Nie możesz zobaczyć bezpiecznego okna PayPal w Twojej przeglądarce?

Kliknij tutaj
Możesz otworzyć je ponownie i zakończyć swoje zamówienie.

Prosimy o chwilę cierpliwości. Twoje zamówienie jest przetwarzane.

Aktywne lato - Wszystko do biegania, jazdy na rowerze i pływania

s'cool

74 Produkty
Cena w zł
Opinie klientów
Kolor
 • 19
 • 1
 • 0
 • 11
 • 8
 • 23
 • 2
 • 3
 • 6
 • 3
 • 9
 • 4
 • 3
 • 12
 • 7
 • 0
 • 1
 • 1
 • 0
pls
s'cool

S'cool: Funkcjonalne rowery dla najmłodszych

Marka S'COOL postawiła sobie jasny cel: oferować świetne i lekkie rowery dla dzieci i nastolatków. Firma ta dba o to, by każdy oferowany przez nią model zapewniał bezpieczeństwo, doskonałą funkcjonalność, świetnie się prezentował oraz spełniał standardy zrównoważonego rozwoju, krótko mówiąc, by był ceniony przez rodziców i uwielbiany przez ich dzieci.

Sortuj
 
Strona 1 z
2

Rowerki dziecięce S’Cool

Niemiecki producent rowerków dla dzieci od ponad 15 lat stawia na innowacyjne podejście do produkcji jednośladów dla najmłodszych i dla nastolatków. Dzięki szerokiemu doświadczeniu oraz ciągłemu doskonaleniu się, marka S’Cool jest obecnie jednym z liderów pośród międzynarodowych wytwórców rowerków dziecięcych i części do nich.

S'Cool rowerki biegowe

Producent doskonale rozumie potrzeby dzieci i obawy rodziców, dlatego rowerki dziecięce S’Cool produkowane są z myślą o zapewnieniu początkującym rowerzystom bezpiecznej jazdy na rowerach stworzonych z najwyższą starannością. Dzięki temu rowery są bezpieczne i umożliwiają rozwijanie kolarskich umiejętności w komfortowych warunkach. Rowerki dziecięce S’Cool znajdziecie w ofercie Bikester.pl.

Jak wybrać rowerek dziecięcy?

Rower dla dziecka powinien być dopasowany do jego wzrostu – choć wydaje się to oczywiste, wielu rodziców próbuje kupować czasem rower „na wyrost”, licząc na to, że nawet jeśli jednoślad okaże się za duży, to dziecko do niego dorośnie. Jest to bardzo błędne podejście, podobnie jak zwlekanie z kupnem nowego roweru, gdy dziecko wyrosło już z poprzedniego modelu. Może to skutkować wadami postawy, większym prawdopodobieństwem upadku a także zniechęceniem dziecka do jazdy rowerem w ogóle, gdy jest zmuszane do ćwiczeń na niewygodnym, niedopasowanym rowerze.

Rowerki dziecięce S’Cool dostępne są w rozmiarach, które pozwalają na dopasowanie jednośladu nawet dla najmłodszych. Najmniejsze, 12-calowe koła to odpowiedni rozmiar dla maluchów już od 3. roku życia. Oczywiście odpowiednim rozmiarem musi cechować się również rama, jednak jej geometria i wymiary idą w parze z małym rozmiarem kół. Kolejne rozmiary to: 14 cali, 16 cali, 18 cali – nadal są to rowerki dla najmłodszych, przy czym na rowerze o 18-calowych kołach może jeździć już wprawny pięciolatek.

Rowerki o kołach 20, 24 i 26 cali coraz bardziej przypominają modele dla dorosłych – mają także więcej funkcjonalności, przede wszystkim z całą pewnością mają pedały, co w najmniejszych modelach nie jest oczywistością. Większe modele mogą mieć także bardziej złożony system hamulców – nie tylko hamulce torpedo, ale typowe hamulce obsługiwane manetkami, a także przerzutki. Stopniowe „wzbogacanie” roweru o kolejne funkcje pozwala dziecku opanowywać kolejne umiejętności jazdy rowerem.

Fenomen rowerków biegowych

Zanim dziecko nauczy się jeździć, rodzice starają się pomóc mu oswoić się z samym rowerem. Kiedyś dla pomocy w zachowaniu równowagi stosowano kółka po bokach, dziś częściej spotykanym rozwiązaniem do nauki jazdy na rowerze dla najmłodszych dzieci są rowerki biegowe. Producent S’Cool przygotowuje rowerki biegowe z myślą o maluchach, które często nie są jeszcze zbyt pewne nawet w bieganiu. Przesadzenie takiego malca na trójkołowy rowerek i nauka pedałowania mogłyby odnieść odwrotny od zamierzonego skutek i zniechęcić dziecko.

Tymczasem rowerki biegowe stanowią dla rozbrykanych maluchów świetną formę zabawy – dziecko sadzane jest na siodełku, trzyma kierownicę i odpychając się nogami od podłoża może ruszyć z miejsca. Oczywiście dla bezpieczeństwa dzieci kierownice często są wyposażone w mechanizm blokujący możliwość wykonania gwałtownego manewru. Dzięki temu uniknąć można niebezpiecznych sytuacji czy utraty panowania nad rowerkiem.

Rowerki biegowe S’Cool dostępne są już dla dwulatków – dwukołowe lub trójkołowe pozbawione pedałów jednoślady zachęcają do większej aktywności, doskonalą umiejętność zachowywania równowagi i dostarczają dzieciom mnóstwo radości.

Wszystkie rowerki dziecięce S’Cool dostosowane są do możliwości malucha – im mniejsze dziecko, tym prostsza konstrukcja roweru, zaś dla większych dzieci i młodzieży rowery stają się coraz podobniejsze do modeli dla dorosłych. Dzięki nauce jazdy od najmłodszych lat cała rodzina może cieszyć się wspólnym aktywnym spędzaniem czasu. Rowerki S’Cool znajdziecie w Bikester.pl.Masz pytania?
Prześlij nam swoje zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub odwiedź naszą sekcję z tematami pomocy.
Newsletter
Zapisz się w celu otrzymania 25 zł zniżki na zakupy,
kodów rabatowych i spersonalizowanych zniżek.4

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Everyday we get more people on bikes