Bikester - sklep rowerowy online
Rowerowe przygody w weekend

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ KOD RABATOWY O WARTOŚCI 50 ZŁ!4

Otrzymuj ekskluzywne kupony i rabaty
Otrzymuj powiadomienia o nowych produktach jako pierwszy
Wiadomości, porady i trendy z branży rowerowej

Wszystkie informacje o tym, jak postępujemy z Twoimi danymi, można znaleźć w naszej polityce prywatności. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.


Niniejszym wyrażam zgodę na udostępnianie mi drogą elektroniczną (np. e-mail) przez internetstores GmbH* ogólnych i zindywidualizowanych treści reklamowych, dotyczących wszystkich produktów z grupy SIGNA Sports United* (np. ofert specjalnych, odzieży outdoorowej, rowerowej czy sportowej, a także sprzętu outdoorowego, rowerowego czy sportowego).
Zgodę można w każdej chwili wycofać bez podania przyczyny, kontaktując się z internetstores GmbH, Friedrichstrasse 6, D-70174 Stuttgart, Niemcy lub wysyłając e-mail na adres serwis@bikester.pl ze skutkiem na przyszłość. Oznacza to, że internetstores nie będą już kontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach reklamowych.
*(Internetstores, Friedrichstrase 6, D-70174 Stuttgart; Outfitter GmbH, Gravenbruchring 77-81, D-63263 Neu-Isenburg; Tennispoint GmbH, Hans-Böckler-Str. 29-35, D-33442 Herzebrock-Clarholz; Publikat GmbH Bauhofstraße 30, D-63762 Großostheim)