Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Shimano Ultegra

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • szary

Cena

do

Opinie klientów

  • 1
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Shimano Ultegra CS-R8000 Kaseta rowerowa 11-rz.
Shimano Ultegra CS-R8000 Kaseta rowerowa 11-rz.
Shimano
Ultegra CS-R8000 Kaseta rowerowa 11-rz.
MSRP 464,99 zł 429,00 zł
  • Warianty: 11-28T
SALE

Shimano Ultegra – poczuj pełnię radości podczas szybkiej jazdy

Shimano Ultegra to grupa osprzętu stworzona z myślą o fanach prędkości i dynamicznej jazdy. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które lubią wyprawy za miasto ze znajomymi, a spokojną przejażdżkę na łonie natury chętnie urozmaicają wyścigami. To również rozwiązanie dla tych, którzy chcą wciąż poprawiać swoje wyniki i przygotowują się do wyścigów.

Czym wyróżnia się grupa Shimano Ultegra ?

Na popularność grupy Shimano Ultegra składa się kilka czynników docenianych przez fanów jednośladów. Jednym z jej wyróżników jest kokpit. Elegancki, minimalistyczny i prosty – przyciąga spojrzenia od pierwszej chwili. Jest niezwykle ergonomiczny, aerodynamiczny i nie sprawia kłopotów podczas konserwacji. Sekretem jest w tym przypadku innowacyjny bezprzewodowy system, który usprawnia zmianę przerzutek. Proces zmiany biegów jest szybki i precyzyjny, więc możesz w pełni cieszyć się jazdą szosową. Dzięki temu zareagujesz na zmiany ukształtowania terenu na bieżąco w ekspresowym tempie. Warto wspomnieć o dźwigniach hamulców z tej serii. To rozwiązania, które dają pełną kontrolę bez względu na warunki atmosferyczne i nawierzchnię. Doskonałe panowanie nad zmiennym terenem jest możliwe także dzięki zestawom kół spod znaku Shimano Ultegra . Karbonowe obręcze współpracują z bezdętkowymi oponami, są niezwykle lekkie i aerodynamiczne. 

Bezpieczeństwo i jakość, którym możesz zaufać w każdych warunkach

W grupie Shimano Ultegra nie sposób pominąć także układu napędowego. Nie bez przyczyny uchodzi on za jeden z najbardziej efektywnych na rynku. Niezwykle ergonomiczny napęd zapewnia dużą aerodynamikę. Posiada przejrzysty miernik mocy, na którym z łatwością odczytasz aktualne parametry. Co ważne, układ napędowy Shimano Ultegra sprawnie dostosujesz do swoich oczekiwań dzięki aplikacji. Gdy mowa o napędzie, warto zwrócić uwagę na mechanizmy korbowe z tej serii. Efektywne przeniesienie napędu czy szybka zmiana biegów z przodu sprawiają, że to idealne rozwiązanie dla fanów szosowej jazdy. Mechanizmy Shimano Ultegra cechuje wysoka trwałość i zbalansowane połączenie sztywności z wydajnością obrotową. Możliwość dostosowania mechanizmu korbowego w obszarze ramion sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla niższych fanów jednośladów, a także tych o szczególnych wymaganiach.