wyczynową.  

Poza kierownicami Race Face Atlas to także inne elementy rowerowe, takie jak zaciski do kierownicy, które zdecydowanie poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy, zapobiegając ryzyku złamania lub odkształcenia kierownicy. Wykonane z niezwykle lekkiego i wytrzymałego stopu metali, zaciski Race Face Atlas gwarantują, że kierownica pozostanie na miejscu i nie uszkodzi się podczas jazdy lub ewentualnego upadku. Ten niewielki element ma ogromny wpływ na jakość jazdy w trudnym terenie. Gładka powierzchnia stopu metali jest przyjemna w dotyku i komfortowa podczas użytkowania. 

Warto także zwrócić uwagę na kompletne zestawy naprawcze do pedałów Race Face Atlas, w skład których wchodzą wszystkie niezbędne części zamienne i akcesoria, których możesz potrzebować w razie nagłego wypadku na trasie. Przeznaczone są do konserwacji wszystkich pedałów Race Face Atlas i nie tylko.