Rowerowy sklep online
Rozpocznij poszukiwania | Odkrywaj już teraz
Jeśli złożysz zamówienie do 17 grudnia, Twoje prezenty powinny dotrzeć do Ciebie przed Bożym Narodzeniem.1
Niestety żądany produkt jest obecnie wyprzedany

Monarch Plus RC3 Debon Air Rear Shock 216x63mm Tune Mid/Mid

ID: 404744

- 11 %
2.574,00 zł
2.299,00 zł PLN
Z VAT, darmowa wysyłka

Powiadom mnie, gdy artykuł będzie znów dostępny.

Zapisujemy Twoje zapytanie na 3 miesiące. Jeśli do tego czasu artykuł pojawi się w naszym magazynie, otrzymasz od nas wiadomość.

Opis

RockShox Monarch Plus RC3 Debon Air Rear Shock 216x63mm Tune Mid/Mid

Ogromna elastyczność Monarch Plus zwiększa przyczepność i daje większą kontrolę w każdym terenie - wszystko to w niezwykle lekkim, ale odpornym na bomby opakowaniu. Wypróbowane i przetestowane technologie Rapid Recovery, DebonAir i Solo Air są standardowym wyposażeniem tego lekkiego i wydajnego samolotu. Monarch Plus ma teraz dwa razy większy zasięg odbicia, co pozwala na jazdę po terenach, które wcześniej wydawały się nie do pokonania przy zastosowaniu sprężyny powietrznej o krótkim i średnim skoku.

Szybki powrót do zdrowia
Kto nie życzyłby sobie większej wiosennej podróży dla kolejnych uderzeń? Dzięki systemowi Rapid Recovery System, amortyzator wraca szybciej do pierwotnej pozycji po kolejnych strzałach, co pozwala na dokładniejsze trzymanie się koła w podłożu. Ten bardziej aktywny system tłumienia nie zawodzi i zapewnia jazdę z większą i bardziej miękką sztywnością sprężyny. Dzięki funkcji Rapid Recovery, kierowca korzysta z większego skoku zawieszenia, co zapewnia płynniejszą i bardziej kontrolowaną jazdę z każdym skokiem.

Znaki tłumiące
W celu łatwego i dokładnego ustawienia idealnego zawieszenia, oznaczenia amortyzatorów są drukowane bezpośrednio na kłonicach widelca zawieszenia i obudowie amortyzatora.

Solo Air
Solo Air jest jak buddyjski mnich. Oświetlona konstrukcja pozwala na jednoczesne napełnienie dodatniej i ujemnej komory powietrznej widelców zawieszenia powietrzem przy użyciu tylko jednego zaworu samochodowego. Więc jest idealna równowaga między nimi, jak Yin i Yang. Aby zapewnić komfortową i przewidywalną jazdę, można w kilka sekund wyregulować najlżejszy widelec zawieszenia na rynku.

Pokaż wszystkie modele z tej serii RockShox Monarch Plus

Sprzęt

Przeznaczenie
Maraton/Cross Country , All Mountain/Enduro, Kolarstwo All Mountain / Przełajowe, Enduro
Główne informacje
Rodzaj / Przeznaczenie:
MTB
Piasta:
63 mm
Zawieszenie
Rodzaj:
powietrze
Amortyzator
Długość montażowa (mm):
216
Materiał
Materiał:
aluminium 7075
Materiał obudowy:
aluminium
Amortyzacja
Rodzaj:
olej
Regulacja:
ciśnienie, regulowany widelec teleskopowy, kompresja
Waga
335 g
Rok modelowy
2022
Numer artykułu
404744

Opinia klienta

Podziel się swoją opinią. Dodaj pierwszą ocenę tego produktu