Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Shimano Alfine

0 Artykuł
Niestety ta lista nie zawiera żadnych produktów

Shimano Alfine — miejska jazda w doskonałym stylu

Shimano Alfine  to grupa osprzętu rowerowego stworzona z myślą o rowerzystach jeżdżących rekreacyjnie po mieście. Jednak osprzęt ten sprawdzi się nie tylko w typowo miejskich jednośladach, lecz także w rowerach trekkingowych, które stworzono po to, by móc radzić sobie z jazdą także w nieco trudniejszym terenie. Shimano Alfine wyróżnia się już na pierwszy rzut oka, ponieważ tylne biegi zostały umieszczone w zamkniętej konstrukcji piasty. Takie rozwiązanie to duży plus, jeśli poruszasz się na rowerze bez względu na warunki pogodowe i chcesz, by twój jednoślad był bardziej odporny na wpływ deszczu, śniegu i wilgoci. Co więcej, Shimano Alfine daje ci nie tylko błyskawiczną zmianę przerzutek, lecz także umożliwia zmianę przełożeń podczas postoju. To rozwiązanie ma duże znaczenie podczas jazdy w mieście, gdy możesz zmienić przerzutkę np. jeszcze przed startem lub podczas oczekiwania na zielone światło. Warto też wspomnieć, że nie musisz się też obawiać skutków upadku roweru, co przy tradycyjnych przerzutkach tylnych może narażać je na potencjalny uszczerbek. To jednak nie wszystkie zalety takiej konstrukcji — najlepiej odkryć je wszystkie samodzielnie podczas jazdy!

Shimano Alfine — idealne dopasowane do rekreacyjnej jazdy

Shimano to japońska marka, której nazwa znana jest nawet tym, którzy na co dzień niewiele mają wspólnego z kolarstwem. Jednak każdy prawdziwy miłośnik jazdy na dwóch kółkach wie, że to właśnie Shimano jest największym producentem części rowerowych na świecie. Shimano Alfine potwierdza pozycję lidera rynku japońskiego brandu i oferuje wszystko, co niezbędne do komfortowej, rekreacyjnej jazdy. 

Shimano Alfine — jakość, na której możesz polegać

Istniejąca już od 1921 roku marka od lat pozostaje synonimem precyzji wykonania i wysokiej jakości. Shimano Alfine to opcja łącząca w sobie solidność i niezawodność z przyjazną budżetowi niejednego rowerzysty ceną. Shimano Alfine to dobry wybór dla rowerzystów, dla których jazda rowerem jest integralną częścią ich stylu życia. Dojazdy do pracy, czy też weekendowe wyprawy za miasto – Shimano Alfine sprawdzi się świetnie w każdej tego typu sytuacji.