Bikester - sklep rowerowy online
14 DNI NA ZWROT TOWARU
DARMOWA WYSYŁKA OD 499 ZŁ,-6

Shimano XTR

1 Artykuł
Filtr
Resetuj

Kolor

  • szary

Cena

do
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Filtr
Sortuj
Najbardziej popularne Aktualności Najlepsza ocena Najwyższe ceny Najniższe ceny Najwyższy rabat
Shimano XTR SM-CRM91 Zębatki rowerowe 1x11 Speed
Shimano XTR SM-CRM91 Zębatki rowerowe 1x11 Speed
Shimano
XTR SM-CRM91 Zębatki rowerowe 1x11 Speed
MSRP 652,99 zł 629,00 zł
darmowa wysyłka
  • Warianty: 30T
SALE

Shimano XTR

Shimano to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów komponentów rowerowych. Z kolei Shimano XTR to propozycja japońskiego producenta, która cechuje się najwyższą jakością. Nic dziwnego, że rozwiązania należące do serii cieszą się olbrzymim zainteresowaniem miłośników maksymalnej funkcjonalności i wydajności.

Shimano XTR – dla zapewnienia jeszcze większych osiągów

Shimano XTR to rozwiązania opracowane z myślą o zapewnieniu jak najwyższych osiągów podczas najbardziej wymagających zadań. Poszczególne komponenty znakomicie ze sobą współgrają i uzupełniają się, tworząc linię w każdym calu dopracowaną pod kątem wysokiej wydajności i jak największej funkcjonalności. Doskonała ergonomia, łatwość użytkowania, jak również wysoki komfort zmiany przełożeń czy hamowania to tylko niektóre cechy, które wyróżniają poszczególne rozwiązania Shimano XTR .

Shimano XTR – technologie uznawane na całym świecie

Rozwiązania Shimano XTR cechuje szereg nowoczesnych technologii. Jedną z nich jest generowanie mniejszego tarcia podczas użytkowania, a tym samym długoterminowa ochrona łańcucha i uzyskanie dłuższej żywotności. Ponadto Shimano zapewnia poprawę właściwości zmiany przełożeń. Wszystko za sprawą unowocześnionej konstrukcji, ponieważ zewnętrzne i wewnętrzne płytki są dostosowane do kierunku zmiany przełożeń. W ten sposób można je przełączać płynniej i szybciej, co z pewnością przekłada się na lepsze osiągi. W propozycjach opatrzonych logo Shimano XTR można także spotkać się z zastosowaniem włókna węglowego. W efekcie otrzymujemy ponadprzeciętną wytrzymałość, dzięki której możliwa jest poprawa osiągów bez dodatkowych obciążeń.

Shimano XTR – jeszcze więcej doskonałych rozwiązań

To, że japoński producent jest pionierem nowych rozwiązań w dziedzinie tarcz i przewodów hamulcowych, po raz kolejny udowadnia, prezentując hamulce tarczowe Shimano XTR . Znacznie lżejsze niż tradycyjne pozycje, wykonane z wysokogatunkowych surowców, działają niezawodnie przez bardzo długi czas. Rozwiązania XTR należą do ścisłej światowej czołówki, zapewniając maksymalną wydajność i spełniając wymagania zarówno amatorów, jak i zawodowców. To produkty, które powstały przy współpracy z profesjonalnymi sportowcami. Firma Shimano nieustannie angażuje się w sięganie po innowacyjne technologie, aby oddawać w ręce użytkowników końcowych jeszcze bardziej trwałe i niezawodne akcesoria i komponenty. Te natomiast w niebagatelny sposób wpływają na komfort i przyjemność z przemierzania kolejnych kilometrów.