Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

Radio Bikes

3 Produkty
Kategorie
RADIO BIKES od A do Z
 1. Ramy
 2. Ramy i widelce rowerowe
Cena w zł
Kolor
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Radio Bikes

Radio BIKES

Założona w 2010 roku niemiecka firma Radio Bikes oferuje pełną gamę BMX-ów i 26-calowych rowerów do dirtu. W swojej ofercie posiada modele dla tych początkujących aż po zaawansowane technologicznie maszyny marzeń dla profesjonalistów. Wśród BMX-ów tej firmy można znaleźć modele do jazdy wyścigowej, ulicznej i freestyle'owej. Radio Bikes są projektowane przez riderów BMX dla riderów BMX - firma została założona przez ludzi stojących za kultową marką Wethepeople.

Sortuj
 
Strona 1 z
1

Rowery i ramy rowerowe Radio Bikes

Rowery BMX wyróżniają się na tle innych modeli jednośladów nie tylko swoją kompaktową i zwrotną konstrukcją, ale całą kulturą i stylem życia zbudowanymi wokół dyscypliny. Jako jedna z najstarszych form kolarstwa wyczynowego, BMX gromadzi wokół siebie rzesze fanów i doskonałych zawodników gotowych pokonywać kolejne bariery i ograniczenia dla osiągania jeszcze lepszych i coraz bardziej spektakularnych wyników. Założona w 2010 roku niemiecka marka Radio Bikes to jeden z liderów rynku rowerów BMX w Europie i na świecie. Wypuszczane przez nią projekty rowerów BMX i rowerów do dirtu doskonale odzwierciedlają charakter i styl zawodników, jacy pojawiają się na startach najważniejszych zawodów dyscyplin wyczynowych.

Rower Radio Bikes

Radio Bikes – młoda marka z sukcesem klasy światowej

Pierwsze projekty rowerów Radio Bikes powstawały w 2010 roku – długo po czasach, na które przypadała świetność rowerów BMX i dirt. Założyciele marki wierzyli jednak, bazując na własnych doświadczeniach i zapale do sportu, że BMX przeżyje w najbliższym czasie swój renesans i ponownie odzyska uznanie szerokiego grona fanów sportów rowerowych. Jak się okazuje, decyzja o stworzeniu marki BMX była strzałem w 10., a przygotowywanie wysokiej jakości i klasy rowerów w przystępnych cenach szybko zdobyło uznanie zarówno doświadczonego już grona zawodników, jak i młodych amatorów sportu. Obecnie Radio Bikes produkuj przede wszystkim pełną gamę rowerów BMX z pewnymi dodatkami w postaci 26-calowych rowerów do dirtu. W Bikester.pl znajdziesz szeroki wybór modeli sygnowanych logo marki, idealnych na świeże wejście w nowy sezon na wymagających trasach rowerowych.

Osoby odpowiedzialne za sukces Radio Bikes to przede wszystkim marka Wethepeople, doskonale znana w świecie kolarskim lat 90. Przygotowując swoją ponowną przygodę z produkcją rowerów BMX, założyciele marki wiedzieli, że skupienie musi paść tutaj w równej mierze na jakość, wytrzymałość i solidne wykonanie rowerów, jak i styl i wizerunek zbudowany wokół nich. Proponowane modele są więc kolorowe, z możliwością wymiany i personalizacji ramy w zależności od upodobań użytkownika, dostępne w wersji z kołami 16”, 20”, 26” oraz 28”.

Rowery Radio Bikes – od riderów, dla riderów

W branży rowerowej wielokrotnie słyszy się, że potrzeby zawodników potrafią zrozumieć tylko równie doświadczeni i związani ze sportem zawodnicy. Za projektami Radio Bikest stoją więc zapaleni amatorzy i zawodnicy BMX wychowani w latach świetności dyscypliny i gotowi przywracać jej blask w zupełnie nowym, kolorowym wydaniu. Radio Bikes wchodzi w nową dekadę na bazie sukcesu zbudowanego przez innowacyjną w latach 90. markę Wethepeople i przerzuca swoje skupienie na doskonaleniu modeli wypracowanych przez lata na bazie jakości, wytrzymałości i niezawodnej pracy ram rowerowej.

Kolorowe ramy rowerowe Radio Bikes w sklepie Bikester.pl

Każdego dnia stawiamy na wprowadzanie do naszej oferty rozwiązań i modeli, które przypadną do gustu zarówno amatorom, jak i doświadczonym zawodnikom. Marka Radio Bikes jest doskonałym dodatkiem do istniejącej już oferty rowerów BMX i dirt w Bikester.pl. Dla poszukiwaczy przygód, fanów adrenaliny na trasach rowerowych, amatorów dobrej jazdy i stylowych rowerów, Radio Bikes posiada w swojej ofercie niezawodne BMX-y w naprawdę atrakcyjnych cenach. Do oferty marki wprowadziliśmy także kolorowe ramy do BMX pozwalające na wymianę i personalizację Twojego jednośladu dokładnie tak, jak lubisz. Jak wskazuje sam producent, Radio Bikes ma być powiewem świeżości i zastrzykiem pozytywnej energii dla całej społeczności BMX. Szansą, dzięki której serce pasjonatów kolarstwa przełajowego znów zabije szybciej.



Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes